Душ гел/лосион за тяло на Ив Роше/Yves Rocher.

  • 6 132
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Не съм чула да има ментета, а и аз веднага мога да позная. Доста хора поръчват от там. Просто имат редовно намаления в английския сайт и от там ги вземат, след това препродават тук. А и от къде ще вземат опаковки да преливат. Не е така изгодно като с парфюмите. Wink
Аз знам за себе си, няма да тръгна да убеждавам никого. Всеки си има глава на раменете.
Относно Бетина Барти - не са мазни. Пробвала съм лосиона от червената линия и много ми хареса. Попива бързо, но аромата е като парфюмен и оставя кожата мека, гладка и подхранена. Peace

# 16
  • Мнения: 253
Не съм чула да има ментета, а и аз веднага мога да позная. Доста хора поръчват от там. Просто имат редовно намаления в английския сайт и от там ги вземат, след това препродават тук. А и от къде ще вземат опаковки да преливат. Не е така изгодно като с парфюмите. Wink
Аз знам за себе си, няма да тръгна да убеждавам никого. Всеки си има глава на раменете.
Относно Бетина Барти - не са мазни. Пробвала съм лосиона от червената линия и много ми хареса. Попива бързо, но аромата е като парфюмен и оставя кожата мека, гладка и подхранена. Peace


Гледах английския сайта вчера и видях, че има доста намаления. Е щом казваш,  че няма ментета ок.  Не видях много оферти в olx-а вчера. Ще понаглеждам. Мерси за инфото.  bowuu bowuu bowuu

# 17
  • Мнения: 459
Наскоро си взех лосион с праскова на Yves Rocher. Ами не ме впечатлява. Течен, хлъзгав и не ми овлажнява кожата, предвид, че не ми е суха. Лосионите от рода на Нивея и Даф имат по-добро хидратиращо действие от този.
Реших да пробвам и душ геловете. Спрях се на този с индийски памук. Ароматът е страхотен. Peace

# 18
  • Мнения: 7 761
Пробвай ванилията на Sephora- имала съм душ-гел и масло за тяло и бях доволна.

# 19
  • Мнения: 253
Пробвай ванилията на Sephora- имала съм душ-гел и масло за тяло и бях доволна.

А откъде да си ги поръчам можеш ли да ми кажеш? Не мисля, че ще ги има тук в Добрич. Ив Роше също няма и трябваше да поръчвам от Ивис на сляпо без да знам аромата точно какъв е. Малко остричък ми се струва и е корена разликата от Котаж.

# 20
  • Мнения: X
Ив Роше има в Добрич във Лили-то и в магазин Орхидея до ДСК.В Лили-то има само лосиони и душ гелове.Лосионите за тяло не съм купувала,но душ гел-крем кафе или макадамия са страхотни!А от серията с ванилия си купих тоалетната вода-моно аромат на ваналия е ,но е приятна за носене и трайна.Някои от парфюмите не са налични в магазина,но се поръчват и след седмица си получаваш поръчката.

Последна редакция: нд, 23 авг 2015, 14:17 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 2 045
Аз не харесвам ванилия като цяло, доста химични и пудрено сладки ми идват тези на пазара, но Сефорската ванилия е много приятна, не е типичната. В началото не ми хареса особено, но в последствие се влюбих  Heart Eyes
Скрит текст:
Може да се поръча директно от двата магазина в София, като им се обадиш - доставят с наложен платеж

# 22
  • Мнения: 253
Ив Роше има в Добрич във Лили-то и в магазин Орхидея до ДСК.В Лили-то има само лосиони и душ гелове.Лосионите за тяло не съм купувала,но душ гел-крем кафе или макадамия са страхотни!А от серията с ванилия си купих тоалетната вода-моно аромат на ваналия е ,но е приятна за носене и трайна.Някои от парфюмите не са налични в магазина,но се поръчват и след седмица си получаваш поръчката.


Скоро влязох в лилито, но не обърнах внимание много много. Мерси за информацията.

# 23
  • Мнения: 7 761
Sephora  могат да ти го пратят с наложен платеж.
Учудващо много ми хареса ванилията на Victoria secret. Heart Eyes Може да пробваш като вариант, на мен ми донесоха лосиона от Америка,но мисля че в enzo го има. Peace

Общи условия

Активация на акаунт