Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 30 701
  • 720
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 202
Аз съм инвитро и покрай самата стимулация, без да съм бременна напълнях с 6 кг!!! Сега, откакто забременях, съм качила още 4 . Но какво да се прави, всичко е в името на живо и здраво бебче, пък килцата ще се свалят после
Licoco, значи и ти си в отбора на мъжките мамчета  Flutter Мерси за линковете!
cmralbena, и моят термин е 13.02 , но едва ли ще се спази, тъй като живот и здраве най-вероятно ще съм секцио, колкото и да не ми се иска.

# 676
  • Мнения: 6
Аз съм инвитро и покрай самата стимулация, без да съм бременна напълнях с 6 кг!!! Сега, откакто забременях, съм качила още 4 . Но какво да се прави, всичко е в името на живо и здраво бебче, пък килцата ще се свалят после
Licoco, значи и ти си в отбора на мъжките мамчета  Flutter Мерси за линковете!
cmralbena, и моят термин е 13.02 , но едва ли ще се спази, тъй като живот и здраве най-вероятно ще съм секцио, колкото и да не ми се иска.

Това няма значение нито за датата на термина ,нито за секциото тъй като се отнася за живот.Горе главата Simple Smile Аз съм на принципа,че има Господ и той най-добре знае как да се случат нещата.Пожелавам ти упех

# 677
  • София
  • Мнения: 336
Здравейте   bouquet.
Angie Jolie, аз на твое място бих казала на работодателите в прав текст - не се чувствам добре и най - вероятно, по препоръка на доктора, ще съм болничен до раждането. Първо, защото така или иначе ще го направиш и второ, те ще могат да си преценят ще им трябва ли човек по заместване и т.н.  Би трябвало да оценят, че си откровена и ги информираш.
За количките - ние мислим да ползваме количката от брата на моя мъж. Иначе ще пазаруваме ноември, декември по план.
Имена измислихте ли  newsm78 ние сме решили да направим списъци с фаворити и после да ги обсъдим Mr. Green.
Хубава неделя  bouquet

# 678
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
надявам се всички да сте добре!
Аз бях по болници и ми надупчиха дупето, заради кървене,но сега съм добре Simple Smile Нз как се случи, без болки,без оплаквания, уж без натоварване...Дано повече не ми се налага!

Връщам се да ви чета,че сте изписали темата Simple Smile) Laughing Laughing Laughing

Лек ден!

# 679
  • Мнения: 119
Боряна , радвам се че всичко е наред. Качила  съм 5 кг . Аз съм на принципа да си почивам през бремеността-болничен.

# 680
  • София
  • Мнения: 336
Боряна, радвам се, че си добре  bouquet. Повече никакви проблеми до края!

# 681
  • Мнения: 1 924
Здравейте и от мен Blush
Включвам се във февруарския отбор с термин 21.02.16. Днес започвам 17г.с, на 33г съм от Бургас, но живея в Англия от няколко години. Завиждам ви благородно, че вече знаете пола на бебчетата си, тук се полагат само 2 скана (12 и 20 г.с) така че... ще почакам още месец. Нямам търпение да обикалям магазините за бебешки дрешки Mr. Green
Хубав ден на всички Hug

# 682
  • Мнения: 3
Благодаря момичета за информацията как да се присъединя и към facebook  bouquet
По отношение на килограмите съм качила само  1,5кг,защото ми става доста зле от всичко,което е по-различно от зеленчук и препечена филия  Sick .Друг фактор е и това, че аз съм с наднормено тегло(забременях на 77кг ) и вече си ги имам килцата отгоре  Blush .Като спре да ми се гади и аз ще кача кг...истината е, че попринцип качвам и само като гледам храна Embarassed
Хубав ден на всички  bouquet

# 683
  • Мнения: 6
Благодаря момичета за информацията как да се присъединя и към facebook  bouquet
По отношение на килограмите съм качила само  1,5кг,защото ми става доста зле от всичко,което е по-различно от зеленчук и препечена филия  Sick .Друг фактор е и това, че аз съм с наднормено тегло(забременях на 77кг ) и вече си ги имам килцата отгоре  Blush .Като спре да ми се гади и аз ще кача кг...истината е, че попринцип качвам и само като гледам храна Embarassed
Хубав ден на всички  bouquet
Здравей!
Аз днес се присъединих към фейса като писъх на  Елиза Николаева на лично съобщение  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 272
Аз за момента съм близо 3 кг. отгоре и ми се струва множко като за 15-та седмица...
Във вторник съм на преглед в Токуда при Кръстанова. Някой има ли отзиви за нея?

# 685
  • София
  • Мнения: 336
Адашче Хепи, защо така се промъкваш gydi Mr. Green
Добре дошла на Веги  bouquet.
Утре съм на нефролог, да видим как ще борим цистита Confused. Надявам се да измисли нещо, защото от доста време седят бактерийте. Стиснете едни палчета Simple Smile.

# 686
  • Мнения: 34
Привет момичета,
Благодаря ви за съветите за болничния  bouquet
За килограмите, сега се измерих, +4 съм,струва ми се доста, предвид че съм едва в 4месец   Rolling Eyes
За количка аз ще оставя да купувам накрая, или вече като се роди бебето. Мисля да ползвам като начало тази от детето на сестра ми, пък за после ще го мисля.
За името доста трудна се оказва задачата. Ние от раз бяхме избрали име за момиче, а бебето засега ще бъде момче. Та мислим име, което да ни харесва, и ако може да има интернационална версия.
Хубаво поне, че засега никой не настоява да се кръщава на някого, че току виж тогава стане разсърдване от нечия страна.
Аз утре си чакам резултатите от БХС, надявам се всичко да е наред.
Лека вечер от мен Hug

# 687
  • Мнения: 272
Angie Jolie, happysmile - стискам ви палци Simple Smile
Аз съм си харесала количка вече окончатенлно, но ще я вземем зимата кто пуснат намаленията Simple Smile днес си харесах и бебешко креватче и матраче, но и тях зимата ще ги взимаме. Общо взето, сега само набелязвам и ще чакам търпеливо да намалят всичко преди да изпразня банковата сметка хахах Simple Smile

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Адашче Хепи, защо така се промъкваш gydi Mr. Green
Добре дошла на Веги  bouquet.
Утре съм на нефролог, да видим как ще борим цистита Confused. Надявам се да измисли нещо, защото от доста време седят бактерийте. Стиснете едни палчета Simple Smile.

Ще чакам новини след прегледа, да видим как ще се развият нещата при теб.
Утре и аз съм на преглед, да видим дали ще се потвърди пола и ще правя ли втория БХС.

# 689
  • Мнения: 54
Здравейте мили момичета,записвам и тук понеже термина ми все се променя  Joy някуде между двата месеца сме.Казвам се Силвия на 25 г. Първа бременност,за пола ни казаха момче,за сега ще видим дали ще си остане така,че всичко очаквам.Лека бремеменност на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт