"На кафе с подигравки" и един диспансер...ТЕМА-17

  • 13 187
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 786
Зизуно, сърдечно благодарим, че и през медения месец мислиш за нас лудите, да има къде да се приберем и преброим.   bouquet

И да ви кажа, че сте мноУ несъобразителни значи! Никой не се сети да ни поздрави с Бел за празника на града  ooooh! Ама, добре, че съм добра душа и нема го правя на капитал.  Mr. Green

Айде, лека и мека на всички диспансерки!  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 15 884
Зизуно, сърдечно благодарим, че и през медения месец мислиш за нас лудите, да има къде да се приберем и преброим.   bouquet

И да ви кажа, че сте мноУ несъобразителни значи! Никой не се сети да ни поздрави с Бел за празника на града  ooooh! Ама, добре, че съм добра душа и нема го правя на капитал.  Mr. Green

Айде, лека и мека на всички диспансерки!  Hug Hug Hug
ауу, Киар4е, имах го на ум, ама се отнесох Embarassed 4естит празник на хубавия ви морски град  bouquet

# 32
  • Мнения: 30 820
Па я отде знам че вашио град има празник ooooh!

# 33
  • Мнения: 16 079
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

на мен и у разФърляното кафене ми е добре...и без това ако имах моп кат твоя щех да го врътнем ей тъй на лево и десно  newsm28,а пронтУтУ на цветЯ е за спешъл случаи и то за оглИдала че се лъзга убаво па и мирИше  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 15 884
Па я отде знам че вашио град има празник ooooh!
ми тя каза, още с визането Joy Joy

# 35
  • Мнения: 30 820
Па я отде знам че вашио град има празник ooooh!
ми тя каза, още с визането Joy Joy
Пропущила съм ooooh!

Чшшшшшш Naughty връщах се у старата Naughty не го е казала Naughty значи нищо не съм пропуснала Party

# 36
  • Мнения: 15 884
ади сиктир Hug Hug Hug Hug

# 37
# 38
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 903
Аз знаех само за Несебър. За Варна чух чак в късните новини. Peace

Зиз, мерси за кафенето  newsm51, което успя да спретнеш макар и младоженка. Wink thumbsup

# 39
  • Мнения: 18 785
Добро утро семейство и Ренку  Hug Hug

# 40
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 489
Систър Heart Eyes Hug, какви сме ранобудни само  hahaha hahaha hahaha
Айде и от мен добро утро  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 30 820
Добро утро семейство и Ренку  Hug Hug
Mr. Green

Здрасти Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 18 785
Сис да не си на работа пак бе Joy

Охоо аз по първи петли и ниски градуси ставам Joy Joy

# 43
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добро утро. wavey
Аз си мисля днес неделя-няма никой  newsm12, а то рано рано сабахлем сте се разщъкали ooooh!.Явно всички са на работа. smile3521

# 44
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро! Hug

Верче, Hug Heart Eyes Клоди, Hug Heart Eyes Ирче, Hug Heart Eyes Биби, Hug Heart Eyes

Приятен неделен ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт