Искам да кажа ... (51)_24.08-30.08

  • 43 533
  • 935
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 6 733
Така или иначе, след 7 клас настава боза в момента - кой кога завършва основно е различно, в зависимост какво е влязал да учи.

Как ще е различно?! Всички завършват основно образование след завършен 8 клас, независимо къде учат.Тогава се издава и Свидетелство за завършен 8 клас  Peace

# 886
  • София
  • Мнения: 5 606
Месец Любов гледам, много ми харесва! По средата съм, утре повече отзиви:)
Толкова ми е любим този филм!
Жаки, как сте днес?  Heart Eyes

# 887
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 243
Да, след 8 клас е.
Подгответо в езиковата брои ли се за 8 клас?
Минимумът по основните предмети, освен език, се покрива по различно време  Peace

# 888
  • Мнения: 7 171
Да, след 8 клас е.
Подгответо в езиковата брои ли се за 8 клас?
Минимумът по основните предмети, освен език, се покрива по различно време  Peace


По мое време си беше подготве, а след него - осми клас. Аз така и нямам диплома за завършено основно образование.  Laughing

# 889
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Така или иначе, след 7 клас настава боза в момента - кой кога завършва основно е различно, в зависимост какво е влязал да учи.

Как ще е различно?! Всички завършват основно образование след завършен 8 клас, независимо къде учат.Тогава се издава и Свидетелство за завършен 8 клас  Peace
Сега като няма подгответа в някои гимназии, основното се взима след девети клас. В три наши гимназии е така.

# 890
  • Варна
  • Мнения: 1 795

Има ли сред вас фенове на фентъзито и фантастиката?  Чели ли сте сагата "Хиперион"?

Да, беше доста отдавна. Помня, че едва дочаквах края на работния ден, за да се прибера и да чета.  Crazy На мен ми беше интересна, надявам се и на теб.

# 891
  • Мнения: 5 940
Искам да кажа, че някакви реклами постоянно ме стряскат като реша да вляза във форума.

# 892
  • Мнения: 13 028
Месец Любов гледам, много ми харесва! По средата съм, утре повече отзиви:)
Толкова ми е любим този филм!
Жаки, как сте днес?  Heart Eyes


Цвети, добре сме:) Аз си починах и застъпих на смяна, а таткото си отиде изтощен, Жаки му е спряла тока днес и за капак му казала да си отива, че с мама е по- хубаво. Беше възмутен:)
Намалиха и Кортизона само по веднъж, антибиотик има до понеделник сутрин и дай Боже да си тръгнем.
Ще питам за море дали е удачно да я водим, без да се къпе разбира се, само за смяна на климата.

# 893
  • Мнения: 11 979
Аз така и нямам диплома за завършено основно образование.  Laughing

И аз така.Освен това и осмокласен бал нямах Sad
От нашия седми клас кандидатстваха само 4 деца, приеха 4, едно в МГ, 3 в ЕГ.Но от стария клас не се сетиха да ни поканят в края на осми клас на бал.

Хайде, аз някак по-свита и смотана бях, ама приятелката ми- наперена, полурускиня, авторитетна и харесвана от момчетата... и нея не я поканиха на бала.

# 894
  • Мнения: 3 819
Какъв е този бал след 8-ми клас ?
Аз също бях в ЕГ след 7-ми , но не знам бал да са имали съучениците ми от основното.
Диплома за завършено основно имам и "подготве" съм карала.
Жаки, радвам се, че сте добре  Hug Малката е опасна  Heart Eyes

# 895
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 421
И аз се зачудих същото. Даже ми звучи комично леко.
Иначе свидетелство за основно образование ни дадоха след осми реален клас. При нас си беше подготвителен, осми реален и после както в останалите училища следваше броенето. Сега скоро научих, че вече били осми (нашето подготве), девети и т.н.

# 896
  • Мнения: 3 819
Хич не помня как са вървели класовете в гимназията ( пък сякаш не беше много отдавна това време)  Blush
Но много добре си спомням как завърших 12 клас с над 300 отсъствия и диплома 5.92.
Майка ми даже още се чуди дали е истина.
Предвид, че дипломата( т.е  документа)  за висшето си я взех тази година и то защото вече нашите взеха да губят вяра в думите ми, че съм го завършила  Mr. Green

# 897
  • Мнения: 4 291
ола! снощи седнахме на дворчето с мъжа ми на по питие и дъра- бъра, откарахме до 3.30 сутринта. Сега ще правя еврейска муска с патладжан за първи път, ще се пихваля ако успея да я докарам. И пак винце съм си приготвила Embarassed много е жега пак при нас.

# 898
  • Мнения: 7 171
ола! снощи седнахме на дворчето с мъжа ми на по питие и дъра- бъра, откарахме до 3.30 сутринта. Сега ще правя еврейска муска с патладжан за първи път, ще се пихваля ако успея да я докарам. И пак винце съм си приготвила Embarassed много е жега пак при нас.

Нали ти казаха в другата тема, че винцето не е здравословно. Само си търсиш оправдание ти, горещо било! А бе!  Wine Glass

# 899
  • Мнения: 11 979
Е, не точно бал с все пищности, но съучениците ми след 8 клас разбрах, че са се събирали в заведение, вероятно обедно,да отпразнуват дипломирането.Може  да е била временна мода.Но я имаше във всички училища тогава.

Общи условия

Активация на акаунт