В Шести клас - успех !

  • 44 081
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 14 133
Ели, ти си наша гордост.   Laughing

# 676
  • Мнения: 4 500
Ооо, аз не си оставям да уча много уроци накуп  Mr. Green Уча си ги прилежно един по един, за да не ми се натрупват  Crazy В интерес на истината Гого доста разбира на този етап, знае какво прави, но МНОГО бърза  ooooh!
П.П. Хремата ми се вихри с пълна сила, чак ми се гади, а утре ни чака смяна на кран в банята, скубане на вежди  Mr. Green, готвене и миене на пода  Whistling Синът ми трябва да си научи по история на всяка цена, а за понеделник ще е сам у дома и мисля да му оставя тестове, за да не му е скучно  Mr. Green Mr. Green
А и на бира трябва да се видим с приятели, че не сме се виждали доста време. Еми не ми стига времето пък  Crossing Arms

# 677
  • Мнения: 14 133
Нефертари, съчувствия.  Sad Бързо оздравяване.  Praynig  Heart Eyes Вижте се на алкохол с по-голям градус с приятелите, че да тръшнеш бацилите.  Wink
И ти си много съвестна ученичка.  Joy

# 678
  • Мнения: 4 500

И ти си много съвестна ученичка.  Joy
След като ядох мизерията миналата година..... Joy

# 679
  • Мнения: 14 133
 hahaha

И ти си много съвестна ученичка.  Joy
След като ядох мизерията миналата година..... Joy
hahaha
И аз не се оставям. Най-прилежно си уча навреме.  Mr. Green

# 680
  • София
  • Мнения: 13 229
Аз ще се включа като дойдете до интегралите в учебния материал... hahaha

# 681
  • столицата
  • Мнения: 3 845
Ох, и аз доста материал имам да наваксвам. Още от пети клас.
При вас ще има ли специално честване на празника на будителите? При нас досега нищо не се отбелязва специално. Особено за 24 май ми е много неприятно. Имам чувството,че в по-малките градове тези празници се отбелязват по-тържествено.

# 682
  • София
  • Мнения: 13 229
При вас ще има ли специално честване на празника на будителите? При нас досега нищо не се отбелязва специално. Особено за 24 май ми е много неприятно. Имам чувството,че в по-малките градове тези празници се отбелязват по-тържествено.

Според моята щерка другия понеделник няма да учат, защото "Имало някакъв празник там..." Rolling Eyes  То и на мен тия празници са ми доста измислени, обаче не е хубаво детето да не ги знае, все пак, не учат  Twisted Evil

# 683
  • Русе
  • Мнения: 11 926
  Малко, ама от сърце както се казва. Ваканцийката - 3 дена и се точим за един кратък отскок до някъде с минерален басейн. Светослав нямаше нормална лятна ваканцийка и сме му го обещали. Ако не ни мине пътя я треньор,я командировка някоя. Да сме здрави само.

# 684
  • Мнения: 4 500
Абсурд да мърдаме някъде ние. ММ работи всяка събота и това много ни спира.
Единствено са летните месеци, детето - при родители, а морето от 10 дни си е само за нас тримата. През другото време от годината - гърч  ooooh!
Амбър, нищо да не ви минава пътя  Simple Smile

# 685
  • Мнения: 14 133
Амбърче, дано успеете да си починете.   Praynig
При нас 24 май се празнува всяка година в двора на училището. 
За Деня на будителите щяло да има презентация, кът във фоайето и дейности в часа на класа.  Hug

# 686
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
A m b e r Дано никой не ви е минавал път и вече да си почивате!

Като ви слушам се радвам, че само трябва да проверявам дали някои от уроците са разбрани правилно, ама и тя вече пита когато нещо я съмнява.
Но и сподели, че отличника им по история /този, който най-добре я разбира/ получил първата си двойка, защото за трети път бил без домашно. Това е практика в училището и на третия път без домашно получаваш автоматично двойка. Миналата година беше на косъм да получи такава и сега много се внимава, но момчетата са станали доста разсеяни и това им сваля успеха.

И вече два пъти е вдигала ръка и вземала участие в час - викам и - внимавай да не ти стане навик.

Събота се вихрихме трите дами в кухнята - пирожки с кайма, със сирене, а тортата стана разкошна /наборката я изрисува/. Снимах я, ама сега нямам как да кача снимката /кабела останал в къщи/. Съответно неделята празнувахме отново РД на сестра и, а днес ще си пишат домашните и ще учат уроци, ама само партито за хелоуин им е в главата - щели сме да ходим в наши приятели, ама нито ние, нито те са наясно че ще имат гости, децата го организират в пълна тайна. Понеже вече си направили костюмите, сега се разучава как да се гримират страшно. А грим - от къде?! 

# 687
  • Мнения: 14 133
И при нас за 3 пъти без домашно автоматично получават 2-ка.
Tsv, браво на вас с помощничките ти.  Hug

# 688
  • Мнения: 1 297

Според моята щерка другия понеделник няма да учат, защото "Имало някакъв празник там..." Rolling Eyes  То и на мен тия празници са ми доста измислени, обаче не е хубаво детето да не ги знае, все пак, не учат  Twisted Evil
Другия понеделник 2.11. няма да учат, тъй като имат есенна ваканция. Дори и няма да отбележат Деня на будителите.Не , че моят го интересува този празник, но пък виж ако му кажа за минерален басейн някъде веднага ще му светнат очите. Утре ще научи оценката по Мат. от контролното за степените.

# 689
  • Русе
  • Мнения: 11 926
 Чудесно може да се съчетаят басейнът и будителите. На път За Троянския Чифлик с басейните, може да минем през Габрово и да видим Априловската гимназия. През Троянския манастир. Приемаме идеи. И мисля, че ще остане и в ума и сръцето по-силно от всяко организирано мероприятие от училище, затворени нейде. Лошоте, че обикновено на този ден, все някое училище прави годишнина и все сме канени да играем.

Общи условия

Активация на акаунт