Отговори
# 585
  • Мнения: 2 653
Сърчице***, толкова страхотно! Нямах представа, че чакате още едно бебче. Бъдете всички здрави, другото ще се получи само!

# 586
  • София
  • Мнения: 1 740
Сърчице радвам, че нещата вървят добре. Разбирам те, първия ми въпрос към лекарката беше дали е добре Боян и всичко ли му е Ок. Истината е като го гушнеш. Малко ти остава:) и след това чудо да забременееш естествено ще му мислите МТ да се пазите....хе...хе..много хубаво че ще са ти шарени децата...да видиш и от двете. Прегръдки !!!

# 587
  • Мнения: 1 073
Здравейте и от мен!
Сърчице много се радвам, че нещата вървят добре при теб.
Аз съм казвала, но пак да споделя. На гърне не дава да го седна, пробвала съм го 2-3 пъти и не му настоявам, че не ми се занимава. Но ние си продължаваме с нашия си ритуал при акане. Хващам го в 100 % от случаите преди да започне и го лягам на дивана, отварям памперса и той си върши рабпотата върху него както си е легнал. Резултата е чусто дупе. Simple Smile Аз съм доволна. Даже и бавачката почна да го хваща и скоро и при нея ще има 100% успеваемост Simple Smile Само баща му не може да се научи Simple Smile
Иначе какъвто и да е успех си е успех, защото е крачка към приучаването.
С пишкането също имаме вече стандартизиран процес. В 100% от случаите, в които успее да ми избяга след като му събуя памперса отива на едно и също място в детската и се изпшикава тържествено на пода, след което ако не го хвана веднага почва да си шляпа в локвата щастлив Simple Smile
Иначе и Коко се разболява май. Малко е сополив и се заразкашля сутринта. Оставих ги с баща му сутринта да се инхалират. Дано стопирам нещата, че и ваксина го чака тези дни.
Отивам да качвам снимки.
Допълвам: Качих няколко снимки

Последна редакция: пт, 23 окт 2015, 10:33 от ymemansi

# 588
  • Мнения: 129
При нас акането е много близко да яденето, а често и едновременно, та нямаме голяма успеваемост с акането на гърнето. Често има ако преди баня и май трябва да се опитам него да хвана в гърнето.
Днес малката ме шашна с нов симпром при нейното боледуване - акото и стана по-светло жълто. Четох, че може да се дължи на редица гадости, които някак не ми се вярват, но и на прием на антибиотик или други лекарства. Сега и мажа носа с антибиотична маз, пие Хустагил и шуслерови соли. На вас случвало ли ви се е нещо подобно? Смятам да звънна и на педи, ако това продължи, но засега се е случило само два пъти и ще се опитам да укротя параноята си. Уф, това дете се измъчи с тези болести.
От баща си се е научила да пуфти и е много смешна като не и дадем нещо - изпуфтява драматично и се врътва  Joy.

# 589
  • Мнения: 1 390
Аз съм намирала всякакви разцветки в памперса, хич не обръщам внимание. Патешко жълто е като е разстроен. Днес пратих мъжете на доктор, дреб се оправя, антибиотик ще пие до неделя. Дадоха прахчета ентерол за разстройството, предизвикателство ще е да ги давам, ама това е положението. Ще се борим. Иначе най-накрая дребното спа цяла нощ в леглото си! За сметка на това аз кашлях до 1 часа и едвам заспах накрая, тази сутрин бях труп.

Хубав ден на всички!

# 590
  • Мнения: 1 073
Не се впечатлявам много от цвета на акото. Знам, че е симптом за нещо случващо се, но не му се притеснявам.
Кои шуслерови соли даваш, Мартина?

