Песен за огън и лед 21 There is a tool for every task, and a task for every tool

  • 50 425
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Бард са издали антология на Мартин: "Приказни песни"
http://www.bard.bg/book/?id=1982#book_description

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 229
Хм, моята Бард-връзка нищо не издаде, като бях на Алеята на книгата през август...
Говорихме си надълго и нашироко за сагата, и за идеята на Бард да издадат суперлуксозни издания с твърди корици, ако се съберат 100 човека, готови да платят по 50 лв. на тухла. Засега нямало достатъчно желаещи, тъй че...
Предложих му да създаде въпросник с 1000 въпроса по Песента и който отговори правилно на 999 от тях в рамките примерно на някакво време, да ползва 70% отстъпка  Mr. Green Умря от хилеж, но знам ли го, може и да навие шефовете.

# 77
  • Мнения: 1 401
Аз мисля, че Мирцела ще остане жива в книгата и вероятно накрая ще я убият и нея. Все пак според предсказанието всички деца на Церсей ще седнат на ЖТ. Предполагам, че Томен ще умре във Ветровете, а Мирцела в Надежда...

Надявам се и Шарийз да оцелее, струва ми се, че тя ще има някаква по-важна роля в книгата, но ще видим.

Иначе аз продължавам да мисля, че ЖТ някрая на книгата няма да има такова значение, както в момента...

# 78
  • Мнения: 927
За Шайрийн нали казаха, че това били плановете на чичо за нея и в книгите? Може би не точно по този начин, но ще си свърши на кладата.

# 79
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Рикон значело крал.Не знаех Grinning

# 80
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Във връзка с онези 12 точки, които бях писала по-горе, фенове са пожелали да уточнят нещата.
Мартин не пише едновременно двете последни книги. И не всички герои умрели в сериала, ще бъдат живи в книгите. (това беше ясно)




# 81
  • Мнения: 442
Втората глава на Ариан. Надявам се да може да се види, ако ли не ще копирам текста.

https://www.facebook.com/notes/faceless-fanatics-anonymous/the-s … 5/831068510334231

# 82
  • Мнения: 9 144
Копирай го за всеки случай да не го изтрият от източника.
Ще превеждаме ли?

# 83
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Копирай го за всеки случай да не го изтрият от източника.
Ще превеждаме ли?

Много ясно. Аз утре ще имам време,мога да поема една част. Други желаещи има ли?

# 84
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мен много ме мързи, даже не го прочетох цялото, нещо съществено има ли?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Мен много ме мързи, даже не го прочетох цялото, нещо съществено има ли?

Има информация за армия, която е напуснала Чертога, а единствената армия там май беше на Тирелите. Сигурно има  и други подробности. Чичо празна глава няма.

# 86
  • Мнения: 10 011
Втората глава на Ариан. Надявам се да може да се види, ако ли не ще копирам текста.

https://www.facebook.com/notes/faceless-fanatics-anonymous/the-s … 5/831068510334231

Хиляди благодарности!  bouquet
Откога я търся! В ертиците я има някъде сбито преразказана, а пещерата с ликовете е много важна.
Утре с бистра глава ще я прочета пак, сега нещо се развълнувах много.... Blush

# 87
  • Русе
  • Мнения: 652
Я, мерси за новата глава  bouquet
Да видим дали ще е интересна. И чичо да побърза, че вече сериозно омръзва чакането.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 17 956
Аз почнах да превеждам.. Лека-полека. Искам само да питам какво е:
 the Great Septry on the Hauff of Men

# 89
  • Мнения: 442
Аз почнах да превеждам.. Лека-полека. Искам само да питам какво е:
 the Great Septry on the Hauff of Men

Нямам представа  newsm78

Хексе, кажи коя част да взема.

Общи условия

Активация на акаунт