Искам да кажа ... (51)_24.08-30.08

  • 43 534
  • 935
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 10 547
Добро утро!
Искам да кажа, че от 5 часа съм будна и понеже нямам работа за вършене, или поне не в ранни зори, гледах Убийства в Мидсъмър. Влюбена съм в английската провинция.

# 901
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ех, Кас, този път ме изпревари.
Мен ме събудиха с мазна циганска музика в 5,15.

Как е новата работа?

# 902
  • Мнения: 10 547
Прилично. Като аз, нали ме познавате, не се случи да съм там, където мислех да съм.  Mr. Green

# 903
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Струва ми се, че догодина ще си на друго място.

# 904
  • Мнения: 10 547
Не! Или да. Но ако мястото е друго, или не работя, то няма да е по моя воля.
Тази ми месторабота е .. как да кажа- веднъж, по ред причини. И трябва кукувица да ми е изпила мозъка, за да се махна от нея.

# 905
  • Мнения: X
Добро утро!

Да станеш в 5 часа си е брутално. Когато ми се е случвало ми е идвало хем да рева, хем да убия някого.

Лиляна, до някоя кръчма ли сте близо? Или имате диви чалгари за съседи?

# 906
  • Мнения: 9 575
Добро утро от мен! Честит имен ден на Алечка и на всички други именици! Много здраве и късмет!  Hug

# 907
  • Мнения: 5 940
И аз съм от ставащите в ранни зори. Не в пет, но в пет и половина Grinning С една приятелка се правихме на спортистки. Мъжете ни ни обявиха за луди да ходим толкоз рано сутрин да се потим .  Успях и да свърша малко работа вкъщи.
Ходи ми се на басейн, но предполагам, че в неделя ще е лудница и ще се въздържа. Утре ще заведа децата.

# 908
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лиляна, до някоя кръчма ли сте близо? Или имате диви чалгари за съседи?
Живея в квартал, който е след циганската махала. Такъв им е животът. Имат мощни уредби и сутрин в тишината се чува кристално, все едно някой до нас си е усилил музиката. Сигнализирали сме многократно - нищо. Още малко ми остава да ги изтърпя.
Тази сутрин една и съща песен я извъртяха поне 20 пъти. Явно някой мангал е взел помощи, напил се е яко и сутринта за добро утро си върти любимия гюбек за да се доразмаже.

# 909
  • Мнения: 13 028
Лили, това е отвратително! Дано по бързо се преместите и се радвате на спокойствие в новия дом!

# 910
  • HH
  • Мнения: 3 263
И ние имахме среднощно техно парти, което продължи до 3:45. Просто тогава вече не ми издържаха нервите и се обадих в полицията  Twisted Evil

Аз си правих маратон с Хари Потър тази седмица, снощи изгледах последните 2 части. Разликата от 1 до 7ми филм е огромна, имаше места, на които си затварях очите  Crazy

# 911
  • Мнения: 4 892
Добро утро. 
Много ме мързи. Толкова, че даже не ми се лежи  Mr. Green
Ставам и отивам да права нещо.

# 912
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лили, това е отвратително! Дано по бързо се преместите и се радвате на спокойствие в новия дом!
Не знам на новото място дали ще е по-тихо. На нисък етаж сме и в квартал с много деца. Докато другия квартал сме в края на града и е чисто и тихо. А на новото място е много прашно и през деня е и шумно. Пълно щастие няма, но все пак новото си е за предпочитане.

# 913
  • Мнения: 3 868
Здравейте. Не съм мислила, че няма да ми остава време за форум. Но ви чета от до. Днес успях и да си обърна малко внимание. След малко и кола маска ще си правя. Друго е мъжа ти да почива. От утре пак сама, но го предпочитам пред това да съм с бабите.
Просто Петя, благодаря за пожеланията.
Жаки, оправяйте се бързо и идвайте на морето.

# 914
  • Мнения: 14 366
Добро утро!
Осмичка, благодаря  Hug
Снощи се върнах в по-младежките си години с пиене до сутринта и дискотеки  Crazy Ми още го мога  Joy Днес ще е пълен мързел пак...

Общи условия

Активация на акаунт