# 591
  • Мнения: 3 786
При нас се появи някаква нова мода като почне хремата следва и разстройство.За втори път през седмица сега поне съм подготвена и спрях да му давам друга храна освен бисквити и солети.Ходи като луда калинка с течащ нос и ръфа бисквити доволен.
Бори се като бесен за всяко лекарство, а ентерола направо го плюеше като фонтанче аз пръскам със спринцовката той връща обратно.
Дали е от зодията,но е див инат и упоритко и като не му угодиш нещо хапе и даже удря.Ще има да се преборваме чии инат е най-голям след време Rolling Eyes.

# 592
  • Мнения: 834
Цветът на акитата се повлиява и от храната  Joy Аз един ден бях дала бяло рибено пюре и бял следобеден десерт и на сутринта се стресирах, като видях бяло ако  hahaha А при настинка също се променя  Peace
Ние май вървим смело към отбиването  Sunglasses Не е сукал от сряда следобед, от снощи имах малко напрежение в гърдите, изцедих, дадох му го и заспа  Joy Обаче заспива с рев, иска си, вдига ми тениската, абе трудно му е  Rolling Eyes Обаче съм решила, край  Crossing Arms Вечер се приспиват с баща му, че с мен се тръшка много.
Ymemansi добра прическа сте постигнали с малкия, и ние скоро ще ви стигнем, ако не му намеря фризьор  Joy Вече доста често ме питат дали е момченце  hahaha
Момичета - черпя ви виртуално с кой каквото си пожелае, че днес остарявам  cook Отивам да спретна на мъжо романтична вечеря на свещи  hahaha  chef, това си пожела сутринта.

# 593
  • Мнения: 1 073
Mrs.Petrova да си жива и здрава и преди следващия РД още едно дете Simple Smile

# 594
  • Мнения: 438
Mrs. Petrova,  честит рожден ден!
При нас гърнето е оставено като цел за напролет.  Сега винаги ака сутрин в просъница,  докато си пие млякото и след това заспива.  Ако го вдигна и сложа на гърне,  край със съня.
А да ви питам с косопада как сте?  На мен все още косата ми пада на кичури и се чудя докога?  Мина една година,  не е ли време да спира?

# 595
  • Мнения: 834
Mrs.Petrova да си жива и здрава и преди следващия РД още едно дете Simple Smile
Хехе благодаря ymemansi  bouquet Аз точно затова се разбързах с отбиването  Party

# 596
  • Мнения: 1 390
Петрова, честит рожден ден! Успех с отбиването и подкрепям пожеланието за увеличаване на домочадието Simple Smile и най-вече всичките да те слушат!

# 597
  • Мнения: 2 653
Mrs.Petrova, честит празник! Тогава и аз се присъединявам към пожеланието за бебче, едно малко сладко момиченце да краси семейните портрети за следващия ти рожден ден!

На мен отдавна спря да ми пада косата и ми порасна нова на нейно място. Новата се е към 4-5 пръста, но докато беше по-късичка беше отврат, особено във фазата с 2 см, все цялата ми глава сякаш беше настръхнала. А сега съм все едно с екстеншъни.  Mr. Green

# 598
  • Мнения: 519
Косата ми още пада. По едно време като че ли беше поспряла, или е било по-зле, че да остана с такова впечатление....ама мн пада. Всичко е в коса, ужасно е. Хем я нося взе прибрана. Фризьорката ме пита храня ли се добре....Еми не! По-нездравословно никога не съм живяла. То не остава време да седна и да хапна като хората, камо ли да разнообразявам..Sad

# 599
  • Мнения: 129
Mrs.Petrova, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве за теб и цялото семейство.
Явно няма защо да се филмирам за цветовете в памперса, пък и май се нормализира...
ymemansi, давам соли 2, 3 и 8. Педи каза, че номер 2 помага при зъбоникнене. Малката е малко по-спокойна тези дни, но не знам дали е от тях.
kremolin, моята коса спря да пада на кичури преди около 6 месеца. Сега пак си имам лек косопад, но го смятам за нормално за есента.

Общи условия

Активация на акаунт