Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите :) ) - 2 тема

  • 39 229
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...
Алена, ефемериди ли ползваш за лунациите? В астрото има ли къде да се видят без да се чертае хороскоп?

Най ми е удобен звездния навигатор - отбелязва дата час, тип на лунацията и на кой градус се случва  Peace http://zvezdennavigator.com/wordpress/?p=1051 От скоро има и за 2016г Simple Smile

Направих и една карта на Пълнолунието след това:



Направи ми впечатление, че са като цяло хубави аспекти. Оста Слънце луна - почти съвпада с транзитните Нептун и Юпитер - те скоро след това ще направят точна (транзитна) опозиция и ще повлияят всички ни - мен в 6/12 дом.

Та, да се върна на картата - Алънцето и Луната правят тригон и секстил с натален уран. Транзитни Марс и Венера са само на градус и върху луната ми. Марс отново в секстил с транзитен уран.

Има сега да ги мисля и меля картите - после ще наблюдавам. А мисля да огледам и прогресиите и дирекциите.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 7 743
да си допълня по картата на Есме  Twisted Evil
Цитат
При Хирон в съвпад със Слънце присъщото чувство за съдбоносност е толкова силно, че нормалните модели поведение рядко оцеляват. Роденият с този аспект е уникален; той е целенасочен и съзидателен. Марк   Робъртсън забелязал, че повечето хора са на върха на успеха, когато Сатурн
транзитира през рождения Медиум цели, и повечето хора се насочват към себе си,
когато Сатурн пресича Асцендента . Повечето хора имат успешен цикъл, когато
преживяват възвръщането на Юпитер. Тези с Хирон в съвпад със Слънце като че ли живеят в друго време.
това се засилва и от факта, че съвпада, широк е да, се случва в 12ти дом и слъцето е в Съвпад и със Сатурн
прогресивното Слънце влиза във 2ри дом, прогресивната венера е в 1ви - и двете са добър показател за финасов и личен успех
прогресивната Луна е в 11ти - изява чрез обществени и социални дейности

Есме, на кого е картата? Много мислено рестриктивен към удоволствията си човек, но страстен и с развратна природа. Ама питането беше за бизнес  Wink
тактично няма да забелязвам 12тия дом на Венера, за да не причинявам на алена безсънни нощи

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Какво за 12 дом  Rolling Eyes Ставам в 5ч и спя "като пън"  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 364
Какво за 12 дом  Rolling Eyes Ставам в 5ч и спя "като пън"  Mr. Green

 Joy  newsm78:35: newsm78  Joy Joy Joy

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
М, да Simple Smile  Mr. Green 12 дом ми е някак непонятен чужд, не го обичам много  Thinking Даже не съм забелязала, че нещо там ще ме тресне по Венера  Rolling Eyes Пък нея я дебна, като империалист - точно сега  Laughing Sunglasses

За щастие се радвам ан здрав сън и като се има предвид колко рано ставам - няма как другояче  Blush

Утре ще ми бъде особен ден в проф. план, комуникативен и с изяви - отивам да видя звездите какви планове имат  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 384
Ни в клин, както се вика ... но ще си кажа. Преди 2 дни открих предната тема и си помислих, че е първата извън "Жена Риби",  'С мъж Овен" и пр. Преди това само си следях няколко теми и не съм ровила отдавна по форума. Сега открих, че тази тема си има предистория и зачетох последната ссъс старото заглавие.
На първата страница прочетох това:
Скрит текст:
Алена, трябваше утре да я пуснеш, след новолунието, сега е намаляваща Луна и 29 лунен ден, който се води един от неблагоприятните/сатанински дни в лунният месец.
Нищо де, моя е вината, мислех да напиша, ако някой има желание за новата тема да изчака до утре.

Тъкмо ще видим как ще върви темата пусната в последният ден преди новолнуние, когато луната е била най-малка.
Може и карта да и направите

После още десетина страници и направо минах на последната и гледам, че някакъв конфликт е омазал темата.  Хубаво е, че се възражда, само ме притесниха няколко реплики, че е добре темата да си остане в стария състав и малко се чувствам натрапник.

