♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡

  • 70 823
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 879
Защо не я харесвате Гюпсе? Joy  

Хубаво е момичето. И на младини не съм била красива като нея, признавам си. Но за нуждите на сериала мисля  Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 22 052
Предполагам, че на Баръш хич не му пука, че не харесвате приятелката му  Whistling  Mr. Green

# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Това май, че е подсказка, ако може някои да го преведе.

# 18
  • Мнения: 7 879
Предполагам, че на Баръш хич не му пука, че не харесвате приятелката му  Whistling  Mr. Green

Сигурна съм, ама лаф да става  Joy Joy Joy

Ваня  Hug, к'во пише  newsm78

# 19
  • Мнения: 22 052


Това май, че е подсказка, ако може някои да го преведе.
Влиза нова актриса в сериала - Дила Пекдемир, в 10 и 11 епизод ще участва и щяла да стане причина, Дефне да ревнува Йомер. Героинята и ще се казва Джерен  Peace

# 20
  • Мнения: 7 006
Ако съдим по факта, че Гупсе ( или Гюпсе е? ) му е кака на Баръш с 2 год. , Елчин може да има шанс - и тя е 85 набор Laughing

# 21
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Нали знаете, че жената избира мъжа, а и той какъвто е срамотен, не знам... На мен ми харесват и двете Peace И двете изглеждат лъчезарни млади жени.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Мини-рассказ фанатки,которая побывала сегодня на съемочной площадке сериала:

"Утром мы поехали на съемки,но нас не впустили,нам пришлось ждать снаружи.Ждали достаточно долго.Первой вышла госпожа Нергис (Нериман),сфотографировались с ней.Спустя время, у дверей показались Синем и Эльчин,затем Барыш.Мы побежали и обняли его,сказали,что очень его любим.Барыш позвал Эльчин: "Эльчин,идем,идем".Мы подарили ему свои подарки.Он сказал:"Что,подарки?Не стоило.Дайте я вас поцелую".Взяли автографы,сделали фото.
Затем пошли к Эльчин.Она сказала,что вспотевшая,мы все равно обняли ее.Подарили ей тетрадь с пожеланиями от фанатов.Она поблагодарила нас. Эльчин взяла у меня телефон и сама сделала сэлфи.В жизни она такая же красивая,как и на экране,наша рыжая Барби.Они с Барышем были такими искренними..."



Последна редакция: ср, 19 авг 2015, 12:22 от vania_e

# 23
  • Разград
  • Мнения: 8 243


# 24
# 25
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Не помня някой слага ли превода на песента от миналя епизод на Ягодките Peace

https://www.youtube.com/watch?v=9j9qEjnSW-c

Любов ли си ти?

Няма надежда, няма светлина в очите ти...
Аз съм този, който все още чака, нека!
Няма огън, няма топлина в ръцете ти...
Аз мога да горя, докато любовта ти е жива!

Мое терзание, чукащо на вратата ми, влез!
Място ти винаги е било вътре в мен.
Ако думите излетят от ума ми, езикът ми се оплита.
Моя красива гостенке, винаги добре си дошла...

Ти любов ли си или лъжа голяма?
Страхотно главоболие, което в беда ме въвлича?
Сякаш преживяното не ти достига,
И това тревога в мен оставя…

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 27
  • Мнения: 11 820
някой знае ли коя е песента  newsm78 http://vbox7.com/play:fa472af253

# 28
  • София
  • Мнения: 5 334
Щом става въпрос за един от двамата Муратовци (Мурат Далкълъч или Мурат Боз), съм веднага на линия. bowuu hahaha Заповядай: Hug

https://www.youtube.com/watch?v=M4MxUGrIiGM

# 29
  • Мнения: 2 655
Приятелката на Баръш Ардуч е Гупсе Йозай - момичето, което сте публикували на снимките Peace  Миналата година двамата участват в комедията "Deliha" / "Лудата Зелиха" и явно там пламва любовта им.



Няма да бъда пророк ,но според мен скоро ще се разделят ... Баръш ще е гадже на Елчин ! Тайно си се надявам да са заедно и в истинския живот  Wink

Не че му мисля лошо на момчето, ама така ми иска да излезеш права  Embarassed
Скрит текст:
Гупсе ми е малко едричка за него, трябва му нещо по-фино Joy Joy Joy

Здравейте, момичета! Чудесно е , че в заглавието на новата тема са включени трите филма и може да се пише спокойно за тях.
Гледам снимката с гаджето на Баръш, но нашата червенокоска повече ми харесва да е до него, макар нас никой не ни пита, нали? Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт