Песен за огън и лед 21 There is a tool for every task, and a task for every tool

  • 50 405
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Според мен няма да е ключова ролята на Ариан, не случайно я пропуснаха в сериала  Crossing Arms
Те изрязоха и Егон и ДжК, така че нищо чудно да се вземат. Simple Smile


Нищо не пречи Егон да се опита да се ожени и за двете. Това обаче къде оставя леля Денерис и драконите?
Ами те на практика вземат Ариан в плен, може и да не я питат с какво е съгласна и с какво не. Елия обаче ми се струва, че ще създаде проблеми.
Егон може да се съгласи да се ожени за Мардж, но нали знаете как е при дългите годежи.... Mr. Green нещата може да не тръгнат какво трябва.
Леля Дани и драконите сигурно ще пристигнат твърде късно, след смъртта на Егон. Confused


Как мислите , нали няма как Вярата да оправдае Мардж и тя да си стане пълноправна кралица, при условие, че се смята, че е изменила на Томен? Трябва да я чакат при Мълчаливите сестри, а татко Тирел няма да е доволен.

# 121
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Може да ги включат по-нататък. Надеждата ...


По съм склонна да мисля, че ще ги разведат, ще е лесно, нали не са и консумирали. Но ще е по-голяма драма, ако й простят и оправдаят по някакъв начин. Церсей ще откачи още повече.

# 122
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Може да ги включат по-нататък. Надеждата ...

Щом показаха, че Варис подкрепя Денерис, моята надежда за Егон и ДжК умря.

# 123
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Да, всъщност, шансът е минимален. Супер тъпо така ни спойлнаха, поне аз така си го възприемам, че не са ключови герои , а пълнежи някакви.

# 124
  • Мнения: 9 144
Ами те на практика вземат Ариан в плен, може и да не я питат с какво е съгласна и с какво не. Елия обаче ми се струва, че ще създаде проблеми.

Трябват им 10-те хиляди копиеносци на Дорн, с пленница лоялни поддръжници не се осигуряват.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Ами те на практика вземат Ариан в плен, може и да не я питат с какво е съгласна и с какво не. Елия обаче ми се струва, че ще създаде проблеми.

Трябват им 10-те хиляди копиеносци на Дорн, с пленница лоялни поддръжници не се осигуряват.

Ами ще я оженят за Ръката, това казвам. А пък може и да е малко доброзорно.

# 126
  • Мнения: 1 400
Аз мисля, че ще изиграят все някаква роля. Най-малкото да станат причина Дани да се разбърза и да дойде по-скоро във Вестерос... Аможе и Егон да стигне и до ЖТ, да се ожени за Мирцела, като преди това Томен е предал Богу дух, страдащ за Мардж например... Естествено после идва леля, започва битка за трона - епична, а Другите наближават и може би ще се обединят срещу тях... Все пак си мисля, че Егон е една от главите на дракона, но това не означава, че ще доживее пролетта...
Не ми се вярва да са просто пълнеж, а във филма може да са отрязани, защото не доживяват края, а не, защото не са ключови играчи...

# 127
  • Мнения: 1 400
Ами те на практика вземат Ариан в плен, може и да не я питат с какво е съгласна и с какво не. Елия обаче ми се струва, че ще създаде проблеми.

Трябват им 10-те хиляди копиеносци на Дорн, с пленница лоялни поддръжници не се осигуряват.

Ами ще я оженят за Ръката, това казвам. А пък може и да е малко доброзорно.
Дорн иска да има кралица, няма да ги подкрепят само за брак с Ръката

# 128
  • Варна
  • Мнения: 17 934
Аз мисля, че ще изиграят все някаква роля. Най-малкото да станат причина Дани да се разбърза и да дойде по-скоро във Вестерос... Аможе и Егон да стигне и до ЖТ, да се ожени за Мирцела, като преди това Томен е предал Богу дух, страдащ за Мардж например... Естествено после идва леля, започва битка за трона - епична, а Другите наближават и може би ще се обединят срещу тях... Все пак си мисля, че Егон е една от главите на дракона, но това не означава, че ще доживее пролетта...
Не ми се вярва да са просто пълнеж, а във филма може да са отрязани, защото не доживяват края, а не, защото не са ключови играчи...


На Егон не му трябва Мирцела - дете родено от инцест е, освен това Ланистър, да не говорим че е обезобразена. Ланистър нямат и армия като хората, трябват им Тирелите.

Дали Егон и Дани ще се бият за трона или ще се обединят? По-логично е второто.

# 129
  • Варна
  • Мнения: 17 934

Дорн иска да има кралица, няма да ги подкрепят само за брак с Ръката

Това пък откъде. Те да не са Тирели? Laughing
 Доран каза, че ако е сигурен, че Егон е син на Елия, ще го подкрепи безусловно.

# 130
  • Мнения: 9 144
Всъщност не е лош вариант, ако успеят да я убедят че Егон е сина на Елия

# 131
  • Мнения: 1 400
[quote autho
На Егон не му трябва Мирцела - дете родено от инцест е, освен това Ланистър, да не говорим че е обезобразена. Ланистър нямат и армия като хората, трябват им Тирелите.

Дали Егон и Дани ще се бият за трона или ще се обединят? По-логично е второто.

Реално Мирцела не му трябва, но тя е най-прекият път до трона без да се налага да воюва.

За Егон и Дани най-логично е да се обединят, но си мисля, че първо ще започнат борба за ЖТ. Егон ще е вече на него, а Дани ще прояво своите претенции...

# 132
  • Мнения: 1 400

Дорн иска да има кралица, няма да ги подкрепят само за брак с Ръката

Това пък откъде. Те да не са Тирели? Laughing
 Доран каза, че ако е сигурен, че Егон е син на Елия, ще го подкрепи безусловно.
А защо иначе Доран толкова си кюта, иначе наисти-на ще е -добър вариант - подкрепя го, защото е син на Елия, Ариан не се жени - намира си друг:-) , а Егон сключва друг полезен брак.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 17 934
За Егон и Дани най-логично е да се обединят, но си мисля, че първо ще започнат борба за ЖТ. Егон ще е вече на него, а Дани ще прояво своите претенции...


Претенцията на Егон е по-силна, пък и биха могли да се оженят и да си седят двамата на трона.
Томен трябва да умре, ако Егон иска да ползва претенцията на Мирцела. При мъртъв или разведен Томен, Тирелите губят мотивация да подкрепят Ланистър. Освен това винаги могат да изиграят картата с инцеста.

# 134
  • Мнения: 1 400
За Егон и Дани най-логично е да се обединят, но си мисля, че първо ще започнат борба за ЖТ. Егон ще е вече на него, а Дани ще прояво своите претенции...


Претенцията на Егон е по-силна, пък и биха могли да се оженят и да си седят двамата на трона.
Томен трябва да умре, ако Егон иска да ползва претенцията на Мирцела. При мъртъв или разведен Томен, Тирелите губят мотивация да подкрепят Ланистър. Освен това винаги могат да изиграят картата с инцеста.
Да Томен трябва да умре и вероятно ще стане в началото на книгата... Тирелите си права, те искат власт и никога не се знае какво ще измислят, баба Олена е затова.

Общи условия

Активация на акаунт