След GB с Керем Б. и Ханде Д. В очакване на нови проекти на екипа 127.74

  • 25 194
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
СополКер  били на кино.....Зъбла я заведе на маймуните, тази на какво....???


"Завръщане в рая " , серията с крокодилите  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 2 804
  Борето плува и бяга.Имал и тапия за треньор по плуване.Но също успявал да се грижи и за външния си вид.

# 19
  • Мнения: 7 162
Цоп и аз тук  Hug Ирка,

Бу,мерси за инфото,че аз често ги правя такива,като има мн инфо наведнъж  Sick


Еййй,супер фрагман значи  Mr. Green Със сигурност ще ни попарят накрая,щото те редуват епизодите  Mr. Green ама пък ще се изкефим на макс  Party Party Party 
Тоя момент с ръката в/у полата на Дефо и мнителната Яса заслужава специално внимание  Joy Joy Joy Joy
Пък Дефненцето как така се съгласи да спи в Йомко,чудна работа...у Синан остана по неволя,ама тук така свободно...и как си му душка възглавницата  Mr. Green дали и тя не е сънувала някой страОтен сън яяя  Crazy

# 20
  • Мнения: 18 785
Ехаааа страхотен фрагман  Party Party

Значи най много се изкефих как среза Яса Joy Joy

Е добре де в тая огромна къща само хол и една спалня ли има  ooooh!
3-етажна къща ай стига бе

# 21
  • Мнения: 5 624


Хаххах кво ви казах Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 162
Той нарочно си е дал стаята  Mr. Green после да му мирише на Дефо  hahaha hahaha hahaha няма да си пере чаршафите месец минимум  Joy Joy Joy Joy

# 23
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
  bouquet

# 24
  • Мнения: 7 162


Хаххах кво ви казах Mr. Green

че и качулка сложил май   ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Божеее,колко е прост...да ме прощават фенките,ама мисли,че пасем трева явно  Hug Hug ooooh!

# 25
  • Мнения: 18 785
Па той така и така не ги е прал от как е почнал сериала Joy Joy
Те и първата брачна нощ може да си изкарат с тях хахаха

# 26
  • Мнения: 5 624
Ани, тва май е шапка   Mr. Green Stop ааа от компа изглежда качулка, наистина  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 804


Малко клюкини:
Окан ще играе в нов проект-ще бъде полицейски комисар.

 Шок ! Шок!
Шукран Овлъ и Шюкрю Йозялдъз се разделили.Повод за раздялата била страстната целувка на Шюкрю с екранната му партньорка от"Малки ,сладки лъжкини"-Бенсу Сорал.Целувката траяла 2-3 минути и.........Шукран  му била шутааааа hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 28
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526


Хаххах кво ви казах Mr. Green

че и качулка сложил май   ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Божеее,колко е прост...да ме прощават фенките,ама мисли,че пасем трева явно  Hug Hug ooooh!
Уникално тъпо момче  ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 917


Хаххах кво ви казах Mr. Green

 Бяхме в Мола, сега в киното..... и накрая ще получи едно Суши  и айде гитти- битти  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт