Кандидат и бъдещи мами с татко от епруветка

  • 28 382
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 642
Момечета, как сте? Готвите ли се за нови процедури? Аз днес следобед имам час при доки, да видим как ще действаме от тук на татък Simple Smile
Хубав ден   bouquet

# 46
  • Мнения: 326
Нандинче, наслука днес! Миналата година точно по това време и аз отидох в болницата /тогава още бях при Шефкетова/, за да видим как ще действаме. И виж една година по-късно - мечтата ми вече е на път! Пожелавам същото и на теб! Hug

# 47
  • Мнения: 3 126
Момечета, как сте? Готвите ли се за нови процедури? Аз днес следобед имам час при доки, да видим как ще действаме от тук на татък Simple Smile
Хубав ден   bouquet

Успех и от мен!
Пиши като имаш инфо какво ще правиш оттук нататък!
Аз още чакам времето за теста. Имам болки в кръста и ниско долу, както и след първите две инсета - дано този път да са за добро!

# 48
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Привет,

Надин, успех и от мен!
*Franny* много ти се радвам ...
Poly84, стискам палци за добри резултати! Нали казват, което не става от първия път, ставало от третия Simple Smile, и аз като един типичен представител на Маркотевците вярвам в това  Joy

Уффф аз пак ще отлагам процедура, ТСХ се покачил, вече 4.56 от 4.15. ФТ3 не е мръднал поне. От лабораторията изобщо не са ме разбрали, за останалите неща, бях с направления от ЛЛ и ги питам какво точно ми е пуснала, за да знам, и да доплатя за останалите и така вчера установих че забравили инсулин. Та добре, че пазят пробата и сега излезе резултата:
http://prikachi.com/images.php?images/826/8308826V.jpg
Така се надявах на следващия МЦ да започнем, но ... Sad

# 49
  • Мнения: 3 126
Привет,

Надин, успех и от мен!
*Franny* много ти се радвам ...
Poly84, стискам палци за добри резултати! Нали казват, което не става от първия път, ставало от третия Simple Smile, и аз като един типичен представител на Маркотевците вярвам в това  Joy

Уффф аз пак ще отлагам процедура, ТСХ се покачил, вече 4.56 от 4.15. ФТ3 не е мръднал поне. От лабораторията изобщо не са ме разбрали, за останалите неща, бях с направления от ЛЛ и ги питам какво точно ми е пуснала, за да знам, и да доплатя за останалите и така вчера установих че забравили инсулин. Та добре, че пазят пробата и сега излезе резултата:
http://prikachi.com/images.php?images/826/8308826V.jpg
Така се надявах на следващия МЦ да започнем, но ... Sad


Йоли здравей, стискам ти палци скоро да стартираш.
Иначе и аз на това се надявам, че щом не е станало от първия ще стане от третия път! Нали се казва три пъти за щастие! Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 10 642
Ето ме с отчета Simple Smile
Току що минах при доки. Тя ми предложи същото, което си мислех - да направим 1 опит на ЕЦ и да готвим документи за фонда. За да направим по-яка стимулация. Вика ме на 7-8 ден от МЦ да видим какво ще произведа самичка Simple Smile
Изписа ми и метфогама.

Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 17:48 от Nandin

# 51
  • Мнения: 326
Поли, стискам палци на ръцете и краката този път да е станало!
Уф, Йоли, знам колко е разочароващо да ти отложат процедура, но по-добре наистина първо смъкни тсх-то. На Л-тироксин ли си и ако да, каква ти е дозата? При Начев ли си?
Нандин, това са хубави новини. Значи първото бебе ще е на ЕЦ, а следващото - по Фонда;)

# 52
  • София
  • Мнения: 10 642
Чул те господ Франи Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 126
Благодаря ви момичета!
Нандин, всичко ще бъде наред - ще успееш този път!

# 54
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Франи, на Еутирокс 25мг вече 50дни, не съм при Начев, не можах да го открия и ДОК ме прати при проф. Кирилов, но му загубих телефона. За това съм най-бясна, прибрах го така, че го скрих и от себе си! Септември ще му се изтърся пред кабинета Wink
Надин, стискам палци да не стигате до фонда  Hug

# 55
  • Мнения: 103
Ако проф. Кирилов работи някъде по каса, проверете в саийта на НЗОК за телефон. Влизате в сайта, търсите договорни партньори и дейности и от там си филтрирате каквото търсите.

# 56
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Илен, опитах и това, работи със ЗК, т.е. на кабинет е в МД, но там няма координати Sad, а в НЗОК не го намерих ... скапан ден! Добре че свърши!

# 57
  • Мнения: 3 126
Здравейте дами,
И тук да се оплача, че и третата ми инсеминация е неуспешна!
Според лекарката все пще да не мисля за инвитро. Предлага ми четвърта инсеминация, но с по-сериозна стимулация и да я правим само ако формирам поне 3-4 фоликула. При 1-2 явно не става.
Забравих да я питам дали да пускам някакви допълнителни изследвания, но нямам представа какви. Кариотип има ли смисъл да пускам?
Моля ви посъветвайте ме!

# 58
  • София
  • Мнения: 23 165
3-4 фоликула са много за инсеминация, ами ако вземат да се захванат и четирите?

# 59
  • София
  • Мнения: 10 642
Поли  Hug Hug Hug
Кураж, няма да успееш само ако се откажеш.
Ако ще правите по-силна стимулация, според мен не си заслужава да се прави инсе.
Успех следващия път.

Общи условия

Активация на акаунт