Скъсан презерватив

  • 22 382
  • 195
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Правих секс със презерватив, но се скъса. Не е свършвал, но понеже цикълът ми е нередовен и не мога да си изчисля овулацията много се притеснявам. Мисля, че е възможно да съм в овулация, цикълът ми беше от 28 юли до 2 август, акта беше преди няколко часа. Не сме продължили половия акт, но има възможност тая купферова течност дето УЖ служи за смазка, да е изтекла някаква част от нея в мен, защото извадих малко парченце от презерватива. Като си свали презерватива вътре имаше от тази течност. Няма на кой да споделя, така че моля ви дайте някакъв съвет има ли шанс да е станал гаф...

# 1
  • Мнения: 65
Моля ви се отговорете ми, цяла нощ ме мога да заспя от притеснение и не знам какво да правя... ако е от полза последният ми мензис дойде на 39 дни, предния на 33, а още по-предния на 31. По принцип е нередовен, винаги е над 30, последният се удължи, защото пътувах. А парченцето, което намерих, с извинение, остана на тоалетната хартия, след като ходих по малка нужда и се избърсах. Когато се скъса прекъснахме половия акт и не сме продължавали изобщо. Купферовата течност беше в резереоарчето на презерватива, а скъсаното над него, затова се и притеснявам да не е попаднал предеякулат в мен, партньорът ми беше далеч от свършване. Да подчертая.. това ми беше първият път и съм много наплашена няма как да споделя с родителите си, моля пишете.

# 2
  • Мнения: 7 779
ако е станало какво ще направиш ?

# 3
  • София
  • Мнения: 23 085
Защо  не си купиш от хапчетата за спешна контрацепция?

# 4
  • Мнения: 6 930
Темата ти беше публикувана в раздел, в който обикновените потребители не можеха да пишат.

Вероятността да си забременяла при така описаната ситуация е доста малка. Все пак не мога да кажа, че е невъзможно, защото всякакви истории за забременяване съм чувала (доколко са верни не знам обаче). Та ако си толкова притеснена наистина не е лоша идея да вземеш едно хапче за спешна контрацепция.

# 5
  • Мнения: 5 259
Според мен няма никакъв шанс да си забременяла или е в сферата на фантастиката.

# 6
  • Мнения: 1 844
Спешна контрацепция - колкото по-бързо, толкова по-добре. Най-късно до 72 часа след акта.
Шансът за бременност е малък, но реален. Винаги има риск при необезопасен секс.
Ако твърдо не желаеш бременност на този етап, вземи хапче и нека ти мирна главата.

# 7
  • Мнения: 65
Извинявам се за раздела, регистрацията си я направих снощи. А относно за това, че е бил необазопасен, това се опитвам да обясня, че всъщност си беше с презерватив. Като се спука за секунди го извади и видяхме, че предеякулата или купферовата течност не знам кое е по-точното наименование, беше в резервоарчето и може би ние го разкъсахме повече докато го разглеждахме с пръсти, съмненията ми са дали е попаднало изобщо в мен. И за това не знам какво да направя, някои ми казват, че напразно се притеснявам и че по принцип те използват прекъснат акт и не е станал гаф, а пък при мен даже е бил далеч и от свършване и изобщо не сме продължили, смисъл при тях тая течност си влиза в партньорката постоянно... А аз имам съмнения дори дали при мен е. Просто съм в паника, защото цикълът не ми идваше преди, имало е случай на 8 месеца, но не съм водила полов живот, както казах това ми беше първият път. И от половин една година ми идва всеки месец, но от 30 до 45-6 дни ( последните месеци под 40) и ако пия  без знанието на майка ми, защото наистина ме мога да я погледна и да й го кажа това, хапчето ще ми обърка всичко, поне адски много лоши неща изчетох за момичета, които са го пили особено в тинейджърска възраст, и няма какво да й обяснявам... Затова искам да знам, докато още има време, ако шансът е наистина много минимален да не си го причинявам това на организма. И знам какво ли си мислят повечето като видят такава тема: " Няма ли да се научат как се прави безопасен секс?", но както виждате такъв ми беше късмета просто да се спука ... и всеки като прочете СПУКАН ПРЕЗЕРВАТИВ следователно хапче, защото в главата му изниква свършване... искам да знам реалната вероятност за шанс нещо да е станало ... Знам, че не сте гинеколози, но предполагам сте по-зрели мамите тук и с повече опит от мен.

# 8
  • Мнения: 1 412
и аз съм за хапче

# 9
  • Мнения: 10 090
Ако този акт със злополучния презерватив не е първи за вечерта, т.е. имали сте преди това друг акт (същата вечер) - хапче.

# 10
  • Мнения: 65
Първият беше.

# 11
  • Мнения: X
Щом не е свършвал не си бременна. Течности, смазки, дрън-дрън. Ако скоро преди това е имал еякулация и не се е измил, има някаква слаба вероятност, но иначе не. Споко.

И иди на гинеколог, заради тези проблеми с цикъла.

# 12
  • Мнения: 65
Много пъти съм ходила, всичко е нормално. Два пъти съм си изследвала хормоните и са в норма. Последно каза, че е свършвал два дни преди акта.

# 13
  • Мнения: 5 259
Според мен при така описаната ситуация е невъзможно да си бременна.
И моят цикъл беше много нередовен чак до 20-тата ми година, имала съм закъснения с 25 дни и много съм се шашкала, но не е имало реални основания.
Направи си кръвен тест след една седмица, за да се успокоиш, но ако ще правиш секс, започни с противозачатъчни. Не е добре за нервната система след всеки акт да си причиняваш толкова стрес.

# 14
  • Мнения: X
Има хапчета за спешна контрацепция - пият се до 72 часа, както вече са ти казали, но после много ти объркват цикъла.

Аз на твое място не бих взела хапче, шанса да си бременна е много малък, но ти си решаваш как да постъпиш.

Общи условия

Активация на акаунт