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Тук са добре дошли всички, интересуващи се от Астрология  Hug
Привет от мен, Лятно Слънце  Heart Eyes
Дано това стане твоя любима тема, откакто е отворена, не е имало и милиграм конфликтност  Peace

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Summer sun  Hug всички са добре дошли  Hug Колкото повече - толкова повече - темата не е затворена нито за вече писали, нито за нови лица Simple Smile

Идеята за ново име на нова тема беше да се прекъсне това, което видя, че довърши 8 тема .... Пишем същите хора, всички са добре дошли - и нови и стари  Blush Разбира се - на когото му е комфортно и приятно да участва, според желанието си  Blush

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ето сега да се изповядам за утре - и без това цял ден няма да съм в мрежата и ще си починете от мен  Laughing



Денят ще е изцяло работарски, ще трябва да бъда в пълния си блясък  Crazy но ще съм си като всеки ден, надявам се просто да не се уморя  Crazy Слъжебно меоприятие с много комуникация.

вижда се, че има цял парад в 6 дом - Слънцето върху луната - в Лъв - добре ми звучи, Венера ретфотрградна - не е аспектирана, Меркурий и Юпитер - изглежда ще мине добре  Thinking Най-малкото заради присъствието им в работарския дом.

Преди малко ми светна - какво общо има Марс с Уран - У 12 при мен. От изв. време имам лични тайни. Заключих си всички устройства - малко напук, но дори телефонът ми се отваря с парола.

Все още умувам за Марс върху Сатурн и аспекта с транзитнтие възли  Confused

# 69
  • Мнения: 7 743
Какво за 12 дом  Rolling Eyes Ставам в 5ч и спя "като пън"  Mr. Green

не искам да те вкарвам във филми, но ме ръчка да си го кажа  Embarassed
запомнила съм венерата в 12ти дом на мъжа ти, не търси отдалечаванто ви само в твоята карта

# 70
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Да, тя е там, където е моя Юпитер Simple Smile Уран - както минава над моя Юпитер, така и над неговата Венера  Simple Smile Същевременно - Плутон - както ме квадратира мен по Юпитер, така - него по Венера.

Според видни астролози - разводът е налице - догодина или през 2019г ....ами - каквото - такова - живот - ще го живеем всякак. Но аз трябва да знам, че съм направила каквото зависи от мен  Grinning Затова пак се пъна да прилагам крепежни елементи  Blush

# 71
  • Мнения: 3 850
Аленка, защо да е налице развода?  Tired вие имате много хубава синастрия и доколкото съм запомнила се разбирате добре, било е привличане от пръв поглед.

# 72
  • Мнения: 7 743
Венерата е много лична планета, разгледай картата му отделно  и потърси неговата представа как иска да бъде обичан и ценен
да не се дебнем, че ще се хванем, но където има натална, транзитна или прогресивна венера през 12ти дом има и тайна/забранена/невъзможна/скрита връзка
и трябва да е секси тоя мъж с квадрата с Плутон  Flutter
не помня добре картата

# 73
  • SF
  • Мнения: 21 226
Herzen, благодаря ти от сърце за разчета на картата и транзитите.
Картата е на жена, която иска да започне нов бизнес, но някак търси сигурност, защото е сама и при загуба на огромни средства няма на кого да разчита.
Бизнес предложението й е на чуждо за нея поприще. Не е от хората, които скачат с "рогата напред". Двоен овен е, но премисля нещата. Не е рисков играч. Чуди се дали този път да не се направи на рисков и играч и да скочи в тъмното. Решила е, че е време за промяна.
Не мога да я спирам, не мога и да я окуражавам. Исках да чуя вие как тълкувате картата й, за да й дам "едно наум".

# 74
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Да, тя е там, където е моя Юпитер Simple Smile Уран - както минава над моя Юпитер, така и над неговата Венера  Simple Smile Същевременно - Плутон - както ме квадратира мен по Юпитер, така - него по Венера.

Според видни астролози - разводът е налице - догодина или през 2019г ....ами - каквото - такова - живот - ще го живеем всякак. Но аз трябва да знам, че съм направила каквото зависи от мен  Grinning Затова пак се пъна да прилагам крепежни елементи  Blush

Стига де, може звездите да са се объркали  newsm78 newsm78 newsm78 не мисли негативно, дано бързо отмине този период.

Аз какво да кажа 7 дом Уран, Юпитер и Нептун, а от 20 септември Сатурн също влиза в 7 дом. Малееее какво ли ме чака ?!

Но мога да кажа следното в момента имам съвпад на Венерите, със съпруга ми се разбираме чудесно, с един поглед се разбираме, любовта е страхотна, но докога ...с това розпожение горе.....май идва буря

Общи условия

Активация на акаунт