На море в България 2015 - 5

  • 38 594
  • 375
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 23 096
И аз, но гледам от позицията на "Женени с деца"  Laughing
На 18 сигурно бих  Wink
Е, аз съм ходила, когато ми е "било времето". Сега, само минавайки от там, и ме заболява главата.

# 61
  • Мнения: 3 386
Моето мнение е, че развалиха прекрасния курорт Слънчев бряг. И въпреки че ние тази година НЕ случихме на хотел там, аз смятам, че много зависи къде точно си отседнал. Плажът му е просто прекрасен - слънчев, широк, пясък/ вода, всичко е точно каквото желая от един плаж.
Меджестик много ми харесва по снимки, но предлага НВ, нали Популе? Би ли споделила повече за хотела - тихо ли е вечер, на ниво ли е хигиената /той също е огромен хотел, та успява ли да се справи персонала?/ и  как е организирано изхранването - на блок-маси ли е? Скъпи ли са напитките? Има ли детски басейн, но за най-малките?  Благодаря!

# 62
  • Мнения: 59
Здравейте!
Моля за мнение..
дават тази седмица да бъде най-валежната до сега, според вас в Приморско ще имаме ли шанс да не ни вали?
Заминавам тази вечер и много ме е страх..
Надявам се и разчитам на това, че е по на юг и на морето бързо се разнасят облаци.
Моля ви за вашето мнение.  Cry Hug Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 2 214
на морето е слънчево Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 1 193
На Слънчев бряг и пари да ми дават, няма да отида.  Peace

И аз, но гледам от позицията на "Женени с деца"  Laughing
На 18 сигурно бих  Wink


И аз така  Wink .

raja_nikol ,мога ли да те помоля да разкажеш повече за Топола Скай .

Някой с впечатление от Русалка ?

Аз вече набелязвам за догодина  Laughing !

# 65
  • Мнения: 3 020
Здравейте!
Моля за мнение..
дават тази седмица да бъде най-валежната до сега, според вас в Приморско ще имаме ли шанс да не ни вали?
Заминавам тази вечер и много ме е страх..
Надявам се и разчитам на това, че е по на юг и на морето бързо се разнасят облаци.
Моля ви за вашето мнение.  Cry Hug Heart Eyes

И ние сме така и ние там  Grinning и се надяваме за същото.  Praynig
Егати късмета, надявам се на прекрасно време за плаж и море заради децата.  Praynig Peace

# 66
  • Мнения: 2 524
Като прясно завърнала се от хотел "Белведере" (макар че вече май всички знаете, че съм пристрастна към този хотел), да напиша , че всичко беше отлично. 2013г. почивах там и тази, като няма занижаване на обслужването. Държи се на същата чистота и качество на туристическата услуга - като започнем от чистите бели чаршафи, всекидневно почистване и зареждане на стаята и стигнем до храната и любезното отношение на персонала без изключения.  

# 67
  • Мнения: 1 175
Здравейте, гледайте поредния случай за 5 звезден хотел във Слънчев бряг. Разбира се по НТВ

Някой разбра ли кой е този "хотел" 5 звезди? Мизерията беше повече от очевадна, но управителя друго казваше. Първото нещо, което би ме усъмнило в този хотел е цената от 64лв на ден ОИ в разгара на сезона?!  Naughty
Гледах репортажа- цената беше 264 лв. на ден за двама+ бебе.

# 68
  • Мнения: 13 545
Здравейте!
Моля за мнение..
дават тази седмица да бъде най-валежната до сега, според вас в Приморско ще имаме ли шанс да не ни вали?
Заминавам тази вечер и много ме е страх..
Надявам се и разчитам на това, че е по на юг и на морето бързо се разнасят облаци.
Моля ви за вашето мнение.  Cry Hug Heart Eyes

И ние сме така и ние там  Grinning и се надяваме за същото.  Praynig
Егати късмета, надявам се на прекрасно време за плаж и море заради децата.  Praynig Peace

http://sinoptik.bg/primorsko-bulgaria-100727964/10-days

# 69
  • Мнения: 17 987


raja_nikol ,мога ли да те помоля да разкажеш повече за Топола Скай .



