А детската стая ще покажете ли?

  • 43 446
  • 237
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ама те наисина са невероятни. Защо не заведеш мъничкия сладур, той да си избере Sunglasses

# 76
  • Мнения: 4 371
Виждала съм подобна кола-легло в Деница в Младост и много ми хареса.
Не ми харесва иначе, че няма детско обзавеждане с две легла, има само двуетажни, но без бюро и други екстри примерно.
Надя, всички модели ли са качени на сайта? На нас още ни е рано за второ легло, де  Laughing
Общо взето избора е ограничен.

# 77
  • Мнения: 3 576
Да, това са всички модели които внасят.
Много са хубави и са доста по-ефтини от турските, които предлагат в Нова деница. Там леглото кола е близо 800лв, а това е 380.
Аз в Айко ги гледах, имаше повечето изложени.
Много ми хареса един модел с комбинирани 3 легла - вече не се притеснявам ако народя 3 деца къде ще ги събирам Wink

Ментолка, дребосъка веднага се засили да се катери на втория етаж по разните стълбички-шкафчета, ама малък е още да спи толкова на високо.....

# 78
  • Мнения: 510
Nadia79 ,много са весели моделите,на  една от фирмите,производител на 2 от "юношеските" стаи на снимките  съм виждала модели в Платан,но не можаха да ми окомплектоват цяла стая в един нюанс,понеже вече не внасяли от въпросната фирма Confused,не и казаха името(разбира се Mr. Green).Принудих се да поръчвам детската по индивидуален проект-сега трябва да боядисам 20-тина дървени дръжки(по моя идея носих си плоскост с шаблон-"човече" на лазерно рязане) за вече готовата стая.
Като ги фиксирам за вратичките и чекмеджетата ще снимам,но доколкото се познавам-поне месец подмоткване  Wink и ще повдигна темата  Wink

# 79
  • Мнения: 216
Ето и нашата детска стая или по-скоро детски кът http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=4317

Засега върши много добра работа, а и е направен изцяло от модули, така че като порасне бебето, ще го разместим малко и ще прибавим още едно легло  Wink
Много ми хареса това решение, защото е подходящо и за по малко жилище.Може ли да кажеш от къде е и на каква цена? Благодаря!

# 80
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
...Принудих се да поръчвам детската по индивидуален проект-сега трябва да боядисам 20-тина дървени дръжки(по моя идея носих си плоскост с шаблон-"човече" на лазерно рязане) за вече готовата стая.
Като ги фиксирам за вратичките и чекмеджетата ще снимам,но доколкото се познавам-поне месец подмоткване  Wink и ще повдигна темата  Wink
Може ли да попитам по принцип къде извършват такава услуга и ориентировъчна цена. В Бриколаж има интересни дръжки, но цените са #Crazy, а ние сме на принципа "Направи сам" и всичко, което правим се вмества в много нисък бюджет, не си струва да се изръся много.

# 81
  • Мнения: 252
здравейте и аз съм на тема детска стая тъй като през лятото ме чака ремонт. затова реших да се включа и да ви предложа този вариант удобен е за малки стаи (е не от най-малките) и страшно много ми хареса. нашата стая е доста голяма и няма да мога да се възползвам от този вариант но се надявам поне на някой от вас да помогне!
http://www.napravisam.bg/?id=pdetskastaia&p=17
На този адрес има и други доста добри решениял Хайде късмет на всички и печалби от тото най-вече!!! Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 8 283
здравейте и аз съм на тема детска стая тъй като през лятото ме чака ремонт. затова реших да се включа и да ви предложа този вариант удобен е за малки стаи (е не от най-малките) и страшно много ми хареса. нашата стая е доста голяма и няма да мога да се възползвам от този вариант но се надявам поне на някой от вас да помогне!
http://www.napravisam.bg/?id=pdetskastaia&p=17
На този адрес има и други доста добри решениял Хайде късмет на всички и печалби от тото най-вече!!! Laughing
smile3501 smile3501 newsm10
да и на мен това ми е фаворита от страницата ... някой скоро беше пуснал линк по друг повод и аз се влюбих в тези хитринки

# 83
  • Мнения: 127
здравейте и аз съм на тема детска стая тъй като през лятото ме чака ремонт. затова реших да се включа и да ви предложа този вариант удобен е за малки стаи (е не от най-малките) и страшно много ми хареса. нашата стая е доста голяма и няма да мога да се възползвам от този вариант но се надявам поне на някой от вас да помогне!
http://www.napravisam.bg/?id=pdetskastaia&p=17
На този адрес има и други доста добри решениял Хайде късмет на всички и печалби от тото най-вече!!! Laughing

Това наистина е много хитро, тенкю  Simple Smile ноооо за мен не става. Сега ако ви кажа колко е малка стаята, за която иде реч ... сигурно ще ми кажете, че е невъзможно да се направи детска, ама какво да правя като с това разполагам. Ще трябва да търся решение. Никой ли не живее в двустайна панелка и да е направил от кухнята детска?

