Инвитро в Истанбул - тема 14

  • 99 619
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 605
На Надежда спокойно можете да и кажете Нечестито, защото прокърви Grinning То вече след толкова опити не ми е и кофти. Четвъртият и последен ще е пак там. Явно е било биохимична. Искам да попитам ако някой е бил с биохимична трябвало ли е да прави нова ЦС?

# 736
  • Мнения: 774
Надежда, недей да отписваш нищо още. Свържи се утре с клиниката, но най вероятно ще поискат да минеш на прогестан. Успех Praynig

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 363
Надежда задължително се свържи с клиниката мен изрично ме бяха предупредили ако има кървене да сменя кринон гела с прогестан ампули.

# 738
  • Мнения: 2 999
На Надежда спокойно можете да и кажете Нечестито, защото прокърви Grinning То вече след толкова опити не ми е и кофти. Четвъртият и последен ще е пак там. Явно е било биохимична. Искам да попитам ако някой е бил с биохимична трябвало ли е да прави нова ЦС?

Нова Надежда  Praynig

# 739
  • Мнения: 605
Много ви благодаря за отзивчивостта! Hug Севда ми беше казала да си взема прогестан и ако прокървя да сложа. Вчера сложихме, кървенето спря, поне засега. Мен обаче много ме боли четирибуквието, кой знае моя мъж как го е сложил  Grinning Утре ще пусна пак чхг, ако расте ще ходя на преглед и ще пиша на болницата. Нямам нерви да се бода и да имам фалшиви надежди. Първия път се измъчих с чхг, което тръгна от 5, стигна 1000 и ме оперираха. Каквото е късмет. Днес ще ходя на кино  Sunglasses    Hug

# 740
  • Мнения: 47
Нова Надежда, стискаме палци!

# 741
  • Мнения: 325
Кураж на всички, които чакат... Hug

# 742
  • Мнения: 452
Шушко,честито и от мен !Дай Боже повече такива новини ! Да са живи и здрави твоите принцеси, и да растат безгрижно! Благодаря за куража и никакво отказване!
Надежда -винаги има надежда.Не отписвай опита !
Калпазанка- спокойни месеци !

# 743
  • Мнения: 605
Момичета, удвоило се е перфектно.  #Crazy 70 е днес! Надежда отново е в играта и ще припадне от кеф. Те моите са все бавноразвиващи се.  Sunglasses Вече ще пиша на болницата.

# 744
  • Мнения: 325
Затова си Нова Надежда! Hug

# 745
  • Мнения: 36
Страхотни новини момичета Simple Smile
Честито !

# 746
  • Мнения: 2 999
Момичета, удвоило се е перфектно.  #Crazy 70 е днес! Надежда отново е в играта и ще припадне от кеф. Те моите са все бавноразвиващи се.  Sunglasses Вече ще пиша на болницата.

Аз продължавам със стиснатите палчета.  Praynig Ще ти честитя, като преминеш 1000, но вътрешно вярвам, че този път всичко ще е Ок, пупупупу Joy

# 747
  • Мнения: 605
Абе още съм на кантар, ама си мисля, че докато расте и се удвоява всичко ще е наред... Май е време за нова темичка. Предлагам да я пусне някой забременен или с по-тлъсто чхг, че да тръгне по вода. Grinning

# 748
  • София
  • Мнения: 144
Момичета,моля някоя от вас ако разполага с имейл и телефон на Хюсние, да ми пише.

# 749
  • Мнения: 10
Ima li niakoi nomera na Bahtegul?
__________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 17 ное 2015, 11:29 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт