А детската стая ще покажете ли?

  • 43 439
  • 237
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
За съжаление имам снимки само от преди да се нанесем и не дават много реална представа:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6994&AlbumId=25221

# 16
  • Мнения: 730

Страхотна е,като си купим нов апартамент ще я докарам същата,като приказка е,останаха ми очите в нея thumbsup

# 17
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Стаята на Дивана и на Sky са супер.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 251
Нина втория проект много ми хареса и ми отговаря много добре за стаята,вие ли сте си го изработили или ви е предложен от производител.В смисъл исках да попитам дали може да се купи нещо такова готово?
bimba , намерих снимките по сайтове за обзавеждане в нета. Там си ги харесах, на вторият имам и чертежите, което ще улесни този, който ще го изработва. Ако те интересува пиши ми ЛС .

# 19
  • Мнения: 1 413
Нина, не ми се отваря проект, а снимка на едно фанастично бебоче, къде греша!

Лекси, тъй като вкуса ми съвпада явно с твоя - моля те помогни да реша за моите сладурковци легло на 2 етажа или две ъглови, ако си видяла нещо интересно- сфирни Hug много ще съм ти благодарна!
Не може ли да ме осиновиш, ще слушам много Цвети Joy

# 20
  • Мнения: 3 251
Нина, не ми се отваря проект, а снимка на едно фанастично бебоче, къде греша!
мечтицата, и на мен ми се показваше един сладур в количка, не знам защо, сега коригирах горе поста, дано се отваря вече.
Лекси, стаята е много хубава !

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
заради малките размери бих ти препоръчала да сложите леглото високо (като при двуетажните) и да използвате отдолу пространството или като кът за игра или да направите шкафове. при всички положения е добре да се спреш на светли тонове (пак заради пространството), но не пропускай цветните акценти, съобразени с вкуса и желанията на детенце.

ние позволихме на нашите девойки да си изберат сами стаите. едната се спря на тясна и дълга стая като таванът се скосява съвсем ниско над леглото й. поиска жълти стени и тъмно сини пердета. има си и шведска стена. габа беше много мъничка, но поиска другата стая със скосен таван и пожела да си има сини стени и син мокет. получи ги. сега са на вълна балдахини и може да ги изненадаме за рождените им дни другия месец.

# 22
  • Мнения: 224
И аз съм решила от 2 стаен панелен апартамент да направя 3 стаен  newsm78
Но тъй като кухнята ни е много малка съм решила спалнята да я направя детска. Мисля, че детската трябва да е просторна, защото детето няма само да спи там, а и да си играе.
А аз и тати заминаваме в кухнята  Mr. Green, е ще се лишим от голямото легло като го заместим с персон и половина, но какво да се прави.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, тъй като вкуса ми съвпада явно с твоя - моля те помогни да реша за моите сладурковци легло на 2 етажа или две ъглови, ако си видяла нещо интересно- сфирни Hug много ще съм ти благодарна!
Не може ли да ме осиновиш, ще слушам много Цвети Joy
Мечтице, веднага те осиновявам, барабар с Ева и Крис Laughing
Ние понеже много искаме второ все пак предвидихме и вариант с две легла за детската. На снимките можеш да видиш, че леглото е доста високо - под него се завира по-ниско легло на колелца. Вярно, че не е хубаво леглото да е ниско, но ако държиш на по-горлямо свободно простронство е вариант. Аз много харесвам двуетажните легла, въпреки че казват, че на 2 ет. въздухът е "лош", но някак не вървеше да купуваме легло за нероден Иванчо. Има много интересни модели на два етажа, като леглата са разположени пенпендикулярно, а пространството под горното легло е оползотворено под формата на шкаф или бюро. При тези модели второто легло не е толкова високо както при класическия тип. Леле колко зле го обясних... ще опитам да ти намеря снимка.

# 24
  • Мнения: 1 413
Лекси, татето няма да ни даде, само мен - че много фуча  #Cussing outнапоследък Joy
Благодаря ти, точно такова нещо имах предвид и аз - сега вече като отварям на Нина проектите - вторият е точно това, което си представям!
Нина, много те моля дай ми на лични линк, указания, поне височина на горното легло - не искам да е чак двуетажно, че на стандартните общата височина е 183 см. Shocked ми мен ще ме е страх да спя на толкова високо hahaha
Благодаря предварително, Нина  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 413
Лекси, забравих да ти кажа, че и ние обмисляхме такова легло-сандвич - Сакри беше пращала снимки на такова с колелца, но понеже имаме дюшеме и мъжа ми се притесняваше, че като вадим долното легло ще го драскаме. А иначе сега децата спят на едно старо такова и като се извади долното на колелцата се повдига с крачета и става равно на горното, което е със стандартна височина. Всъшност нашето си стои така-на крачетата и е много стабилно, а колелцата дават възможност да го местиш накъдето решиш. Практично е, само трябва да се прецени какви колелца, за да не се съсипе подовото покритие!

# 26
  • Мнения: 527
Много интересна тема   bouquet Много са ви красиви детските! И на нас ни остана за обзавеждане само детската. За съжаление, обаче ние направихме кухнята на детска, а тя е толкова малка  ooooh! сега нямам голям избор в обзавеждането. Като проекти се колебая между тези двете детски, но първата май е с по-практични стълби http://www.snimka.bg/album.php?album_id=27982

# 27
  • Мнения: 4 371

Дивиана, гардероба й е жесток. И аз исках такъв, само че син. Но така или иначе не стана... Той не е от БГ, нали?

# 28
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
http://www.aiko-bg.com/storage/moni2%20mmm.JPG  ние сме харесали нещо подобно за Деси..

# 29
  • Мнения: 237
SkyBlueWater детската стая е направо приказка , но най ми хареса трапезарията и банята . Поздравления за страхотната къща   bouquet Мисля , че по-красива не съм виждала newsm10

Общи условия

Активация на акаунт