1-ви рожден ден?!?

  • 2 228
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 409
Цитат на: Hris
Цитат на: Павлина
Хрис, от къде ще поръчваш тортата? Нещо не мога да си представя да ми стигне време и торти да правя, като се има предвид, че ще ми е за първи път Rolling Eyes  Shocked !

Ооо, това е другият голям проблем!
Има някаква сладкарница Крамер май се казваше на ул. Марин Дринов (носят и по домовете!). Изглеждат красиви тортите, но се каня скоро да отида да хапна на място, че да видя и дали са вкусни...
За кръщенето бях поръчала от Пикадили (на фирма Вики) - определено не беше нито красива, нито вкусна. А на каталога една такава привлекателна....


На Крамер са вкусни тортите. Аз харесвам и на Амбелино.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Нашата торта я поръчах от едно магазинче на пазар Чаталджа, фирмата е "Дали" (по-рано не съм я чувала). Тортата беше във формата на калинка (червена с черни точки и т.н.), е, на картинката изглеждаше по-добре, отколкото на живо, ама децата бяха много впечатлени и доволни.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 322
Леле, Туфи, много изчерпателно за тотрите!
Мерси   love001

# 33
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Павлина
Туфи, виждам че си много запозната с тортите във Варна. Случайно да имаш впечатления от "Дилайт"?

От въпросните имам впечатления, че са крайно несериозни (за работа). Визуално тортите им изглеждат добре и все се каня да опитам, но не съм. Като разбера веднага ще уведомя публиката! Grinning

# 34
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Hris
Леле, Туфи, много изчерпателно за тотрите!
Мерси   love001

WELCOME!

# 35
  • Мнения: 3 042
и аз мерси на всички, които писаха за тортите!
  bouquet   bouquet   bouquet

а някакви координати на това Амбелино??? Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Павлина


а някакви координати на това Амбелино??? Rolling Eyes


Имат сладкарница на Нептун, на спирката на 13-ката. Също и в пресечката срещу Окръжна болница, непосредствено до мострената зала на магазин "Бебчо"

# 37
  • Мнения: 3 042
Благодаря!  cook

# 38
  • Варна
  • Мнения: 322
Цитат на: Туфи
Също и в пресечката срещу Окръжна болница, непосредствено до мострената зала на магазин "Бебчо"


А, то съвсем до нас, пък аз да не знам  Embarassed  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 704
За първия рожден ден на дъщеря ни правихме  и "бебешки" и "бабешки" празник. Понеже е родена ноември месец, отпадна идеята за детски рожден ден на открито и поканихме 4-5 дечица на същата възраст с майките им у дома. Наистина преживяването си заслужава Grinning - правихме си снимки, децата се забавляваха. Един съвет - според мен най-удобното време е след следобедния сън на децата, към 5 следобед. За почерпка - торта /нашата беше украсена с най-различни фигурки-животинчета и пееща свещичка 1/ :new-bday: , мини сандвичи, солетки, бисквитки, натурални сокове, за мамите - ядки, нещо алхоколничко и безалкохолничко. Весел празник Sign Exclamation

# 40
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Vali
За първия рожден ден на дъщеря ни правихме  и "бебешки" и "бабешки" празник.

  201uu
И при нас явно ще е нещо такова  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт