Искам да кажа ... (51)_24.08-30.08

  • 43 528
  • 935
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 5 940
Акаша, честит празник и на твоето момиченце  bouquet Да е здрава и щастлива.
Не ми влияе пълнолунието. Само, ако не е добре затъмнено в стаята.
Касита, нещо важно ли е?
И аз нямам настроение. Малкият днес го ужили оса, докато беше на виенско колело и изпаднах в страшна паника, защото в рода на мъжа ми има алергични, а и очевидно доста го заболя. Добре, че се оказа, че няма алергия.
А при мен стомашно -чревните проблеми не минават. Обречена съм да не мога да ям плодове, пълнозърнест хляб, голяма част от зеленчуците, сирене и кашкавал също, картофи, ориз. Днес две праскови ми докараха зверски спазми.
А и уж искам да спра цигарите, но хич не мога и се дразня на себе си Mr. Green
Гена, браво за търпението за подвързването.
Лале, много неприятно и тъжно  Hug

# 931
  • Мнения: 13 006
Честит празник на Алечка и на малката на Акаша, да са здрави!

Днес се сдърпах с едната лекарка, въпреки че последния антибиотик е утре сутрин и други лекарства няма, не ще да ни пуска, щото пътеката свършвала след 5 часа, в толкова сме били приети, а нямало как да ни изпиша след 5, та да сме стояли до вторник. Как пък не! Утре ще говоря със завеждащата отделение, детето само плаче, изнерви се до крайност, пък аз ще им седя още цял ден и цяла нощ, заради тъпите пътеки, аман значи! А вчера и двете смени казаха, че си тръгваме в понеделник  Crossing Arms
Жаки е добре, гърдите са чисти, но има остатъчна кашлица. Всъщност за пръв път лежим това дълго и никак не и понесе добре. Моля се на всички светии, да не се налага да влизаме пак скоро!

Каси, какво ти казва вътрешното чувство? Аз колкото пъти не съм се вслушвала в интуицията си съм грешала.
Гена, много благодаря за пожеланието  Heart Eyes

# 932
  • Мнения: 10 874
Жаклин, все още стискам палци да ви изпишат утре! Praynig Радвам се, че има подобрение, дано наистина не ви се налага да влизате пак в болница. Hug

Касита, дано "хванеш" верния път. Жаклин е права за интуицията иначе. Аз се старая да я слушам и досега рядко ме е подвеждала. Peace

# 933
# 934
  • Мнения: 7 171
Алечка, честит имен ден! Да си жива и здрава и много щастлива!  bouquet

Моята щерка и тя именничка. Чукнете се за нейно здраве, аз не мога, че съм на антибиотик. Sad

Вкъщи сме вече. Не се бях прибирала от 12 юни! Всичко си е на мястото и... бе, хубаво си е у дома.

В началото на магистралата ни се отлепи дясното огледало и се наложи да пътуваме без него. Иначе добре пътувахме. Хапнахме и в турски ресторант, мляс!

Не съм спала снощи почти, отделно от кашлица, но и от пълнолунието. На вас влияе ли ви? Много често когато се оплачем с мъжа ми, че не сме могли да спим се оказва, че е имало пълнолуние. Мъжът ми е човек на науката и се ядосва, че не може да намери логично обяснение, що тъй... Laughing

http://news.sciencemag.org/brain-behavior/2013/07/yes-you-can-bl … me-moon-bad-night’s-sleep

# 935
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Мерси, Софи! Утре ще чета, че сега, разбираемо, мозъкът ми спи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт