А детската стая ще покажете ли?

  • 43 464
  • 237
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 23 162
А в равното софийско поле дали няма да има?
Има
http://www.novdombg.com/

# 181
  • Мнения: 3 251
Мам4ета ,търся хубаво двуетажно легло.без екстри като гардероби и бюра...изчистени 2 легла,но не дървени,а от цветни плоскости!
благодаря ви!
Това като идея само ти го посочвам, а иначе предполагам, че няма да има проблем да се изработи по попръчка.

# 182
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тук я има и стаята, която купих на щерките:
http://www.cilek.com.tr/en/products/product_detail.aspx?seri=9&grup=3
Само че мъжът ми ме изяде с парцалите, защото това като качество било боклук (той също прави мебели и разбира). А цените си ги бива- мъжо казва, че не струват и на половина ooooh! Ама какво да правя, като ми хареса... не можах да се стърпя и ги платих докато той беше в командировка Crazy

# 183
  • Мнения: 2 723
Мам4ета ,търся хубаво двуетажно легло.без екстри като гардероби и бюра...изчистени 2 легла,но не дървени,а от цветни плоскости!
благодаря ви!
Това като идея само ти го посочвам, а иначе предполагам, че няма да има проблем да се изработи по попръчка.

Има страхотни бои за дърво, така хем ще имаш масивно легло, хем ще е в цветовете, който на теб ти харесват

# 184
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 541
РЕНИ , мебелите са приказни, много е красиво! Защо казваш че си прекалила с розовото? Спазила ли си цвета на стените? Няма чак толкова розово и е многоо....барбинско Simple Smile
Аз исках да постигна такъв ефект "Барби" в нашата детска, но това розово не успях да го докарам, а исках да мина с малко средства и смесвах сама боите.
Целия сайт е много хубав!  bouquet

# 185
  • Мнения: 1 370
Тези мебели са страхотни. Аз съм хвърлила око на това обзавеждане
http://www.cilek.com.tr/en/products/product_detail.aspx?seri=7&grup=2
Ще съм ви много благодарна, ако ми кажете, къде в София, мога да намеря магазин на тази фирма  bouquet

Последна редакция: чт, 18 май 2006, 17:48 от cho4o

# 186
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ , мебелите са приказни, много е красиво! Защо казваш че си прекалила с розовото? Спазила ли си цвета на стените? Няма чак толкова розово и е многоо....барбинско Simple Smile
Аз исках да постигна такъв ефект "Барби" в нашата детска, но това розово не успях да го докарам, а исках да мина с малко средства и смесвах сама боите.
Целия сайт е много хубав!  bouquet
Ами защото пердетата, стените и мебелите са все в розово (всичко в един нюанс). Останалото- в бяло. На снимките в сайта стаята изглежда много свежо, защото има и други цветове, на фона на които мебелите изпъкват. При нас ще се сливат и нищо няма да се откроява.
Мебелите са ефектни, но качеството им...  Rolling Eyes

Магазина на тази фирма е в Деница- Младост (имат и други, но не знам къде).

# 187
  • Мнения: 11 327
Andry, това е линк към албума с детската стая на децата. Стаята е малка, сега ще правя малък козметичен ремонт (нови тапети, нови пердета, двуетажно легло и ученическо бюро ще има), та после ще пусна снимки пак стига да искаш

# 188
  • Linz
  • Мнения: 11 619
gloria11, пощенската ти кутия е пълна и не мога да пусна съобщението...
"За цената- мъжа ми смята, че е много надута. Казва, че материалът не е много качествен, а изработката им е елементарна. Ядосва се, че не го оставих той да направи детската стая. Със сигурност щеше да направи по-качествени мебели, но нямаше да може да докара този ефект. А аз искам децата да са доволни в крайна сметка. Още ми пили на главата за тази покупка, но аз въобще не съжалявам Mr. Green"

# 189
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тези мебели са страхотни. Аз съм хвърлила око на това обзавеждане
http://www.cilek.com.tr/en/products/product_detail.aspx?seri=7&grup=2
Ще съм ви много благодарна, ако ми кажете, къде в София, мога да намеря магазин на тази фирма  bouquet
Точно това обзавеждане го има в Деница. Голямата ми щерка поиска и това легло, както и едно с пързалка Laughing

# 190
  • Мнения: 1 102
И моя мъж твърди че са много скъпи,но знам от мои познати че мебелите на Чилек(ягода) не мърдат.

# 191
  • Мнения: 127
Andry, това е линк към албума с детската стая на децата. Стаята е малка, сега ще правя малък козметичен ремонт (нови тапети, нови пердета, двуетажно легло и ученическо бюро ще има), та после ще пусна снимки пак стига да искаш
Ааа, знам я тази стая, много я харесвам Simple Smile Виждала съм я и друг път, сигурно си пускала сднимки и преди. Страшно съм впечатлена съм от витринките на гардеробчето, така си е купено или вие сте си ги правили по някакъв начин?
Непременно пусни снимки след промяната, ще се радвам, да видя какво се е получило:))
Поздрави!

# 192
  • Мнения: 479
Andry, това е линк към албума с детската стая на децата. Стаята е малка, сега ще правя малък козметичен ремонт (нови тапети, нови пердета, двуетажно легло и ученическо бюро ще има), та после ще пусна снимки пак стига да искаш

Много хубава стая! Тъкмо щях да питам дали тези красиви мебели от дърво са правени по поръчка и къде, и видях, че сте някъде далече, далече... За мен никакви плоскости не могат да заменят прекрасната миризма и усещана на дърво в дома... Създава ми невероятен уют. Пусни пак снимки след козметичния ремонт!  Peace

# 193
  • Мнения: 11 327

Ааа, знам я тази стая, много я харесвам Simple Smile Виждала съм я и друг път, сигурно си пускала сднимки и преди. Страшно съм впечатлена съм от витринките на гардеробчето, така си е купено или вие сте си ги правили по някакъв начин?
Непременно пусни снимки след промяната, ще се радвам, да видя какво се е получило:))
Поздрави!
Да, пускала съм и преди снимки. Гардеробчето си беше така с витринките (имаше вариант да е изцяло дърво) - отвътре е с лампички и вечер е страшно ефектно.
Непременно, само да дойдат леглата и пердетата (надявам се до 2 седмици)

Тодоран, мебелите не са правени по поръчка - има фирми доста тук ,които работят изключително с чам и други подобни дървета. Решихме да е чам, но има и доста варианти и от бук.

# 194
  • Мнения: 479
Arwen Undomyel , разбирам! Не че и тук няма много фирми, които работят с чам и масив, ама фантазия нямат хората. И повечето неща, които се предлагат, са еднотипни и много често несимпатични. Трябва  човек да си намери някой добър майстор, за да си направи специална поръчка. И пак не е сигурно, че крайният резултат ще е задоволителен.
Ето ние търсим за детската стая двуетажно легло, но предлаганите на пазара в София дървени легла са ужасни.

Чамът мирише на бор!Прекрасно е!

Ще чакаме снимките  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт