от кога на цирк?

  • 3 448
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Аз заведох дъщеря ми на цирк на 2 годинки с идеята да си тръгнем ако нещо не се чувства добре.Нищо подобно-2 часа просто не мръдна, Grinningбеше и адски интересно

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени беше почти на 2г, когато за пръв път я заведохме, а Васи още по-малка - на 1,5г. Много им хареса, и двете си издържаха цялото представление.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 242
Заведох за първи път дъщеря ми на около 3 г. Определено й беше интересно и изгледа представлението до край. В момента цирк "Монте Карло" дава представления в Младост. Заслужава си да се види - няма нищо общо с др. гостролиращи циркове. Ние дори ходихме два пъти Grinning.
Тъй като пишеш, че имаш покани обаче, прочети първо тази тема:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=thirty&Number=194 … mp;sb=5&part=

# 18
  • Мнения: 35 968
спокойно можеш да ги заведеш Simple Smile

видях горната тема, моята щерка е ходила с покана с баща си, заспала е в 20.45 на столчето и той я прибра без да види нещо от цирка
иначе съм я водила и преди това, много й хареса  Peace

# 19
  • Мнения: 1 809
Тия дни ще водим и щерката-на 2г и 4 мес е сега  Laughing пък да видим как ще е.

# 20
  • Мнения: 4 733
здравейте, мацки! аз съм една много щастлива леля на племенник на 3,5г и на племенничка на 2,5г. Та имам покани за цирк и много усилено обмислям дали да не взема да заведа децата на цирк. Имам силни притеснения обаче дали пък не им е раничко? какво мислите? благодаря предварително!  newsm78 Wink  bouquet
Заведи ги,може пък да им хареса...малките се плашат от клоуните така съм забелязала аз,а пък ако има сълзички просто си тръгнете

# 21
  • Мнения: 7 263
Видях, че вече сте открили темата в Дирските клубове - нямам какво да добавя повече.
Иначе първата част на представлението беше интересна, мисля че дете над 3 годинки ще се радва и ще го хареса.
Моите са малко по-енергични и не биха издържали преди 3-тата годинка толкова време на едно място  #Crazy #Crazy #Crazy затова преди да навършат 3 години не съм ги водила нито на кино, нито на цирк - само на куклен театър.

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Аз се пробвах, когато дъщеря ми нямаше и 1,5 г. И гледа с голям интерес, притова цялото представление. Е, към финала заспа, но това си беше в реда на нещата. Сега съм й обещала отново да я заведа, тя вече се сеща. Но ще чакам "Арена" да дойдат в квартала. И ако имат пони, ще я кача на истински кон - обещала съм й, няма как. Тя в момента е на тема коне. За "Монте Карло" мога да кажа, че има доста читава програма с животни, което си е рядкост за днешните циркове. Останалите номера просто не впечатляват малките, като изключим клоуните и фокусите. В "Арена" също има животни. За другите циркове не мога да кажа нищо.

# 23
  • Мнения: 1 809
Тъй като пишеш, че имаш покани обаче, прочети първо тази тема:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=thirty&Number=194 … mp;sb=5&part=
Това в темата в дир-а е било на партито на една фирма и няма връзка,че сега има покани  Sunglasses
Няма да се случи същото, както тогава  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Тъй като пишеш, че имаш покани обаче, прочети първо тази тема:
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=thirty&Number=194 … mp;sb=5&part=
Това в темата в дир-а е било на партито на една фирма и няма връзка,че сега има покани  Sunglasses
Няма да се случи същото, както тогава  Peace
Безплатен обяд няма Wink

# 25
  • Мнения: 1 809
Точно  Peace затова се очудих на възмущението на тази майка в темата на дир-а  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 369
Ние заведохме малката на 2г и4-5м. някъде . Издържа цялото представление , радваше се на животинките (които бяха оскъдно малко) , но най лошото беше че все искаше да излиза на арената при другите Thinking

# 27
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Понеже ми е прясно  Wink... Водихме синът ми преди 3-4 дни, в момента е на 2г и 4м., много палав, енергичен и т.н. подробности, бях сигурна, че няма да седи и ще си тръгнем почти веднага, тайничко се молех да започнат с някакви животни, за да му привлекат вниманието поне за малко... За мое учидване му хареса и акробатите и животинките, които определено не бяха много, но уви, хич не хареса клоуна. А той се появяваше след всеки номер, след поредната му поява, която продължи по-дълго от преди, малкият стана, взе си шапката и тръгна да си ходи  Laughing, това ни беше цирка - 1 час, пак добре... Ако беше малко по-търпелив и по-спокойно дете, може би щеше да издържи докрая, определено му хареса, въпреки, че самото представление не беше кой знае какво... Така че никога не е рано да се опита, ако не им хареса на децата ще си тръгнете, но пък ако им хареса, ще е чудесно  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми я заведох на цирк на около 2г 2м. Една приятелка ни покани. Тя придружаваше синът си и други деца от блока, който бяха по-голями. В началото като седнахме докато имаше нормално осветление всичко беше наред. Когато започна циркът, осветлението започна да се променя и започна първият номер настана една паника, един рев, направо се чудех с кой акъл съм отишла. Но като се оявиха клоуните настанаха пък едни радости...... Когато свърши циркът пък ревеше и викаше: Искам цик, искам цик.....От тогава, когато дойде цирк винаги я вадим и много и харесва. Най-много харесва клоуните.
Не е идвал скоро цирк при нас, но когато дойде смятам да заведа и малкият. Той много обича  животните, а и клоуните сигурно ще са му интересни.

Общи условия

Активация на акаунт