Какво постилате в количката?

  • 6 201
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз мисля памучна пеленка да слагам.Отначало така ще е,че после ще трябва да я махна,че има на количката колани за закопчаване на бебето.

# 16
  • Мнения: 648
Комплект на "Вис Виталис", тънко дюшече, има и възглавничка, но е я ползвах, и лека пелена, памучни! Придава завършен вид на количката и е удобно  bouquet

# 17
  • Мнения: 223
отначало тъничко дюшече, сега - чувалче.

# 18
  • Мнения: 292
През зимата чувалче за количка, а като е по-топло едно одеалце и го завивам с друго ако заспи по време на разходка.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
До 6-я месец слагах една дебела пелена,сгъната на две.Без възглавничка.
Сега вече нищо не слагам  Peace

# 20
  • Мнения: 2 142
Аз слагах памучна пелена.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Имам едно комплектче специално за количка - с възглавничка, ако не слагам пелена.

# 22
  • Мнения: 6 472
Има си чувалче за количката. Под него има една подложка, която си вървеше пак с количката.

# 23
  • Мнения: 3 537
В студеното време постилах одеалце,а в топлото памучна пелена.

# 24
  • Мнения: 1 190
Продават специални комплекти за количка - тъничко дюшече, завивка и възглавничка. Аз от тях ползвам само без възглавничката. Много са удобни, лесно се перат. Доволна съм.

И аз Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз слагам пелената от изписването.Тя е дебеличка,пък и няма къде да я ползвам другаде.И понеже около нас е само павета слагах и възглавничката допреди месец.

# 26
  • Мнения: 641
Зимния кош беше подплатен с дунапренче, та слагах само памучна пеленка.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Лятото памучна пелена, зимата одеалце пак с пелена отгоре  Hug
сега вече нищо не търпи отдолу  Crazy

# 28
  • Мнения: 739
поларено одеалце, отгоре ватирано чаршавче с дантела, на сърчица  Heart Eyes. Вече сме големи и тези екстри отпаднаха.

# 29
  • Мнения: 2 407
Да до 6 месец с пеленки!

Общи условия

Активация на акаунт