Февруарче покажи се, момче ли си или момиче - тема 4

  • 30 726
  • 720
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 646
Да, този е.

# 661
  • Мнения: 1 205
Licoco страхотна си, благодаря!

# 662
  • Мнения: 272
Licoco, страхотна е количката Simple Smile
Аз също пазарувам детски дрешки само от английски сайтове и нито качеството, нито цените имат аналог в БГ. За креватче не се бях сетила, че мога да поръчам оттам. Ти посредник ли ползваш или директно?
Днес ходих да си взема резултата от микробиологията и на лист хартия всичко е наред. Но аз усещам едно подуване и дразнене, все едно подсичане. Някой да ме посъветва какво да правя? Дали ако си взема калиев перманганат мога да го използвам като съм бременна?
Някой насочил ли се е за ФМ при Томова в Надежда? Аз чух добри отзиви, но все още се двоумя.

# 663
  • Мнения: 646
Директно всичко пазарувам, доставка чрез Габко.

# 664
  • гр.Бургас
  • Мнения: 336
Licoco, страхотна е количката Simple Smile
Аз също пазарувам детски дрешки само от английски сайтове и нито качеството, нито цените имат аналог в БГ. За креватче не се бях сетила, че мога да поръчам оттам. Ти посредник ли ползваш или директно?
Днес ходих да си взема резултата от микробиологията и на лист хартия всичко е наред. Но аз усещам едно подуване и дразнене, все едно подсичане. Някой да ме посъветва какво да правя? Дали ако си взема калиев перманганат мога да го използвам като съм бременна?
Някой насочил ли се е за ФМ при Томова в Надежда? Аз чух добри отзиви, но все още се двоумя.


Никакъв калиев перманганат и никакви дамски душове по време на бременност.Лекарите по принцип вече ги отричат и даже ги обявяват за вредни,а камо ли по време на бременност.

# 665
  • Мнения: 162
За  мамите с  близначета вижте какво видях докато се ровех може,може да влезе на някои в употреба  Hug http://olx.bg/ad/detski-legla-2-br-s-matratsi-speshno-ID5pPVi.html#754ef54847

# 666
  • Мнения: 272
Благодаря ти, Деси 83. Няма да рискувам  Hug

# 667
  • Мнения: 119
Колко много покупки... страхотни сте Hug аз не бързам сега  на 16 съм на втората ФМ  и искам д-р да потвърди пола . Харесала съм си две колички ,  но едната много е вдигнаха.  Момичета харесах чаршафи. Бамбукови много са нежни! Има комплекти с одеало просто се влюбих в тях #Crazy

# 668
  • Мнения: 3
Привет мили мами Heart Eyes
Бих искала да се включа И към групата във facebook. Не бях сигурна къде да попитам и затова пиша тук.Вие как вървите с килограмите ...аз за сега съм +1,5 кг .
Слънчев ден      bouquet

# 669
  • Мнения: 69
За  мамите с  близначета вижте какво видях докато се ровех може,може да влезе на някои в употреба  Hug http://olx.bg/ad/detski-legla-2-br-s-matratsi-speshno-ID5pPVi.html#754ef54847
Loathe, благодаря за линкчето!  Hug

# 670
  • Мнения: 4
Здравейте,
как 1,5 кг?!?!?
Аз вече съм 5 кг отгоре.
В онлайн калкулаторите излиза в норма.

# 671
  • Мнения: 272
Привет мили мами Heart Eyes
Бих искала да се включа И към групата във facebook. Не бях сигурна къде да попитам и затова пиша тук.Вие как вървите с килограмите ...аз за сега съм +1,5 кг .
Слънчев ден      bouquet

Привет Simple Smile за групата може да пишеш на Елиза Николаева да те добави Simple Smile иначе аз съм все още -4кг. Свалих ги още втория месец покрай повръщането и още не съм почнала да ги качвам, но не се оплаквам Simple Smile мисля, че зимата ще си кача колкото трябва хехех Simple Smile то при всеки си е индивидуално това с килограмите - аз даже питах доктора дали е нормално да не качвам, но той каза, че щом бебето расте нормално, всичко е наред и да си ям колкото искам Simple Smile

# 672
  • Мнения: 6
Здравейте, мили бъдещи февруарски мами!
 И аз, живот и здраве, ще бъда една от вас. Терминът ми е 13.02, казаха ни, че май е момченце. Аз нямах предпочитания, но таткото мечтаеше за малка принцеса и още не му се вярва,че ще е юначе. Ще разберем в последствие. Правеха ми миналия четвъртък амниоцентеза, тъй като излезе риск от Даун. Вярвам, че вдичко ще е ок,но стискайте ни палци.
 Усмихнат ден за всички   Simple Smile
Здравейте !
И моят термин е на 13,02, и на мен не ми можаха да ми кажат пола на бебока ,но се надявам да е момиче,защото вече имам юнак,но Божа работа .Най важното да е живо и здраво.
Успех на вас дано всичко да е наред  Simple Smile

# 673
  • Мнения: 1 027
Щом ти е натоварено и не се чувстваш добре на работа, направо не го мисли, а си почивай...
Болничният се носи на работодателя. Направи си копие за себе си, преди да го дадеш, защото май го искат, за да издадат новия.
Казаха ми в болницата- свършва болничния и новият се издавал на същата дата, на която свършва стария.

# 674
  • Мнения: 192
За болничния - щом си уморена и не се чувстваш добре не се насилвай- след като се роди бебето съвсем няма да има време да си починеш  Grinning . Но може би ако искаш да си ок, предопреди,че докрая няма да се върнеш - за да могат да се организират по-добре. Иначе, тъй като мисля, че обичайната причина е заплашващ аборт ( независимо от реалните заради, които се дава болничния) вероятно са се сетили вече, че едва ли ще се върнеш.

За килограмите - аз съм с близо 4 кг нагоре. С предишната бременност качих 20, но от болницата се върнах олекнала с 13 ( така и не знам как се получи). Този път - ще видим...

Общи условия

Активация на акаунт