Не давайте чешмяна вода на децата си!!!

  • 2 079
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 670
От близо 4 години избягвам да пия вода от чешмата. И не защото има някакви зарази и други подобни, а защото водата ни е варовита, минава по някакви стари, смърдящи тръби и просто не ми е приятно да я консумирам.

# 31
  • Мнения: 4 358
Хахде сега да внесеме малко ясното в тази обърквация......
Темата взе да прилича на историята с компотите и компютрите  hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 1 150
Хахде сега да внесеме малко ясното в тази обърквация......
Темата взе да прилича на историята с компотите и компютрите  hahaha hahaha hahaha

Не я знам тази тема, но не съм искала да ви обърквамили каквото и да било, исках само да ви информирам.Не ми е болен мозъка , че да се бъзикам с такива неща

# 33
  • Мнения: 396
Много ти благодаря за информацията mickey Hug  bouquet
Затова ми е толкова полезен този форум!

# 34
  • Мнения: 4 358
Мики, дано не съм те засегнала! Изобщо не ми беше това целта  Hug
Просто ми стана малко смешно  Blush

Имаше едно време една история - били сме изнасяли компютри за Япония. После се оказало, че не са компютри, а компоти и не сме ги изнасяли, а сме ги внасяли... такива неща  Laughing

Иначе момичетата са прави - нека има информация, всеки сам ще си реши дали да я приема за истина  Peace

# 35
  • Мнения: 1 150
Не си ме засегнала   bouquet
Много ясно че всеки ще го приеме както намери за добре.
А това с компотите наистина е забавно  Hug

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Благодаря! И мен вчера ме предупредиха, че сега чешмяната вода съдържала много тежки метали, но не ми казаха защо....

# 37
  • Мнения: 2 978
А пък Бухово какво има общо със София незнам newsm78

То е в посока Ботевград- доколкото знам.

# 38
  • Мнения: 1 150
Ами в този форум да не пишеме само софиянки  Wink

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
То ние не пиеме чешмяна вода,камо ли на детето да дам ooooh!

# 40
  • Мнения: 2 978
Ами в този форум да не пишеме само софиянки  Wink

Хахах..имах в предвид има ли там водоизточници....т.е. пие ли някой тази вода от тези мини..ох..ама как го написах ooooh!

# 41
  • Мнения: 1 150
Ами в този форум да не пишеме само софиянки  Wink

Хахах..имах в предвид има ли там водоизточници....т.е. пие ли някой тази вода от тези мини..ох..ама как го написах ooooh!

 Абе незнам има ли, няма ли ама ме предупредиха да не давам.
Много съм скарана с географията Blush

# 42
  • Мнения: 2 978
Ами в този форум да не пишеме само софиянки  Wink

Хахах..имах в предвид има ли там водоизточници....т.е. пие ли някой тази вода от тези мини..ох..ама как го написах ooooh!

 Абе незнам има ли, няма ли ама ме предупредиха да не давам.
Много съм скарана с географията Blush

В къщи вода от чешмата не пием, само дето готвя..ама то същото излиза...та засега ще минем на минерално-преварена готвена вода Mr. Green

# 43
  • Мнения: 116
Мами а аз да питам трапезната вода може ли да се топли защото аз преварявах до сега чешмяна и не знам сега как да правя млякото на бебо с тази трапезната.

# 44
  • Мнения: 1 327
Мами а аз да питам трапезната вода може ли да се топли защото аз преварявах до сега чешмяна и не знам сега как да правя млякото на бебо с тази трапезната.
можеш само да я затопляш. аз правя така с изворната вода

Общи условия

Активация на акаунт