Рожден ден на 9 годишен юнак- КЪДЕ?

  • 2 444
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
Преди 1 месец дъщеря ми навърши 8 години. Празнувахме във Арена , сладоледена къща Джимис. Момиченцето ми избра да ги забавлява диджей. Децата изкараха страхотно. Песни, танци , игри , купон. Напълно подходящо за възрастта им.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 708
За Мики Маус погледни тук:http://mickey-mouse.hit.bg/!На сина ми съученици,масово там правят,но без родители,че мястото не достига!

там до 5-6 годишни деца става.
Ама за 9 годишни... Naughty

Това с боулинг - залата в СЛ ме впечатли  Flutter

Бяхме на три рождени дни в Мики Маус и трите бяха на съученици на сина ми,съответно и трите на 8-години деца!Всички деца бяха много доволни,но явно зависи от интереса на децата! На 9 годишни тази година все още не сме били!

# 17
  • Мнения: 380
Мами, благодаря за предложенията!
Ето за това си ви обичам!
 newsm51 smile3525 newsm51

# 18
  • София
  • Мнения: 11 708
Мами, благодаря за предложенията!
Ето за това си ви обичам!
 newsm51 smile3525 newsm51

И после да не забравиш да споделиш актуално инфо,къде си го направила и колко излиза,ако не е нахално,че и на други 9 годишни ще дойде рождения ден!  Laughing И един съвет,избързай с избора,защото понякога и 2-3 седмици преди датата,разните детски клубове и заведения са заети.Весело изкарване! Peace

# 19
  • Мнения: 380
Да дам отчет! Wink
Днес ходихме до СЛ, но не ми хареса, защото в боулинг залата и в клуб Холивуд никой не се занимава с децата. Това означава, че ще трябва да съм пъдар на батковци и с бебочка  #Crazy /някои от приятелите му ги взимаме без родителите и аз нося отговорност за тях/. Днес имаше едни такива юнаци и само, където не се пребиха по стълбите. Иначе цените са по 10лв. на дете менюто и за всяка игра на боулинга се плаща по 2лв на играч. На тортите цените така и не ги разбрах, защото не ме устройва и не разпитвах повече.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 708
Мерси за инфото,но не ме учудва.За СЛ си знам,че е скъпичко.

# 21
  • Мнения: 3 743
Да дам отчет! Wink
Днес ходихме до СЛ, но не ми хареса, защото в боулинг залата и в клуб Холивуд никой не се занимава с децата. Това означава, че ще трябва да съм пъдар на батковци и с бебочка  #Crazy /някои от приятелите му ги взимаме без родителите и аз нося отговорност за тях/. Днес имаше едни такива юнаци и само, където не се пребиха по стълбите. Иначе цените са по 10лв. на дете менюто и за всяка игра на боулинга се плаща по 2лв на играч. На тортите цените така и не ги разбрах, защото не ме устройва и не разпитвах повече.

Тортата е включена в цената на менюто.

# 22
  • Мнения: 380
Да дам отчет и от днес.
Коколандия все още не е отворена.  Sad Баткото ни е супер разочаровам. Ходихме, но съоръженията ги няма. Питахме хората, които се разхождаха там и те обясниха, че като стане по- топло времето тогава закачат различните модули, а в сайта им нищо не пише, че не са целогодишно. #Cussing out
В крайна сметка сигурно ще е в клуб "Ник".
Ако някой се сеща за друго място... newsm78

# 23
  • Мнения: 416
В сайта на Коколандия пише,че отварят на 1-ви април.Ако не ви е късно може пък да се вреди баткото.Късмет!

# 24
  • Мнения: 380
ooooh! Колко съм заспала, изобщо не го бях видяла. Пак мерси!  bouquet

# 25
Ние бяхме на розден ден в боулинга в студентски град.Има и други игри там, малките юнаци изкараха чудесно. За тази възраст този тип забавление маи е по-интересно, а и момчетата все още не са фенове на танците, както момичетата.Това е моето предложение-боулинг или други места, където има игри с лек състезателен елемент:-)

Общи условия

Активация на акаунт