В Шести клас - успех !

  • 44 043
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 500
Екстра са си децата - слаби, пухкави, ниски, високи - наши са си  Heart Eyes

# 61
  • столицата
  • Мнения: 3 804
 Simple Smile ние в момента сме един номер обувки и можем да си менкаме  кецовете.
Леле, тази ваканция много бързо ми мина Laughing

# 62
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Изпуснааааах виииии, но ето ме пак тук Simple Smile

Попрочетох назад малко. Смях се на Павката - как добре се е сетил! Браво Simple Smile

Изпуснах Томи, ама си го знам, че е строен красавец той Heart Eyes

Добре дошли на Поля и Съвет.

Моите деца се прибраха от Бг супер доволни от лятото. Изкарали са много хубаво и на двата лагера, и на морето, и в София и на село при другата баба. Изобщо по цял ден са играли с приятелчета навън - много са доволни. Обогатили са речника си с доста нецензурни думи на български, които преди това си мислеха, че не съществуват и че само на английски има такива  Laughing Е, вече са запълнили този пропуск в знанията си. Whistling Особено след втория лагер на който бяха и е имало група 15-16 годишни, които явно са били от Пловдив, защото много добре са ги научили да говорят на майна  Laughing

Сега не можем да с се нарадваме след 2 месеца и половина далеч един от друг. Пораснали са, но не чак толкова много физически, просто са се променили.

Нямат търпение да започва училището вече /още 2 дни при нас/. Днес ще ходим да разглеждаме новото училище на Дени, да си вземе програмата, униформата за физическо и катинара за гардеробчето. дадоха им Айпади от училище на които ще им дават домашните, ще пращат важни съобщения и.... и аз не знам още за какво точно ще ги ползват. само знам, че игри /освен някои образователни/ не могат да се качват на него. както няма и меседжи и Face Time. Това не и пречи да си гледа филмчета на YouTube.

Иначе книжки чете, каквито и харесват. Изрешава 2 учебни тетрадки по математика през лятото в Бг. Сега си почива преди старта Simple Smile

Мерките на Дени са  144см. и 32,5кг. Като гледам по-дребничка е от повечето набори, но все пак е родена Декември месец.  А и ние с баща и сме високи и двамата, та очаквам един внезапен растеж скоро.





# 63
  • Мнения: 7 201
Мерките на Дени са  144см. и 32,5кг. Като гледам по-дребничка е от повечето набори, но все пак е родена Декември месец.  А и ние с баща и сме високи и двамата, та очаквам един внезапен растеж скоро.
Ирка, с тези мерки Деничка си е направо като манекенка. Heart Eyes
Моите хора са на морето от вчера. Дани ми се оплака, че вече успял да изгори. Иначе всичко му харесва и е много доволен. А аз се чувствам самотна и изоставена. Crossing Arms

# 64
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Честит Рожден Ден на Томи! Да е здрав и все така успяващ и чаровен! Весел празник Шани!  bouquet



# 65
  • Мнения: 1 230
Ох, не съм чела и дума в новата тема! На море сме, ще наваксвам като се приберем.
Поздрави от Йонийско крайбрежие.

# 66
  • Русе
  • Мнения: 11 922
Ох, не съм чела и дума в новата тема! На море сме, ще наваксвам като се приберем.
Поздрави от Йонийско крайбрежие.
  Не си изпуснала нищо, дръж морето, че е от последните тази година.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 057
  Момичета, откъде се купуваше профилактичната карта, която трябва да се попълни от личния лекар? И как се казваше всъщност-картон или карта?

# 68
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Аз я купувам от книжарницата на поликлиниката. Здравно-профилактична карта се казва.

Здравейте и от мен, чета ви най-редовно, но много отдавна не съм се разписвала. Днес сутринта изпратих набора на спортен лагер и сега ми е много криво, понеже за първи път отива някъде сам. Но вече е голям и трябва да свиквам. На него ще му е много добре, сигурна съм.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 7 072
  Момичета, откъде се купуваше профилактичната карта, която трябва да се попълни от личния лекар? И как се казваше всъщност-картон или карта?
Хм! Такова нещо за първи път чувам.
В Русе педиатърката имаше кочан с бланки, попълваше и ни откъсваше листа. В Ловеч ЛЛ има готови разпечатани бланки, написани на компютър и там попълва. newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 7 673
  Момичета, откъде се купуваше профилактичната карта, която трябва да се попълни от личния лекар? И как се казваше всъщност-картон или карта?
Хм! Такова нещо за първи път чувам.
В Русе педиатърката имаше кочан с бланки, попълваше и ни откъсваше листа. В Ловеч ЛЛ има готови разпечатани бланки, написани на компютър и там попълва. newsm78
А нашата  от много години направо разпечатва от компютъра.

# 71
  • София
  • Мнения: 13 211
Айде, върнахме се вече  Grinning
Бяхме за цял месец в Бургас, Копривщица и си починахме добре. Наборката сега наваксва всичко ненаправено през ваканцията. Да види тя хубаво ли е така.. ама-ха Laughing
Станала е голяма, голяма.. Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 7 673
Айде, върнахме се вече  Grinning
Бяхме за цял месец в Бургас, Копривщица и си починахме добре. Наборката сега наваксва всичко ненаправено през ваканцията. Да види тя хубаво ли е така.. ама-ха Laughing
Станала е голяма, голяма.. Heart Eyes
Не ни я разказвай каква е ами ни я покажи да й се порадваме. smile3516

# 73
  • Мнения: 51
Мамчета, не съм ви чела от кога ...  Embarassed Ама нямам време хич. Голямата на 30 - ти август стана на 12 г. и й взехме един Lenovo A606 (първи тъч), ама преди имаше един със малки копченца за клавиатура , бял. И сега му се радва ... и го пази все едно е на Кралицата!  Rolling Eyes Rolling Eyes Всеки ден му почиства екрана поне по 20 пъти и го гледа да не се е одраскал някъде. Вашите такива ли са? Тя е 148 - 153 см., 38 кг. и носи 38 - 39 н. обувки. Че си ги разменяме.  Laughing Боже ... как пораснаха само ... ама да са ни живи и здрави. Че моята като баща си метълче. И Буги Барабата харесва  Sick Rolling Eyes #Crazy newsm78
Та ... на малкият и на голямата род. срещите са на 7. 09 и таткото на мацката, а аз - на синковеца.  Mr. Green Че той ''само мама си обича'' ...  newsm78 Нашата чете със кеф. Ама каквото и падне. И вестника дори.  smile3506 Ама Под Игото й се стори скучна, а за Малкият Принц ...  #Cussing out

# 74
  • Мнения: 1 230
Здравейте.
Отбелязвам се вече от София, прибрахме и младежа. От вчера е побил слушалките на главата и....това е. няма комуникация с родителското тяло.
Вчера направихме и профилактичния преглед, сложиха му двете ваксини. Докторката рече, нищо, че е още на 11. Ще навърши 12 в грипна епидемие, посред зима, по - добре сега.
Висок 161 см и тежи  Embarassed Embarassed Embarassed 60 кг.
"Под игото" прочете първа част, господина така им казал, "Малкият принц" му хареса, глътна я за отрицателно време, тя щото и много дебела, хахах. Сега мъчи " Приказка без край"
От утре ще го накарам да почне да преговаря с "Уча се" и да порешава задачи.

Общи условия

Активация на акаунт