На море в България 2015 - 5

  • 38 569
  • 375
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Там където бяхме в Балчик има басейн и за дечица, има и стаи с климатик + кухничка.
Но изложението е такова, че може и без. Цените варираха около 50.
В Балчик си има всичко, всякакъв ценови диапазон.

Последна редакция: нд, 16 авг 2015, 23:17 от Анонимен

# 46
  • Франция
  • Мнения: 117
козета много жалко е това, което ви се е случило в Крапец...За сметка на това сте открили пък хубаво място в Априлци. Погледнах хотела (Хотел Център) и наистина изглежда приятно място. Спокойно ли беше? А на басейна имаше ли достатъчно място за всички гости? Прочетох, че пускат външни, това така ли е още?

Последна редакция: нд, 16 авг 2015, 23:36 от loriane

# 47
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Моя приятелка бяха миналото лято в хотел Яница в Крапец.Казаха добра закуска, но много мръсно и занемарено в стаите и високи цени за това, което предлагат.

# 48
  • Мнения: 2 266
Прекаляват с дрескода, така е. По принцип можеше вместо дълъг панталон да кажат примерно да не се ходи с бански, това е достатъчно, но у нас всички се престарават. Иначе, обикновено слагат по една кака на входа на ресторанта да гледа и тук-там да порицава най-неугледните влизащи, която в повечето случаи се стреми да гледа настрани.


 Не мога да се въздържа.Не разбирам какъв е проблема,че има дрес код?Ами има и така трябва да бъде.Не може да отидеш да ядеш облечен по бански или къси гащи и т.н. в ресторант.Аз съм ЗА дрес кода.На другите хора ще им се отще да ядат.

# 49
  • Мнения: 3 228
Важно е че във всвка оферта пише има или няма дрес код и всеки си преценява. По бански да иде някой в ресторанта, не ми ср вярва, но да метнеш набързо нещо ми ср струва съвсем нормално в предвид това че сме на море. Ние ттрети ден вече сме в Томас Резиденс.. В голям апартамент сме с изглед към плажа. Помещенията са нови и хубави. Всички от персонала са много любезни. Шезлонги и чадъри има за всички. Външния басеин е кристално чист , но студен. Някой каза, че скоро са сменили водата. За храната-ако някой очаква 10 вида хлебчета и гурме специалитети----това не е ннеговото място. Но пък това, което има е вкусно и повече от достатъчно. Два вида хляб, две супи, салати, сосове,няколко ястия с месо и няколко без. 2-3 вида плод. Сладолед следобяд. Всичко приготвено е прясно. Сиренето е с растителни мазннини, но незнайно защо кашкавалът е млечен и много вкусен Wink.  За с

# 50
  • Мнения: 3 228
За сега от мен като оценка съотношение цена-качество - отлично Wink

# 51
  • Мнения: 551
Здравейте момичета!Приятно моренце на тези които още на са стигнали до него Laughing  bouquet  bouquet

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 790
Здравейте, гледайте поредния случай за 5 звезден хотел във Слънчев бряг. Разбира се по НТВ

# 53
  • София
  • Мнения: 5 499
Да похваля и аз един хотел - Маджестик в Слънчев бряг. Страхотни условия, кухнята беше върха! От друга страна на Дюни тази година качеството на храната беше паднало - продуктите бяха старички и евтинки, коктейлите се правеха всеки път различно (някой път добре, друг път - зле), няма стандарт, което ми говори, че и там качеството е паднало. Като цяло и на двете места ми хареса, но Слънчев бряг ми харесва повече.

П.С. Аз одобрявам дрес кода на вечеря.

# 54
  • Мнения: 574
Да похваля и аз един хотел - Маджестик в Слънчев бряг. Страхотни условия, кухнята беше върха! От друга страна на Дюни тази година качеството на храната беше паднало - продуктите бяха старички и евтинки, коктейлите се правеха всеки път различно (някой път добре, друг път - зле), няма стандарт, което ми говори, че и там качеството е паднало. Като цяло и на двете места ми хареса, но Слънчев бряг ми харесва повече.

П.С. Аз одобрявам дрес кода на вечеря.

Слънчев бряг - най-доброто място по родното черноморие.

# 55
  • Мнения: 5 435
Здравейте, гледайте поредния случай за 5 звезден хотел във Слънчев бряг. Разбира се по НТВ

Някой разбра ли кой е този "хотел" 5 звезди? Мизерията беше повече от очевадна, но управителя друго казваше. Първото нещо, което би ме усъмнило в този хотел е цената от 64лв на ден ОИ в разгара на сезона?!  Naughty

# 56
  • Мнения: 17 934


Слънчев бряг - най-доброто място по родното черноморие.

За теб може би, аз не бих правила такива обобщения   Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 23 036
На Слънчев бряг и пари да ми дават, няма да отида.  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 22 526
Подсетихте ме за Балчик. Един град, в който много отдавна искам да отида. Може би септември ще отидем за няколко дни.

# 59
  • Мнения: 17 934
На Слънчев бряг и пари да ми дават, няма да отида.  Peace

И аз, но гледам от позицията на "Женени с деца"  Laughing
На 18 сигурно бих  Wink

Като казвате Балчик, много често ми излизат оферти за комплекс Бялата лагуна.
когато ходихме на Топола Скайс се разхождахме около него, на хубаво място е, на пясъка, но беше необитаемо...странно.
Може би сега го стопанисва някой друг  newsm78

Ето офертата:
http://www.procent.bg/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4 … %D0%BA%D0%B8.html

Общи условия

Активация на акаунт