Възможно ли е да съм бременна ?

  • 68 670
  • 507
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Здравейте!
На 4.07 вечерта с приятеля ми правихме секс и той свърши в мен. Но се скарахме и искахме да се разделим, затова на 06.07 към пет пих Ескапел. Дойде ми на 11.07, но слабо. След това правих тест и беше отрицателен. След това не съм имала полов контакт. Бях на лекар, прегледаме, но не на видиозон, каза че имам възпаление и ми предписа Флажил. Цитонамазката била добра, но нищо не каза за бременост. Каза да го пия 10 дни Флажил и след като ми дойде ще ме прегледа пак. Ако не ми дойде да изчакам и да отида на преглед. Трябваше да ми дойде на 13.08, но ми закъснява. Правих 2 теста, но отрицателни. Имам болки ниско долу и температура 37.1. Възможно ли е да съм бременна.

Последна редакция: пн, 17 авг 2015, 20:07 от desito64

# 16
  • Мнения: X
Може , може всичко може.

# 17
  • Мнения: 8
След като уринарните тестове са отрицателни, след като е минало над 37 дни от последния цикъл. Възможно ли е бременост? На видиозона ще покаже ли?

# 18
  • Мнения: 25 750
Ако не си имала друг контакт след злополучния 4 ти юни, не би трябвало да си бременна. Ескапела може да е причината, моше и друго...

# 19
  • Мнения: 8
Извинявам се обърках числата на месеците. На 4 юли беше последния контакт. А на 6 юли Ескапела. на 11 юни слабото кървене, а сега сме 17 август, а нямам още цикъл и отрицателни тестове

# 20
  • София
  • Мнения: 2 082
Има много родени деца след прием на Ескапел  Wink Ако си била в овулация в деня, в който си правила последно секс с приятеля си, вероятността да си бременна е много голяма. Ако искаш да си 100% сигурна, направи си кръвен тест.
Всички препарати за спешна контрацепция са "хормонални бомби", нормално е да ти се наруши редовността на цикъла. Има го описано в листовката на Ескапел:
"Ескапел предотвратява в 84% настъпването на нежелана бременност, при условие че таблетката се приеме до 72 часа (3 дни) след непротектиран полов акт. Ескапеле не предотвратява бременност при всички случаи, но таблетката е толкова по-ефективна колкото по-рано се приеме след непротектиран полов акт (по-добре е да се приеме в рамките на 12 часа, отколкото да се отлага до третия ден)."

Последна редакция: пн, 17 авг 2015, 18:21 от Еndira

# 21
  • Мнения: 8
Искам да попитам докторката ме прегледа само с разширител и ръце. Не каза нищо за бременност. Ако бях бременна щеше ли да разбере или трябва с видеозон? Може ли без уред да види дали съм бременна или не? Притеснявам се, защото ми изписа Флажил и ме е страх, че ако продължа да го взимам ще има проблеми за бременността.

Последна редакция: пн, 17 авг 2015, 20:09 от desito64

# 22
  • София
  • Мнения: 2 082
При мануален преглед, с палпация на матката, може да се установи бременност, но все пак трябва да е минало време, за да могат да са настъпили промени в матката. При бременност, влагалището и шийката на матката са синкаво оцветени, от увеличението и напълването на вените. Кога ти е бил прегледа?

# 23
  • Мнения: 8
Прегледа ми беше на 03.08. Докторката каза, че имам възпаление, леко кървене и слуз. Затова първо каза да взема лекарствата и да отида на следващ преглед след лекарствата. Вземи цитонамазка и на 06.08 и се обадих по телефона за резултати и тя каза, че са много добри. Но нищо не каза за бременност. Затова си направих тест за бременност, но беше отрицателен. Възможно ли е да покаже отрицателен от лекарствата?

Последна редакция: пн, 17 авг 2015, 20:48 от desito64

# 24
  • София
  • Мнения: 2 082
Не, не е възможно. Те не влияят на ЧХГ.

Направи си кръвен тест. Той ще ти даде категоричен отговор. Peace

# 25
  • Мнения: 29
Ее момичета и този път без резултат .. теста е отрицателен Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 2 082
Ее момичета и този път без резултат .. теста е отрицателен Sad
Не се отчайвай  Hug Дано следващият месец се похвалиш!

# 27
  • Мнения: 8
Здравейте. Направих кръвен тест и резултата ще е готов утре след 18ч. Минах през докторката, но беше в операция. Говорих със сестрата и тя каза даизчакам до понеделник, че е още рано. В понеделник да ме види на ехограф, но каза че е възможна бременност. Много ми е притеснено, не ми се чака, много искам всичко да е наред и ако съм бременна да е всичко наред. Кръвните тестове 100% сигурни ли са?

# 28
  • Мнения: 29
да попитам .. теста дали отчита правилно при 3 дни закъснение ?

# 29
  • Мнения: 1
Да,отчита дори още един ден след закъснението.Аз направих тест два дни след закъснението и имах резултат, повторих за по голяма сигурност на петия ден от закъснението отново.

Общи условия

Активация на акаунт