За нови срещички копнеем, две чертички скоро ще развеем! - Бъдещи мами над 35

  • 27 036
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 303
Ама сте лоши  Crossing Arms чак усещам уханието на домашна лютеница  Grinning

Жане, честито ти оставане в къщи Simple Smile

# 721
  • Мнения: 3 406
Мацки как мислите чаша ч.вино ще ми дойде добре нали Simple Smile.
newsm10
Уанче, айде наздраве  Wine Glass

и на цялата компания де  Heart Eyes
Drunk   cheers   beer

# 722
  • Мнения: 8 532
Уанче, като за последно може и една ракия да удариш Simple Smile
Мира, добре дошли в къщи! Ще възстановите Момчил. Нали вече е здрав - това е най-важното.
Ние май намерихме домашна помощница. В четвъртък ще правим сглядата.

# 723
  • Мнения: 3 535
Мацки как мислите чаша ч.вино ще ми дойде добре нали Simple Smile.
newsm10
Уанче, айде наздраве  Wine Glass

и на цялата компания де  Heart Eyes
Drunk   cheers   beer
Пийни две, едната заради мен, обаче да е червено Wink
Наздраве на тайфата !

# 724
  • Мнения: 2 501
От утре съм вкъщи, Перуто да праща чушките  Joy Абе направо готова лютеница да праща най ще ми е добре Wink Като бяхме малки , нашите правеха доза лютеница със 70 кила пипер, значи Перу- две дози да има и за бабите

Жано, ма, голяма си капия  Joy Heart Eyes

Аз пробвам нова диета - купила съм си един буркан нутела. Не знам върху д-то, ма дано върху откачацията ми подейства. Ако пък сваля и някое кило, веднага ще споделя.

Ако ме помните - аз съм горе-долу, туй мънинкото се гледа трудно, с рефлукс е и е страшно, особено като го подхватат болките и реве с часове. Изморена съм.
Но имам план - от другата седмица започвам да обикалям бабите, ще им гостувам. Ми внучка имат, да си я гледат! Имам нужда от сън, почивка, релакс, спокойствие и фризьор!

# 725
  • Мнения: 7 201
Мамче, на тебе да ти честитим почивния ден като едното време "честита баня" Simple Smile, няма ли други опции за работа?
Благодаря, Мире. Simple Smile
Няма опции за друга работа. Близо година чаках да си намеря такава, затова съм се стегнала в кръста и така. А си ми харесва, макар и да е натоварено.
Бързо да си възстанови килограмите палавникът Момо! Hug
Жане, да се похвалиш с болничен! О, вече се хвалиш. Честито. Grinning
МамаСа, никакво домакинстване, днес ходих само да си платя телефона и една блузка си подарих. С първата заплата. Как са нещата при теб? Flutter
Мимче, все ще ти пиша, че новата ви къща е като от холивудски филм. Честито новодомство!  bouquet
Кей, как да не те помним? С малката Джулайка няма забравяне. Heart Eyes
Ава ми отговори. Добре е, на село се изявява. Обеща да пише специално заради Амини.

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 19:36 от Мамче*

# 726
  • Мнения: 3 406
Кейче, липсваш ми   Rolling Eyes  Прати ми Димана с колет, да си ревем тука двете в комплект. А ти ще подремнеш, баня ще си вземеш, на фризьор ще отидеш и после може да дойдеш насам да си я прибереш  Mr. Green

# 727
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Танзу наздраве, Жане честит болничен наздраве с ч. червено  Simple Smile .
Даре ракийката при нас е тачена и специална напитка и рядко се намира, иначе с удоволствие . Успех с помощницата   bouquet !

Кей  Hug Hug Hug Hug, дано скоро си починеш, трудни са бебетата с рефлукс, дано бабите се включат активно ! Поне не е малка на кг, аз много се възхищавам на майките на малки душички.

Титето не се е явявала скоро, сигурно се готвят за рд  Simple Smile.

Мамче и Танзу много сте хубави все забравям да кажа   bouquet !

# 728
  • Мнения: 3 005
И аз съм вече в цивилизацията - след 2 седмици и половина без нет и ТВ. Почетох от миналата тема, но не знам кога ще успя да наваксам,  но поне да честитя и аз сина на Ели, да е с много късмет и щастие.
Кей, хубаво си намислила за бабите, да се включват докато ги имате.
На адашката да минава леко възстановяването на болнчето.
О, и да честитя на Амини дългочаканите 2 черти!

# 729
  • Мнения: 8 328
Ха..ха..Кей ...то тепърва почва. За 5 години има 2 дни в които съм станала наспала се.
Та успех ти желая.

Имаме резервация за утре в 19. Рафи тераса - витошка- навън. Че Дара каза че вътре и е душно. Пък и народ ще видим. Който ще идва да ми пусне по едно лично. Та да си дам телефона.
Хайде хубава вечер.

# 730
  • Мнения: 7 201
Мамче и Танзу много сте хубави все забравям да кажа   bouquet !
Ти също, Уанче.
Поне една такава принцеса като на аватара ти пожелавам! Hug
еротичните фантазии на мъжете
 Mr. Green

# 731
  • Мнения: 39 630
Мамче, като ми се дояде нещо сладичко все за теб се сещам и докъде го научи зантаята. Понякога и тайно ти завиждам де. И си мисля, че ако съм там сигурно бих пощипвала по цял ден от мострите  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 7 201
Сигме, не съм уточнила, че аз само продавам сладостите. Е, също ги режа и опаковам, но не ги правя.
Скрит текст:
Мога да пощипвам от мострите или бракуваните, обаче с тази ИР не трябва. Каква ирония само - да съм близо до кацата с меда, а да не мога да вкуся. Whistling

# 733
  • Мнения: 39 630
Аз що съм се заблудила  Thinking Нищо де- по цял ден тортички- пак бих пощипвала.

# 734
  • Мнения: 3 406
Мамче, сега ако кажеш, че си у някоя Неделя ... направо се изнасям у вас  Joy

Общи условия

Активация на акаунт