Зоната- тема 2

  • 24 730
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Абе, ей! Какво това ядене по нощите, измих си зъбите, не искам да ходя да обикалям шкафове и хладилник  Crossing Arms Онзи ден водих децата на Макдоналдс- на мен са ми достатъчни и едни средни картофки, е и чийзбургерче не отказвам.

# 721
  • Мнения: 9 474
Тарти? Как само със средни картофи?  Confused

# 722
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Даже онзи ден ядох малки. И се оказа, че са ми точно. Аз и големи да купя, ги приглаждам, ама що да е така. И Бургер кинг обичам, и КФС обичам, и Телепица ни навестяват понякога... Ама общо взето гледам да е не по- често от 2-3 пъти месечно този джънк, все пак възпитателно трябва да го раздавам!

# 723
  • Мнения: 9 474
Ние като дойдем ще си джънкваме на воля  Hug

# 724
  • Мнения: 4 690
Аз засрамена идвам и признавам, че изядох едно голямо меню Биг Мак  Embarassed За оправдание : след доволно миткане из мола и попълване на гардероба трябваше да се подкрепя...главно психически след изхарчената сума  Crazy
Бях много злоядо дете и злояда си пораснах, общо взето се изхранвам с картофи под различна форма, спагети и салати. Месо не обичам и почти не ям, разни манджи също. Ужасна съм в това отношение,  все нещо побутвам из чинията, нещо не ми харесва.

# 725
  • Мнения: 9 474
Аз си мислех, че съм единствената, която може да живее на картофи  Laughing

# 726
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Ааа, картофите са на почит у нас - във всякакви вариации.

# 727
  • Мнения: X
Аз мога да живея само на картофи, сирене, домати и тестено.

# 728
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз пък не обичам Макдоналдс  Blush Може ли да си донеса КФС?

# 729
  • Мнения: 9 474
Аз пък не обичам Макдоналдс  Blush Може ли да си донеса КФС?


Може, ама ше го ядеш в Макдоналдса на магистралата  Flutter

# 730
  • София
  • Мнения: 5 605
Естествено, че там! Къде другаде!
Бубанка, малко със закъснение, ама Честит рожден ден! Най-вече здраве ти желая и всички проблеми от това е естество да се решат като с магическа пръчица!  Hug Заради забавянето с поздравленията ще ти дам да ядеш от КФС-то ми. Ама само на теб!  Laughing
Хич не ми се спи обаче.

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Аз от Макдоналдс си взимам детско меню с играчка. Ям го тайно от детето , щото съм добра майка и не и давам вредни неща  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 9 474
Аз от Макдоналдс си взимам детско меню с играчка. Ям го тайно от детето , щото съм добра майка и не и давам вредни неща  Mr. Green

Хахахаххасх  Joy Joy и аз като бях исках детско меню заради Миньоните ама ММ вика я не се излагай!  Crossing Arms

# 733
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Искам да кажа на Мери, че заради нея днес изядох цял пакет (голям) Лейс с гъби  Crossing Arms
smile3508 smile3501  love001
Браво на момичето!
Аз харесвам и Бъргър Кинг, когато стигна до МОЛ, ги посещавам редовно.

Сиси, ти още ли си тука с тоя корем? Че ние с това ядене...11 е вече, не остана. smile3533

# 734
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=870770.new#new
Хайде, нова тема (извинявайте, че е на 49 страница, но утре програмата е плътна).

Общи условия

Активация на акаунт