Ние бяхме там за едни септемврийски празници, много ни хареса, страхотни апартаменти, храната нищо особено, но не сме стояли гладни.
Аз лично до плажа не стигнах, но нашите познати ходиха и казаха, че ще е много фраш през сезона, не са очаровани с две думи от него.
Около басейните обаче беше разкош  Peace
Тогава дори още ги нямаше новите с гледката към морето.

Аз бих повторила определено, но не в топ сезон, не бих си прекарала основното море там, защото ние обичаме плажа, а не басейните когато сме на море

# 70
  • Мнения: 2 752
Знам, че не обичате Слънчев бряг. И аз си създадох такова впечатление за него от четеното в темата.
Тази година за пръв път ходихме там и очаквах да е гадно извън хотела. Но не беше така, дори не беше и претъпкано, през деня си беше пустош, а плажът беше празен. Явно има отлив от този курорт, но на нас това не ни пречеше.
Това, което най-много ми хареса, беше широкият чист плаж, кристално чистата вода и хотела. На мъжа ми това му беше беше първото море в България и му хареса. А почти бях сигурна, че ще останем разочаровани след четенето в темата и през цялото време, докато заминем, бях на тръни..

Всъщност влязох в темата да споделя, че на следващия ден след като се върнахме, получихме по мейла от нашия туроператор изключително подробна анкета за впечатленията ни от хотела и чартъра. Такива подробни анкети попълваме всеки път след всяка една почивка и си мислех, че няма да е зле и българските туроператори да въведат такава практика. Ще им е от полза, ако искат да подобряват качеството си и да променят нещо в положителна посока.
Като гледам обаче, май много се размечтах това лято  Grinning

# 71
  • Мнения: 19 485
И аз тази година ще почивам на Дюни, да видим дали ще ми хареса. Иначе освен на Албена в хотел Амелия,  друго място по нашето Черноморие не ми е допаднало досега. Всички искаме хубав плаж, хубава храна, спокойствие и добра цена, обаче има ли го това някъде въобще? Ако не ми хареса, догодина ще търся някакъв апартамент без изхранване на морето и ще се оправяме както дойде.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 193
raja_nikol , явно и за нас не става за основна почивка ,и аз си обичам плажа и морето ,а като цяло търся не пренаселени плажове .

# 73
  • Мнения: 6 299
Знам, че не обичате Слънчев бряг. И аз си създадох такова впечатление за него от четеното в темата.
Тази година за пръв път ходихме там и очаквах да е гадно извън хотела. Но не беше така, дори не беше и претъпкано, през деня си беше пустош, а плажът беше празен. Явно има отлив от този курорт, но на нас това не ни пречеше.
Това, което най-много ми хареса, беше широкият чист плаж, кристално чистата вода и хотела. На мъжа ми това му беше беше първото море в България и му хареса. А почти бях сигурна, че ще останем разочаровани след четенето в темата и през цялото време, докато заминем, бях на тръни..

Всъщност влязох в темата да споделя, че на следващия ден след като се върнахме, получихме по мейла от нашия туроператор изключително подробна анкета за впечатленията ни от хотела и чартъра. Такива подробни анкети попълваме всеки път след всяка една почивка и си мислех, че няма да е зле и българските туроператори да въведат такава практика. Ще им е от полза, ако искат да подобряват качеството си и да променят нещо в положителна посока.
Като гледам обаче, май много се размечтах това лято  Grinning
Съни турс го правят. До Варна е слънчево.

# 74
  • Мнения: 574
Hellymod в кой хотел отседнахте в Слънчев бряг. И аз съм на мнение че в слънчев бряг има страхотни хотели на тихи места. А плажа наистина е фантастичен.

Общи условия

Активация на акаунт