Добър стоматолог с микроскоп за тежък случай

  • 3 579
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 499
Здравейте,
Много ви моля да ми препоръчате добър стоматолог, който обстойно да прегледа корен на зъб. Преди десетина дена махнах мост, който се счупи след 10 години в устата ми. Мостът е от 5 зъба, като най-важният зъб, който е по средата на конструкцията не е зъб, а е корен с щифт. Ако го махна, няма да има на какво да се опре един нов мост. Поради тази причина ми е важно да се запази и да бъде изграден отново. Зъболекарят ми се опита да го разпробие и постави нов щифт, но перфрира корена, след което се налжи да вади новият щифт (беше го циментирал много здраво), което беше много травмиращо и сега положението е критично. Венците ми са подути, с плаки вследствие на драстичната процедура. Няма видимост, за това ми е необходимо мнение на стоматолог с микроскоп или някакъв друг уред?, за да види дали въобще нещо може да бъде направено за този корен (да се затвори някак перфорацията и да се постави нов щифт) или трябва да се маха. Аз предпочитам да се запази, но търпя невероятни болки при всяка интервенция на стоматолога ми, който иначе е добър лекар. Имплант за сега не искам да обсъждам, предпочитам да запазя коренът, ако може. За това моля дайте мнения за добър стоматолог, за да взема второ мнение по този въпрос.
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 676
За кой град?

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 1 676
Горещо препоръчвам д-р Анатоли Цолов. Кабинета му е на ул.Феникс Каниц 6-8.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 499
Горещо препоръчвам д-р Анатоли Цолов. Кабинета му е на ул.Феникс Каниц 6-8.

Д-р Цолов разполага ли с микроскоп?

# 5
  • София
  • Мнения: 1 676
Да.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 499

Щастливка, благодаря!

Може ли телефон? Този, който намерих, май не е актуален...

Последна редакция: вт, 11 авг 2015, 10:46 от Popule

# 7
  • Мнения: 76
Д-р Йовчев
Тел. 0887 607 263

# 8
  • София
  • Мнения: 577
+ доктор Бенин и доктор Кафелов. Координатите им ги има в нета.

Общи условия

Активация на акаунт