Искам да кажа ... (51)_24.08-30.08

  • 43 510
  • 935
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 290
Софи, какво е Джорджа?

# 16
  • Мнения: 3 867
Час и половина хранене. Това нормално ли е!??? Crossing Arms Започнаха да адат на почивки, ужас.

Рецепти за пържоли има в готварската тема, мисля.
В тази връзка, чудя се защо не се попълват рецептите?

# 17
  • Мнения: 14 306
Добро утро!
Ванини  Hug

Тук пак се е разсополивило нещо и не знам какво да обличам  newsm78

Хубава седмица ви пожелавам!

# 18
  • Мнения: 11 916
Искам да кажа, че не ми се "тръгва" на училище Simple Smile

Не съм ученичка, нито учителка, но буквално и аз "тръгвам".

Не зная защо така се получава, вероятно е само с моето дете и ми е погрешен подходът.Но детето не научава почти нищо в училище, ако не му го "преведа".Не по всеки предмет, но по езиците и особено по Човек и общество, а и най-големият майтап е, че по рисуване също "преподавам".
А нещо много "нанагорно" ми идват две професии едновременно.

# 19
  • Мнения: X
А аз тука ламбърджакс ти търся.  Laughing

Брееей, много си скромна.  Flutter Аз тук по един висок австралиец въздишам от няколко дни, не знам що така ми се е заселил в главата.  Confused

Чакам с нетърпение края на септември, когато дъщеря ми ще тръгне на училище. Тя също е много нетърпелива.
Майка ми ще си отива в България в началото на септември, в началото на октомври приятелско семейство ще идват на гости и в средата на месеца като си тръгват, ще вземат дъщеря ми за към Варна. Тя мисли да ходи една седмица на училище с бившия ѝ клас в Музикалното училище.  Mr. Green Там учителите са супер готини и ще са много доволни от това своеволие.  Simple Smile Най-важното е, че след едноседмичния престой във Варна, синът ми ще я доведе обратно и той ще стои известно време тук.  Heart Eyes После като си отиде, пак ще дойде майка ми и така.
Отчетох се за плановете, сега ще взема да поработя.

Последна редакция: пн, 24 авг 2015, 08:11 от Анонимен

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Ох, Чек, право в сърцето ме удари  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: X
Нали? Онзи ден гледах един филм с него, от филма нищо не разбрах, но гледах много внимателно.  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 17 283
 hahaha Ами аз само като някакъв бог Тор съм го гледала, много му приличаше да е бог и да върти чука  Flutter

На училище и на мен не ми се тръгва хич. Тъкмо си мислех, че сега като е пораснал и в гимназия сина ми и вече няма да трябва да се разправяме за учене, обаче  ... да бе, да ... пак трябва да го гоня като византиец, че отпусна ли малко хватката и почва да се скатава  ooooh!
Дребното пък сутрин все още има нужда от вървене след нея и поватаряне да се облече, да се измие, да я среша ...

Изобщо, учебната година за мен е едно безкрайно готвене и пъдарстване  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 4 569
Софи, няма да се замонашвам. ТърсИ, търси ми дървар.
Ох, Чек, събудих се от снимката. Ей такива  Shocked очи отворих рано сутрин.

# 24
  • Мнения: 5 940
Ванини, нормално е, мисля. С голямото дете такова беше храненето, особено в периода на кърмене - час и половина залепен за мен, докато се нахрани, дошло време за следващото. После не съм имала подобни проблеми, но вероятно му е било по-лесно с адаптирано мляко.
Аз не уча Simple Smile с детето училищен материал, но понеже не ходи на курсове по математика, му давам допълнително  да решава по-сложни задачи, за да е в час с новото време, че сега  почти всички деца ходят в СМГ на уроци . От тази година ще почнат да учат малко по-сериозно разказвателните предмети, та ще видим как ще е положението.
Искам да кажа, че изведнъж осъзнах, че съм за реда и дисциплината. Хората трябва да стават рано, досега вече можеше да сме на разходка... Ние с децата сме будни от два часа вече.
"Австралия" ми е любим филм.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 825
Добро утро! Тоз момък на Чек играеше викингски бог, нали? Тъпичък филм беше, но със силно... ммм, присъствие Flutter
Днес ще ходим на зоопарк, пак, отново и за пореден път. Това лято "само" 6-7 пъти сме го посещавали и животните наистина вече ни казват "Здравей", както твърди дребосъчко Laughing
А довечера си пристига голямото момче, ура, ура, ура! Нямам търпение да си го нагушкам, нищо че той не си пада много-много по гушкането.
И резервация за Охрид си направих. Да стискате палци времето да бъде едно чудничко циганско лято, да не уцелим някакви дъждове, че язък за ентусиазма ми.

И моят големият ядеше мноого дълго. Първите месеци ми беше много тегаво - едно че бях в ужасни рагади и ревях всеки път като го сложа да яде и второ, че тъкмо приключа едното хранене и дошло времето за следващото. Към края на третия месец нещата се оправиха. Не стигнахме никога до това, което съм чувала от другите майки да се нахрани за 5 минути, но за 15-20 приключвахме тази дейност.

# 26
  • Мнения: 4 569
Миналата седмица се захванах да извадя есенно - зимните дрехи и да прибера летните. Застудя, вечер без яке навън не мога.
Толкова много дрехи имам и все няма какво да облека.

# 27
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 328
Здравейте и успешна седмица на всички   bouquet Hug

# 28
  • Мнения: 15 032
Добро утро!
Понеделнишки ще измрънкам, че много ме боли едното ухо. Цяла нощ не спах.
Ванини, мисля, че с времето ще се регулират нещата!  Hug
Пожелавам успешна седмица на всички!

# 29
  • Мнения: 4 892
Мен понякога ме мързи да отварям снимки, но след поста на Естел не се въздържах. Еее, не е лош, не е лош. Никак даже.  Flutter
ванини, ще се напаснете и с  всеки изминал ден като укрепват, ще е по-добре, спокойно.
И аз планувам зоопарк тия дни, а в края на седмицата и един пикник на Витоша.  Да се затопли нека малко земята. 
О, Съни, Съжалявам.  Тази година много хора се оплакват от уши.

Общи условия

Активация на акаунт