Искам да кажа ... (51)_24.08-30.08

  • 43 537
  • 935
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: X
Ужас, Лили. И аз се присъединявам към пожеланието на Жаки. Много мразя такива изпълнения. Мразя хора, които никога не се съобразяват с други. За тях всичко е позволено.

Алечка, честит имен ден! Бъди здрава и щастлива!  bouquet

Свърших малко работа и сядам с кафето.

# 916
  • Мнения: 1 525
Да попитам софиянки Simple Smile
Препоръчайте ми салон, в който мога да си направя траен лак. Изпитан, чист и качествен Wink

# 917
  • Мнения: 5 940
Алечка, честит имен ден  bouquet
Здраве и късмет Hug

# 918
  • Мнения: 14 370
Благодаря ви, момичета  Hug

# 919
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Алечка, честит имен ден! Да си жива и здрава и много щастлива!  bouquet

Моята щерка и тя именничка. Чукнете се за нейно здраве, аз не мога, че съм на антибиотик. Sad

Вкъщи сме вече. Не се бях прибирала от 12 юни! Всичко си е на мястото и... бе, хубаво си е у дома.

В началото на магистралата ни се отлепи дясното огледало и се наложи да пътуваме без него. Иначе добре пътувахме. Хапнахме и в турски ресторант, мляс!

Не съм спала снощи почти, отделно от кашлица, но и от пълнолунието. На вас влияе ли ви? Много често когато се оплачем с мъжа ми, че не сме могли да спим се оказва, че е имало пълнолуние. Мъжът ми е човек на науката и се ядосва, че не може да намери логично обяснение, що тъй... Laughing

# 920
  • Мнения: 8 996
Да попитам софиянки Simple Smile
Препоръчайте ми салон, в който мога да си направя траен лак. Изпитан, чист и качествен Wink

New wave в Борово. Намира се на ул. Солун. Много добра маникюристка.

# 921
  • Мнения: 1 972
Искам да кажа, че вчера правих питката на Мър и стана CrazyАз с готвенето съм на Вие и резултата ме изненада приятно. Ще се прави пак, Фанах й цаката Joy Благодаря за споделената рецепта!

# 922
  • Мнения: 10 874
Честит имен ден, Алечка!
Честито и на малката Акаша! А голямата да оздравява бързо!
 baloni

Постоплих отношенията с майка ми и сестра ми, но нови беди ни сполетяха. Sad Откраднали са колелото на майка ми... Тя и без друго е с високо кръвно и е на хапчета, та как е оживяла след това - не знам. Има надежда, че ще го намери, дано да е така. Praynig Вярно, че е само вещ, но има огромна сантиментална стойност (купи си го с първата пенсия), пък и не само сантиментална - тя основно с него се придвижваше из града. Гадна работа. Sad

Изпратих днес мъжът в командировка, а преди малко свекърите дойдоха на вземат дъщеря ми (поканиха ни на гости двете, ама аз с тия проблеми, дето имам на главата, хич не ми е до никого, а те така или иначе малката искаха да видят, та се разбрахме да я вземат за малко) и вкъщи е едно празно... Tired Хем ми трябваше малко време да остана сама със себе си и да си подредя мислите, хем като го получих това време, не размишлявам за нищо друго, освен кога ще върнат дъщеря ми и след колко дни ще си дойде мъжът. Май за мен е вярна приказката, че жените не знаят какво искат... Crossing Arms

Пълнолунието ми влияе, но не винаги. На майка ми обаче й влияе много. Аз по нея се ориентирам - когато ми спомене, че има пълнолуние и не може да спи и аз виждам съвпадението при мен. Не знаех, че е пълнолуние иначе. Но да, почти не съм спала. Отдавах го на хилядите проблеми, а може и да не е само от тях...

# 923
  • Мнения: 14 370
Лаленце, Акаша, благодаря ви!

Акаша, да ти е жива и здрава къдравелка и много да те радва! А ти да оздравяваш!

# 924
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Благодаря ви! Hug

Лаленце, сигурно ти е мъчно за твоите хора, но гледай да не мислиш за липсата им, а се отдай на приятни занимания, релакс, питие, ако щеш. Другите неща ще се наредят. Хубаво, че сте стоплили отношенията с майка си и сестра си.  Hug

# 925
  • Варна
  • Мнения: 6 359
Честито на именичките!  Hug
Аз снощи имах премеждие с един комар.  Twisted Evil Като се разбудих окончателно от сърбеж през нощта, вече ме беше изял. До степен, че все още имам оток на ръката-направил ми на решето цялата ръка. Обаче аз го открих на стената още през нощта и с един замах на ръката го убих.
Цяло лято ми беше спокойно, от няколко дни сякаш виждам по някой комар в квартирата. Нямаме комарници и сега ще разчитам на едно спрейче да ги отблъсква от мен.

Лаленце, релаксирай бе!  Hug

# 926
  • Мнения: 10 547
Честито на именниците.

Аз нямам настроение. Пред пореден кръстопът съм. Моите край нямат, ебаси.

# 927
  • Мнения: X
Акаша, да ти е живо и здраво хубавото момиче!

Лаленце, стана ми мъчно за майка ти. Какви хора биха откраднали колело? Може да е някой познат..

Изморена съм и ми се спи. Хвърлям по едно око на филма по Синема, но се оказа, че съм го гледала.

# 928
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Групата мацки,добра вечер!  Hug
Завърнахме се от Приморско, благодаря пак на Янтра,че ме ориентира и хотелът се оказа много тамън   bouquet.Само много комари,ей,ама като казвам много,наистина на рояци и денем и нощем.Синковецът е изяден,има поне 15ина пъпки  Tired.Вчера му давах противоалергично хапче, че мазила преди и след не помогнаха  Thinking.
Доволна съм,хубаво беше  Peace.

Честит имен ден на Алечка и на малката Акаша   bouquet!

Жаклин,дано утре се приберете и да сте приключили с боледуването поне до края на годината  Praynig

Останаха има-няма 2 седмици до училище. Едната ще я прекараме на гръцко море  Whistling.
Не съм пазарувала нищо за четвъртокласника  Crazy.И униформи трябва му заръчам....тетрадки купувам на 16 септември обикновено.
Учебници/помагала и тетрадки подвързвам с картон в различни цветове за различните предмети и найлонови опаковки :crazy .Луда жена съм, знам  bowuu.Ама те си седят в шкафа в училище,тъй че и да тежат...никой не разбира.
Моят си ходи с една раница на Адидас вече трета година  newsm78.Как пък няма да дам 100 лв  Crossing Arms.Твърдо  Naughty

# 929
  • Мнения: 10 874
Лаленце, стана ми мъчно за майка ти. Какви хора биха откраднали колело? Може да е някой познат..
Hug
Не е познат. Пред магазин са й го откраднали и вероятно са цигани. По принцип сред моите познати имам доста (и от различни градове) с откраднати велосипеди. Още след първия случай (преди няколко месеца) й казах да внимава, ама то и другите хора са внимавали и ето, че им се е случило.
Скрит текст:
Мен честно казано ме тревожи състоянието й, едва говореше по телефона. Confused Вече е над 60, с високо кръвно е... Не знам дали ще може да се закрепи... Confused А си говорехме преди време, че иска да гледа дъщеря ми, да не я даваме на ясла. Май ще търся ясла...

Благодаря ви за подкрепата! Hug

Общи условия

Активация на акаунт