Колко често посещавате козметик и за какви процедури?

  • 2 591
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Пусни и на мен марката да я знам, ако реша да се пробвам  сама.Simple Smile
Разбира се.
Херц, моля те и на мен да ми пуснеш марката. Аз също се правя с топла кола маска, тригълник не, но бедра, ръце и тн и бих пробвала нещо ново.   bouquet

По темата - за почистване на лице веднъж на 3 месеца примерно (като варира, понякога по-малко месеци, понякога дори повече), веждите си ги правя сама ежедневно, защото съм постигнала формата, която искам и само ги поддържам така. Ако излязат от релси, тогава отивам при козметик. За тригълник ходя също веднъж в месеца на козметик, но последно време съм несериозна и бръсна, защото моите там растат адски бързо и е мъчение - по-малко от седмица гладка, после една седмица набола, после пак храст...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 5 499
За вежди и горна устна - веднъж на две седмици (обшо 10 лв)
Почистване на лице - на месец и половина-два веднъж (40 лева) и по преценка на козметичката при смяна на сезоните ми слага и някой серум.

# 17
  • Мнения: 6 991
Аз всичко сама си правя  Laughing в последно време ми се иска да отида на козметик за почистване на лицето(даже не съм и сигурна доколко имам нужда) - ей така - за глезотийка  Flutter

# 18
  • Мнения: 48
Посещавам козметик веднъж месечно.За кола маска/навсякъде без ръцете/,вежди и горна устна -35лв.

Общи условия

Активация на акаунт