Усещането за слизане на кърмата прилича на...

  • 5 085
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 901
За протокола - изпитвам боцкане изотвътре и честно казано от това изпитвам приятно чувство по ред причини, но не е оргазъм, в никакъв случай! Просто се присещам за спокойната или нахилената физиономийка на Бибка, докато суче.

Според мен, на тръдящите "оргазъм" - това явление им е по-скоро в главите, а не в гърдите. То пък много често оргазъм ще ви се случва, по няколко пъти на ден, че и без мъж  Sunglasses - късметлийки!

# 16
  • Мнения: 1 896
При мен е като иглички също, по-точно беше, защото го усещах само първите месеци. Но не виждам нищо притеснително да се говори за оргъзъм, чела съм че може да се прави аналогия с мъжкия оргазъм, това е възможност да си представите какво изпитват мъжете, когато "потичат".

# 17
  • Мнения: 790
Ъъъъ, нищо подобно на твоето NaughtyУсещам пощипване в зърното в момента, когато млякото потича и толкоз.
Комбинацията оргазъм и кърмене в едно изречение винаги ме е притеснявала, да не кажа нещо по-силно ConfusedНе знам как ви идват такива неща на ума Rolling Eyes

Абсолютно се присъединявам.

# 18
  • Мнения: 539
Аз усещам нещо като пристагане отстрани на гърдите междо две кърмения или непосредствено преди, предполагам, че е слизане на кърмата newsm78

# 19
  • Мнения: 980
Както съм писала, не оргазъм, като удоволствие, а приликата е стягане, напрежение и после отпускане за половин минута на гърдите.  Еми... така го чувствам. Или е добре да не споменавам думичката "оргазъм".  Mr. Green Последно.  Mr. Green  Grinning Поздрав за Инфинити.  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 15:06 от mama monik

# 20
  • Мнения: 8 462
нямам никакви усещания, да не съм дефектна  newsm78
Станахме две .

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мама Моник пак я тресна хормона!  hahaha Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 4 381
В началото го усещах като стягане, например с менгеме, но постепенно премина само в леко напрежение. За момент гърдите ми стават твърди и плътни.
За оргазъм до сега не съм се сещала

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
mama monik, в такъв случай и физическото натоварване при спортуване, трябва да е близко до оргазъм.  Peace Нищо де, не се сърди - щом ти е близко до оргазъм, късметлийка такава! Ама да ни обвиняваш в недоглеждане на постинга  Hug

Просто за повечето от нас "оргазмът" е нещо по-специфично от което и да е друго стягане, напрежение и отпускане (айдееее, и за контракция се сетих), едва ли някой го е срам от думата! Ама и Зъхи е права!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Никакви симптоми не съм забелязала. Въобще не разбрах, че нещо слизало, качвало се... Напълно нормално се усещах. Сигур съм безчувствена.  Blush

# 25
  • Мнения: 980
Ама да ни обвиняваш в недоглеждане на постинга  Hug
Не ви обвинявам искам да съм сигурна, че аз съм се изразила точно.  Grinning Спортувала съм много, но такова усещане -напрежение - стягане - отпускане другаде не съм срещала.  Thinking
И наистина ми е интересно какво усещате вие.  Peace

# 26
  • Мнения: 980
Мама Моник пак я тресна хормона!  hahaha Joy
Позна!  Grinning Слънце, малко дрешки, нормално. А ти пропусна да отговориш на въпроса на темата.  Wink

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мама Моник пак я тресна хормона!  hahaha Joy
Позна!  Grinning Слънце, малко дрешки, нормално. А ти пропусна да отговориш на въпроса на темата.  Wink

Брех, много топло в тоя Пловдив бе!  Mr. Green Ние още ма'аме по зимни одежди!  Laughing
Нищо подобно но твоето усещане, боцкането е определено не много приятна екстра за мен, но може би не практикувам достатъчно нестандартен секс!  Joy
А и скоро нищо няма да "слиза", държа да отбележа!  Flutter

# 28
  • Мнения: 980
А и скоро нищо няма да "слиза", държа да отбележа!  Flutter
Да, бе, да. Ти откога си спамиш така, а я виж тикерчето на Ема... Grinning

# 29
  • Мнения: 1 072
Усещам побождане горе-долу както при изтръпване.

Общи условия

Активация на акаунт