# 84
  • Мнения: 510
...Принудих се да поръчвам детската по индивидуален проект-сега трябва да боядисам 20-тина дървени дръжки(по моя идея носих си плоскост с шаблон-"човече" на лазерно рязане) за вече готовата стая.
Като ги фиксирам за вратичките и чекмеджетата ще снимам,но доколкото се познавам-поне месец подмоткване  Wink и ще повдигна темата  Wink
Може ли да попитам по принцип къде извършват такава услуга и ориентировъчна цена. В Бриколаж има интересни дръжки, но цените са #Crazy, а ние сме на принципа "Направи сам" и всичко, което правим се вмества в много нисък бюджет, не си струва да се изръся много.

Леле ,за пръв път ми се случва да си трия отговора 2 пъти  ooooh! ooooh! ooooh!
от бързане с клавишите...
http://lazering.business.bg/
явно този път ще го напиша много по-кратко, от 28 П-ка тръгвате в посока Витоша и сервиза на БМВ,вляво на 300 м има невзрачен двор с халета и метална ограда,преди улица 5005 и газостанцията. Влизате.Напред вървите(сори за словореда,но бандата деца е пощуряла на двора и ги надзиравам).Стигате до вътрешността на двора и завивате надясно,ще видите заготовки за дограми, и до тях табелата на фирмата за лазерно рязане.Цените са добри. 18 барбарона от доста дебела плоскост (дървена 2.5см) 8 лв.Носете си прецизно шаблонче,пригответе се за уговорки по телефона,защото производственият цикъл не застъпва много дърво,а повече метал,дори ми се скараха ,когато закъснях с второто позвъняване за доуточнение-явно имат непрекъсваем цикъл на работа .Инж. Петър Караджов-изпълнителен директор отговаря  на телефон 0888 710 578. Успех!

Само на Arwen не можах да отворя снимкте, а иначе много се зарадвах на хрумките и личното творчество на мамите в детските стаи Hug

# 85
  • София/Перник
  • Мнения: 985
..... Сега ако ви кажа колко е малка стаята, за която иде реч ... сигурно ще ми кажете, че е невъзможно да се направи детска, ама какво да правя като с това разполагам. Ще трябва да търся решение. Никой ли не живее в двустайна панелка и да е направил от кухнята детска?

Хехе, тя поне тази стая е с правилна форма  Grinning Ами я да видиш ние каква детска ще оформяме някой ден, добре че сме с богато въображение  Laughing
Ето да видиш - 9 квадрата ама с чудна форма - http://community.webshots.com/photo/326929303/1273973437057300915CPyKGc#

В предаването "Наш дом" точно една такава панелна кухня преобразуваха на детска - не беше лоша идеята, но не намирам никакъв линк на бившото вече предаване. Леглото беше направено падащо, както и бюрото, което за малкото пространство е много добро.

Някой беше дал един невероятен линк преди време за точно такива решения - ето го пак:
http://www.thewallbedworkshop.com/about.htm

И няма невъзможни неща! Grinning

# 86
  • Мнения: 10 758
Нашта детска стая е почти 9 квадрата.Ако е за 1 дете няма проблем, но ние мислим да съберем и двете в нея.направо не ми се мисли как ще го направим.Мъжа ми, ми дава идея ние да отидем в детската, а децата в спалнята.Тя е 16 квадрата.Накрая май това ще е решението.

# 87
  • Мнения: 1 446
ralid сърдечни благодарности за полезния сайт.

# 88
  • Мнения: 128
Сайта е страхотен! Не можах да спра преди да изгледам всичко Grinning

# 89
  • Мнения: 750
Искам да ви покажа какви страхотни мебели харесах аз за детската.

http://www.carlodanielli.com/main.html
/не мога да дам директен линк, но си има раздел детски/

Днес ходих и на живо да ги гледам, толкова са сладурски, че не съм се спряла още на модел.
(дано не прозвучи като реклама, но наистина от 2 дена само за тях мисля и кое да избера Wink )

Тези ги видях в АЙКО преди месеци  направо ми спря дъхът. Прекрасни са. Страшно ме е яд, че точно миналото лято направихме детската и е абсурд дори да мечтая да сменим обзавеждането. Не, че е лошо сегашното, но тези ми харесват многократно повече.

Общи условия

Активация на акаунт