Песен за огън и лед 21 There is a tool for every task, and a task for every tool

  • 50 379
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Доколкото си спомням негови думи знае как ще свърши романа, основните неща поне.

 Разбира се, че знае как ще свърши сагата ... както му кажат от НВО!!! rotfImbo rotfImao

Знам, че няма да сте съгласни с мен, но обикновено когато нещо качествено се комерсиализира накрая се стига до там ... който плаща - поръчва музиката.

# 736
  • Мнения: 9 144
 ooooh! ooooh! ooooh!

Веско, сподели какво пушиш, да знаем да не посягаме  Thinking

# 737
  • Мнения: 460
Не го вярвам чичо да се продаде за пари  Crossing Arms
Някой ще направи ли нова тема?
Приемате ли предложения за заглавието  Mr. Green

# 738
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Веско, глупости, те хбо не са знаели за него, когато той е знаел края

# 739
  • Мнения: 927
Разбира се, че знае как ще свърши сагата ... както му кажат от НВО!!! rotfImbo rotfImao
Че какво ги интересува тях той какво ще прави с книгите? Те са си закупили правата и на екран могат да си развиват сюжета както си щат, пък Мартин какво ще напише после (че няма да изпревари сериала е ясно) ни най-малко не ги бърка.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 17 839
Някой ще направи ли нова тема?
Приемате ли предложения за заглавието  Mr. Green

Казвай щом имаш Grinning

# 741
  • Русе
  • Мнения: 652

In this world only winter is certain.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 17 839
Не го помня това като цитат. Не го намерих и с търсачката. Кой на кого го е казал?
Обикновено ползвам думи, които Мартин е написал.

П.П. Намерих го, всъщност доста често е казвано от Нед Старк. Grinning

Последна редакция: пн, 07 дек 2015, 07:18 от Хексе

# 743
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Ясно е, че книгите са много по хубави от сериала, но той е увеличил феновете на Мартин поне хиляда пъти. Сигурно има някъде статистика колко книги са продадени преди и след пускането на филма...
Някой ще отрече ли, че в момента чичо ни лишава от новата книга заради интересите на  НВО?
Така е устроен света... 33uu

# 744
  • Варна
  • Мнения: 17 839
Нова тема

Бях подготвила за заглавие нещо подобно, но ще ползвам думите на Коронис, които пък сякаш повече пасват на картинката. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт