Премия за кърмене

  • 1 827
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
размечтах сеее...... Tired
Страхотна тема!

# 16
майчинство по 4 години плюс ми се води трудов стаж,защото техния закон гласял,че гледането на дете също е работа
Ей на това му викам закон!!! Grinning
Лисанке със здраве да си ги харчиш!

# 17
  • Мнения: 280
Абе и аз имам какво да се похваля по темата.Е не е съвсем същото,щото не от здравната каса,ами гинеколога ми ме похвали и нямам премия от 150 евра,а подарък козметика против стрии за гърди,дето от някаква фирма му я подарили,ама все си е нещо,нали Laughing

# 18
  • Мнения: 577
Браво бе Злати каой ти е гинеколога да ходя и аз за следващото? Joy

# 19
  • Мнения: 514
Zlati разбира се,че е нещо.Въпроса не е,кой какво е получил,важен е жеста и че някой мисли за нас  Hug

# 20
# 21
  • Мнения: 35 968
гледай ти какво правят хората по света  Twisted Evil

честито, да си харчиш със здраве!   bouquet

# 22
  • Мнения: 313
Честито! Заслужила си ги  bouquet

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ееееееееех,Европа,Европа,кога ще ги стигнем ние  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 784
Хе-хе, аз се радвах преди няколко седмици като изчислих, че съм спестила 1 300 лева от адаптирано с кърменето, пък то нейде по света и премии раздавали...  Mr. Green Ами ха честито! А моята лична лекарка чака да спра да кърмя, че да ме награди с мостри на противозачатъчни или една спирала...  Twisted Evil

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 603
Тъкмо се псувнах, че пак не съм разбрала за екстра-кинти и видях, че туй нещо става из Европа, мдааа Thinking

# 26
  • Мнения: 2 821
Хе-хе, аз се радвах преди няколко седмици като изчислих, че съм спестила 1 300 лева от адаптирано с кърменето, пък то нейде по света и премии раздавали... 

 Mr. Green само туй ни е кяра, верно
Браво на европейците....ц-ц-ц-ц Thinking
Баси нашта система #Cussing out

# 27
лисанке, четох, четох два пъти това дето си го написала и чак после се сетих да поглудна къде живееш  Mr. Green За един кратък миг ми мина БЕЗУМНАТА ИДЕЯ, че това е в БГ  Joy Joy Joy ама не...., обаче второто - за жената професионална майка - направо ме ЗАСТРЕЛЯ...... Никога не съм си представяля, че има такива държави............. Ми да са живи и здрави хората! А ние - КОГА ЩЕ ГИ СТИГНЕМ......  newsm78- ами като цъфнат налъмите най вероятно   no

# 28
  • Мнения: 250
Супер!
А  тук като кажеш , че кърмиш  и те гледат като извънземно, едва ли не , нещо ти има. Ох, не искам да я започвам тая тема, че бяса ме хваща.Аз като кажа на нашето педи и тя гледа опулено все едно правя чудеса.

# 29
  • Мнения: 514
girl ти ме уби с тези чудеса  Joy Joy Joyумирам от смях

Общи условия

Активация на акаунт