Подарък за новородено ?????

  • 4 105
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Щом ще ходите в болницата вземи нещо за майката сокове,цветя такива работи Laughing.А за бебчо памперсите ще свършат чудесна работа на първо време..А нещо друго по нататък.Мамите са ти дали добри идеи.

# 16
  • Мнения: 106
Щом ще ходите в болницата вземи нещо за майката сокове,цветя такива работи Laughing.А за бебчо памперсите ще свършат чудесна работа на първо време..А нещо друго по нататък.
Зависи колко сте си близки и до каква сума да е подаръка. Може например да му купите проходилка или столче за хранене. Това са подаръци за след 6-тия месец, но необходими. Реално погледнато всички ще му подаряват дрешки, играчки, биберони, шишета и т.н.  newsm10

# 17
По повод подаръците ... Варианти от типа: ообиколници, пликове,,, разни ей такива ,,, като ги получавах/ме, само се чудех къде да ги дяна. Представяте ли си мама, която не се обзавела с такива неща?
Памперс - ами не го схващам като подарък. Все едно някой да ми подари тоалетна хартия, понеже е полезна. Дрешки? Ами понеже е момиченце, та всички подаряваха розови дрешки, та чак ми прилошаваше от това розово - и досега го избягвам от ежедневна употреба за малкото момиченце.
Подаръци, които оцених, като добри: кумата подари комплект качествена козметика за новородени. По - късно - едно много хубаво одеяло - винаги се намира кога и къде да се ползва. Специално това го слагахме първо в количката, а после на пода - за игра.
А колко въртящи играчки за кошара бяхме събрали - не е истина. Добре че тя ги дърпа и чупи, но още имаме резерви Simple Smile
Та истината е, че зависи колко сте близки, дали можеш да питаш от какво имат нужда.

# 18
  • Мнения: 5 391
Ако е удобно-попитай.За да не се трупат излишни и ненужни неща Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 374
Активна гимнастика, спален комплект, бънджи, стол за хранене, шезлонг

# 20
  • Мнения: 2 584
най добре я попитай но стол за хранене, шезлонг, активна гимнастика, найстина повечето подаряват дрехи и се събират много

# 21
  • Мнения: 1 182
И аз съм за бебешки дневник newsm10 Подариха ни на нас,много е хубав,даже и баткото си поиска,та купихме и на него.Страхотен е.Със сигурност едва ли някой ще се сети точно това да подари  bouquet

# 22
  • Мнения: 201
Одеалце, кенгуро, албум за снимки, пееща играчка за приспиване... Зависи от това каква сума си готова да дадеш.  newsm71 Но аз винаги питам... лошо няма. По-добре да попиташ, отколкото да купиш нещо ненужно.  party006 Да им е живо и здраво бебенцето!

# 23
  • София
  • Мнения: 39 766
Аз бих се консултирала с родителите, но подаръка бих го оставила за след изписването. В б-цата бих занесла само огромен букет за майката.
И всеки подарък за новородено е добре дошъл.

# 24
  • Мнения: 680
всички  подаряват дрехи ,играчки.аз мисля че един шезлонг би и  бил от голяма полза,моят син спеше в шезлонга до към 3-тия месец,не искаше в кошарата.също и активна гимнастика-много хубав подарък.

# 25
  • Мнения: 680
Аз бих се консултирала с родителите, но подаръка бих го оставила за след изписването. В б-цата бих занесла само огромен букет за майката.
И всеки подарък за новородено е добре дошъл.

наистина за болницата само букет за маиката,сокчета нещо за хапване,а подаръците след изписването.  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 616
Благодаря на всички за прекрасните идеи, ще кажа на половинката какво сте ни написали и ще изберем нещо хубавичко, така че всички да са щастливи.

Ние вече видяхме какво са накупили за бебо, така че няма да ги питам, аз знам какво си нямат още. Просто не знаех какво се носи на толкова малко бебе. А букет повече няма да нося-понеже бебетата са при майките си и болничният персонал ги е страх да нямат някаква алергия и всички цветя се оставят в една кофа пред стаята, ни някой ги вижда, ни им се радва, няма смисъл.

# 27
  • Мнения: 505
Дрешките никога не са излишни. Аз събрах 25 комплекта за две седмици.. #Crazy.. Абе  каквото решиш,нали е от сърце.

# 28
  • Мнения: 5 183
подаръка бих го оставила за след изписването. В б-цата бих занесла само огромен букет за майката.
и аз така + някаква плюшена игра4ка за малкото 4ове4е, която да си им остане за спомен от раждането.
На мен на свиждане ми носеха цветя, лакомства и плюшени ме4ета, ку4енца и т.н. ...някои от тях в синьо. Имаше едно ме4енце с надпис "I am a boy"Simple Smile

# 29
  • Мнения: 660
Ние вече видяхме какво са накупили за бебо, така че няма да ги питам, аз знам какво си нямат още. Просто не знаех какво се носи на толкова малко бебе.

Ама вие щом сте толкова близки, че вече си разгледала какво си имат, имай предвид, че няма да се разминеш само с този подарък Joy - тепърва предстоят кръщенета, прощъпалници, именни и рожденни дни, тъй че от предложеното виж наистина, кое е за малко бебе, а другото - ще имаш възможност по-натам. И цветя наистина си струва при изписването, по-рано няма смисъл - в повечето болници не допускат цветя по стаите на пациентите, защото във водата се въдят микроорганизми.

Успех в избора!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт