спи по корем

  • 904
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
марти от много малко бебе спи по корем.аз го слагах на една страна,но той се обръщаше-та така и до днес.а и аз спя по корем,даже и докато бях бременна.ако това има значение
Същото Peace

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ние също като вас ако се сложехме по гръб или настрани се будехме. Mr. GreenМалкият ми син го сложих по корем за първи път на 10 дена заради коликите.И до сега си спи така.Мисля че така е по безопасно .

# 17
  • Мнения: 1 526
Мойте вече са големи но от почти от самото начало си спят основно по корем. И  аз съм чела че това е опасно и все ги обръщах, но синът ми веднага се будише и затова го слагах до мен да го слушам как диша. И до ден днешен си спят така, както и аз Grinning

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 404
На страни опитвала ли си? Аз също я сложих няколко пъти да спи по корем заради коликите, просто заспиваше в ръцете ми обърната на коремче и така я слагах в кошарата и наистина спеше спокойно с часове, но аз все се притеснявах и я наглеждах често да не се захлупи по носле. Отказах се защото ходихме на консултация при ортопед и той ми каза да не я слагам по корем??? Знам че във Франция се препоръчва бебетата да се слагат по корем - имам книга, в която го пише. Но трябва да се наблюдава бебката да не си отваря прекалено петичките навън, за да не се изкриват крачетата. Ние спим по гръб, беба сама се обърна от страничната поза. Успех!

# 19
  • Мнения: 1 410
По-добре недей. Опасно си е.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
По същата причина и заради коликите слагах Валето да спи по корем още от 20ден
Знам че има опасност- но като му е удобно на детето и спи по спокойно и аз съм доволна- престанах да се услушвам дали диша- защото въпреки схващането бебетата не са чак толкова беззащитни- сама съм наблюдавала Валето като не му стига въздух с лице надолу как си завърта главичката.А и моя мн. повръща а по корем и да повърне не може да се задави Naughty
И до сега спи по корем- аз го слагам настрани и след малко се е завъртял- само в количката спи по гръб
Така че ако на детето му е по- удобно - остави го да си спи както иска Peace

# 21
  • Мнения: 1 446
Опасно е много е малко бебето. Опитай да подпираш с възглавници. Моя син от 7 месечна възраст спи по корем и по цяла нощ нямах мира за това започнах да го взимам да спи при мен.

Общи условия

Активация на акаунт