♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 3

  • 52 344
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 7 006
Йомер май бързо си избра новата асистентка Laughing

# 616
  • Мнения: 5 594
Йомер май бързо си избра новата асистентка Laughing

Защото прилича на Дефне  Laughing ползва същият номер боя

Дефне - думите от трея

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 00:46 от лава

# 617
  • Мнения: 5 594
Дефо разказва на новата какви са и задълженията.

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 01:07 от лава

# 618
  • Мнения: 5 594
Нериман в дома на Дефне.

 малката - а леля е дошла.
Неро каза на Дефне и малката/децата/ да излязат за да може те като майки да си поговорят.

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 01:12 от лава

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Неро се изсипа у Дефне, иска да говори с баба и насаме.

# 620
  • Мнения: 7 006
Дефо разказва на новата какви са и задълженията.

А не я ли подведе за някои? Например да я излъже, че Йомер обича мазни баници? Mr. Green

Иначе за избора - няма спор Laughing  Новата визуално си прилича с Дефне и без интервю - хоп назначена  Whistling
Струва ми се, че образа на Джерен е на млада и глупава  Mr. Green

# 621
  • Мнения: 5 594
Дефо разказва на новата какви са и задълженията.

А не я ли подведе за някои? Например да я излъже, че Йомер обича мазни баници? Mr. Green

Иначе за избора - няма спор Laughing  Новата визуално си прилича с Дефне и без интервю - хоп назначена  Whistling
Струва ми се, че образа на Джерен е на млада и глупава  Mr. Green
Да излъга я,че Йо обичал чай от резене  

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 01:12 от лава

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Корайджим при Йомер, ще се извинявам явно..Поиска му прошка, нямало да има лъжи вече.

# 623
  • Мнения: 5 594
Корай при Йомер

Направил си Йомер кафе и го пита дали и той иска.
Корай- Живот мой,прав си..... извинява се.
Корай познаваш ме му каза Йомер .Не обича лъжите
Корай прости ли ми .
Йомер -простил му

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 01:17 от лава

# 624
  • Мнения: 5 594
Новата пристига в къщата.Ще прави чай от резене.Търси  чая.
Какво прави Дефо тук.Новата и казва,че тя се е справила вече ,защо била дошла Дефне.
Йомер и Шукрю аби си говорят думите от трея

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 01:17 от лава

# 625
  • Мнения: 7 006
Чай от копър - мммм красота  Crazy   Да е жива и здрава Нериман ханъм с нейното "Минеее, резенеее" , та Дефне да се сети  hahaha

# 626
  • Мнения: 5 594
-Дефне- Добро утро г-н Йомер
Йомер не я очаквал,а тя му каза ,че е дошла за да помогне на новата  Mr. Green

# 627
  • Мнения: 7 006
Йомер: Резене чай?  hahaha

Новата май опърничава   ooooh!

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 4 595
Ама направо и повярва Йомер, че е дошла да помага.
Особено за резенето вече яко го напуши на смях  Mr. Green Mr. Green
Новата много кисела..

# 629
  • Мнения: 5 594
Исо и Ясемин в колата

Уф заби ми изтървах
 

Общи условия

Активация на акаунт