Възможно ли е да съм бременна ?

  • 68 674
  • 507
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: leet
Благодаря за отговорът. Аз всъщност не съм в графата за искащи да забременяват пак, поне не и сега Simple Smile Но просто се усещам, че нещо не е както трябва. Ще изчакам до дата на цикъл и ще направя тест. По-скоро се притеснявам, че е прекалено рано за симптоми и ако не е бременност се чудя, какво друго би могло да е. След седмица ще знам със сигурност Simple Smile просто исках да знам дали ако все пак съм забременяла болките в гърдите в толкова ранен етап са нормални.. ама да сме живи и здрави само Simple Smile

# 481
  • Мнения: 719
При мен болките в гърдите започват с повишаването на прогестерона. Тоест може би е съвсем нормално веднага след О да започнат да болят.

# 482
  • Мнения: leet
При мен болките в гърдите започват с повишаването на прогестерона. Тоест може би е съвсем нормално веднага след О да започнат да болят.

Ясно! Предната бременност при мен болките започнаха 2-3 дни преди очакваната дата на цикъла, по това се ориентирах и, че съм бременна. Сега бях доста изненадана, че усещам напрегнати и болезнени гърди малко след О. Реално то е нямало дори имплантиране още и взех да се тревожа да не е здравословен проблем. Е, ако е човече, супер.. само да не е нещо друго, че вече развих хипохондрия Simple Smile

# 483
  • Мнения: leet
Е, двете черти днес бяха супер ясни. А, аз съм супер изумена, че този път симптомите започнаха толкова рано.. или може би, аз вече се научих да ги разчитам. Както и да е.. втори брой се очертава на хоризонта през октомври. Само да сме живи и здрави, другото е без значение Simple Smile

# 484
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Е, двете черти днес бяха супер ясни. А, аз съм супер изумена, че този път симптомите започнаха толкова рано.. или може би, аз вече се научих да ги разчитам. Както и да е.. втори брой се очертава на хоризонта през октомври. Само да сме живи и здрави, другото е без значение Simple Smile

Ами честито и лека бременност ти пожелавам. Чувала съм че раждалите жени наистина по-рано усещат симптомите на втората/всяка следваща бременност.

# 485
  • Мнения: 45
Честитоо!Живи и здрави! Simple Smile

# 486
  • Мнения: 129
Здравейте момичета!
Дано този месец и аз постигна мечтаното. Имам закъснение 2 дни, но нямам никакви симптоми. Преди 1 ден ме болеше ниско долу, но за кратко, а от днес не чувствам абсолютно нищо. Само отсъствие на менструация и желание да спя много, но мисля, че желанието за сън е, защото работата ми е доста тежка и се преуморявам.
Страх ме е да направя тест заради многото разочарования. Попринцип съм с ниска БТ - около 36 градуса, а сега варира 36,6-36,9.  Да стискате палци!

# 487
  • Мнения: 10 874
Слънчице92, стискам палци, но след като имаш закъснение, можеш да си направиш тест. Симптомите изобщо не са задължителни, не всяка бременна ги има. Успех! bouquet

# 488
  • Мнения: 700
Стискам палци! Simple Smile

# 489
  • Мнения: 129
Благодаря ви за надеждата Лаленце и Uvajenie!
Притеснява ме липсата на симптоми и ниската БТ въпреки, че съм си попринцип с ниска... Дано да не е закъснение от стрес или друг здравословен проблем. Sad   newsm51

# 490
  • Мнения: 10 874
Няма защо да те притеснява това, че нямаш симптоми. Сестра ми също нямаше. Моите бяха малко преди теста и приключиха около седмица и нещо, след като разбрах, че съм бременна. При всяка жена е различно. Иначе за закъснението - можеш да си направиш тест или просто да почакаш и ако не ти дойде до две седмици, направо да отидеш на лекар и да се види какво става. Hug Надявам се да се е сбъднало желанието ти и да си бременна! bouquet

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Слънчице,стискам палци и аз.Моите симптоми започнаха малко след като видях 2те черти. Единственото което ме накара да се замисля бе,че имах като прицапване 4-5 дни преди датата на цикъла,явно имплантационна зацапване.Всичко друго беше обичайните Мц симптоми. Можеш да си вземеш Престо,аз с него видях 2 черти 4 дни преди Ц.

# 492
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Слънчице,стискам палци и аз.Моите симптоми започнаха малко след като видях 2те черти. Единственото което ме накара да се замисля бе,че имах като прицапване 4-5 дни преди датата на цикъла,явно имплантационна зацапване.Всичко друго беше обичайните Мц симптоми. Можеш да си вземеш Престо,аз с него видях 2 черти 4 дни преди Ц.

Т.е. Престо показа бременност в деня след имплантационното зацапване?

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Слънчице,стискам палци и аз.Моите симптоми започнаха малко след като видях 2те черти. Единственото което ме накара да се замисля бе,че имах като прицапване 4-5 дни преди датата на цикъла,явно имплантационна зацапване.Всичко друго беше обичайните Мц симптоми. Можеш да си вземеш Престо,аз с него видях 2 черти 4 дни преди Ц.

Т.е. Престо показа бременност в деня след имплантационното зацапване?
Ми знам,че може да покаже до 2-3 дни преди датата на Ц.До колкото помня,че беше Декември 2015,имах зацапване около 18-19 Декември, теста направих на 21 по обяд и ми показа 2 черти,а Ц трябваше да ми дойде на 24.Най-хубавия Коледен подарък.

# 494
  • Мнения: 4
Здравейте дами,
Имам въпрос. Не знам дали е подходящата тема, но имам известни колебания. Чела съм ви хиляди пъти. Смятам се за грамотен човек, но има неща, които винаги ще бъдат подлагани на съмнение.
Проблемът ми е следният:
Миналия месец ми подрани с два дни. По мои изчисления овулацията ми си остана същата, но бях забравила да поправя изместената дата. И така през всичките плодородни дни и в деня на овулацията съм имала полов контакт. С приятеля ми се "пазим" с прекъсване. Напълно наясно съм, че това не е надеждно пазене. От няколко дни се чувствам особено. Овулацията ми беше на 28.03. Предните два и следващите два дни, както и на 28,03 сме правили секс. Няма да влизам в подробности, възможността знам, че я има, но все пак ще помоля някой, който има опит да ми каже мнението си.  Последните 3 дни имам силни, прорязващи болки в яйчниците и матката, като преди цикъл, но доста по осезаеми и значително по-продължителни. По принцип съм имала подобни, но доста по-леки и много по-краткотрайни и то 2-3 дни преди М, а не 5 дни след овулация. Скарана съм с ориентацията и лекия алкохол ме замайва. Снощи празнувахме с колежки и ми прилоша от шампанското, а от цигарите леко ми се повдига, но после се оправям. Носът ми е запушен от днес и понеже съм чела из форума хиляди симптоми не знам какво да мисля. Определено се усеща разлика в обичайното ми състояние и се чудя дали не е възможно да има евентуална бременност. Нямам имплантационно зацапване или някакво кървене. Гърдите не ме болят повече от обичайното за ПМС. Само честото замайване, гадене, запушения нос и засилената прорязваща болка в корема(това е основната причина да се съмнявам) ме тревожат.

Благодаря Simple Smile Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт