Малки Сладки Лъжкини - Тема 11

  • 42 799
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 690
От едно интервю разбирам, че Госпожа Кинг (Конг), когато решила Сиси да е -А, се върнала назад по скрипта, за да се увери че всичко съвпада и няма разминавания.
Тая е само родена за комик.  hahaha
Гледала е с превъртане сигурно, като мен последните сезони. Crossing Arms
А, за онзи тип няма какво да кажа. Абсолютно неуважение към феновете, но човекът толкова си може явно.

# 61
  • Мнения: 24
От едно интервю разбирам, че Госпожа Кинг (Конг), когато решила Сиси да е -А, се върнала назад по скрипта, за да се увери че всичко съвпада и няма разминавания.
Тая е само родена за комик.  hahaha
   Респект Марлене, респект!  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 62
  • Мнения: 291


И евентуално бъдещия съпруг на Алисън според по- запознатите.  - д-р Ролинс.  smile3555

# 63
  • Мнения: 155
Добре де, чудя се...Тази Сара като е работела със Сиси, защо беше и тя в бункера и изглеждаше наистина измъчена, отделно нали показваха и по стената как е драскала и така нататък. Ако всичко е било, за да се сближи с момичетата е доста глупаво измислено. Отделно, пак в бункера, когато тоя с качулката (явно Сиси) наблюдаваше на камери до него седна червеното палто...Знам, че може да се оправдаят, че после са я вкарали в бункера за прикритие и така нататък, но пак ми се вижда мегамалоумно и недоизпипано. Много пропуски, много...Не знам дори защо се дразня вече  #Crazy

# 64
  • Мнения: 24
Добре де, чудя се...Тази Сара като е работела със Сиси, защо беше и тя в бункера и изглеждаше наистина измъчена,  #Crazy
  Щото Марленето е "чела" скрипта и "всичко си съвпада" Confused Confused Confused Confused Confused

# 65
  • Мнения: X
Честно да ви кажа, аз щях да съм разочарована и ако Рен беше А. Всъщност все ми е тая дали Сиси или Рен, за мен те са второстепенни герои. Сарата пък съвсем.. която я показаха в 3 епизода и хоп главен герой стана.
Обичам, когато в сериалите финала е такъв, че никой да не е очаквал, но "лошия" е например от главните действащи лица. Дори това, че Дан беше клюкарката ми допадна, защото не съм го очаквала изобщо.

Щях да бъда много доволна, ако А се окаже някоя от 4-те лъжкини или Алисън, или поне Тоби, Езра, Кейлъб..

# 66
  • Мнения: 291
Не знам как някой въобще може да обясни, че това е Сиси. hahaha и как Бога ми на Спенсър пък точно и беше позната.  Laughing

# 67
  • Мнения: 94
Изгледах серията.
Имаше неща, които ми се сториха логични, други пък не толкова, но това е положението.

# 68
  • Мнения: 6 833
Само за едно съм съгласна с Марлито - хареса ми играта на Сиси, като разказваше на моменти беше направо зловеща. Според мен много добре се представи за хахо  Peace

# 69
  • Вестерос
  • Мнения: 38 379
Като изключим финала на клюкарката,който и според мен не беше най-добрият,сериалът много повече ми хареса от PLL,като че ли не беше толкова воднисто всичко и не си смучеха толкова от пръстите  Thinking
Определено. И да си призная на мен ми хареса, че беше Дан. не го очаквах ама хич и хубаво го извъртяха накрая Simple Smile

# 70
  • Мнения: 4 690
Не издържам просто  hahaha
Скрит текст:

# 71
  • Вестерос
  • Мнения: 38 379
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Онова на снимката от бункера от километър си личи , че е мъж  Joy Момичета, вече ми е супер смешно  hahaha

# 72
# 73
# 74
  • Вестерос
  • Мнения: 38 379
Да бяха си запазили основната линия. Че близначката на Али я е убила и е заела мясотото й. Щеше да е супер по-добре от транс брат

Общи условия

Активация на акаунт