Инвитро в Истанбул - тема 14

  • 99 537
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 113
Здравейте, момичета. След изчитане на всичко,което бяхте написали за Мемориал, и ние се решихме да поемем по този път. На 24.11.2015 пътуваме за първичен преглед, ако някой има нужда от нещо, нека ми пише.
Благодаря на момичетата, които ми отговориха на всичките ми въпроси.
На всички вас и на себе си пожелавам късмет и много здрави бебчета Simple Smile

# 766
  • Бургас
  • Мнения: 362
Успех и се отпуснете и си прекарайте много добре в този магичен град

# 767
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Здравейте, момичета  Hug
Първо искам да пожелая успешни процедури на всички, а на виделите положителен тест - да си прегърнат рожбите по термин!

Имам една молба към вас - можете ли да ми кажете каква е цената на прогестероновите инжекции Пролутон и могат ли да се закупят без рецепта?
От колко милиграма са ви изписвани на вас и дали сте били на ежедневни или на депо-инжекции? Пожене чета темата отдавна, съм останала с впечатлението, че на пациентките на клиника Бахчеджи изписват Пролутон Депо по една инжекция седмично. При мен, обаче, вероятно ще се наложи поставянето на ежедневни инжекции при следващ опит или инжекции през няколко дни, затова предполагам, че Пролутон депо няма да е подходящ за мен.
Една съфорумка ми предложи да ми закупи всичко необходимо при предстоящото и пътуване, но проблема е, че все още не съм наясно какво да и поръчам и каква сума ще ми е необходима.

Предварително благодаря на всички отговорили  bouquet

# 768
  • Мнения: 123
Момичета приключи и моя първи опит в Мемориал , за съжаление в 7 г.с. се получи кухо яйце и се наложи прекъсване на бременността. Наистина не очаквах такъв развой на нещата всичко вървеше нормално , но ембрионче не се видя. Пратихме материал на изследване за да видим все пак причината. Успех на всички , дано не съм ви отчаяла или натъжила , но и неуспехите трябва да бъдат споделени за да намерим решение и на тях. Успех на запътилите се и не те отказвайте , чудото все някога трябва да се случи.

# 769
  • Мнения: 605
Пънче, аз бях в Мемориал и ми изписаха Прогестан, слагах по 1 път на ден 2 ампули при прокървяване. Колко платих обаче не помня, май за 5 кутии по 5 ампули 180тл. Ама не помня, а и ти май друго търсиш.
Тонита, безкрайно съжалявам.  Hug Спомням си, че имахте замразени. И аз се подготвям за най-лошото. Чхг-то расте, днес мина 200 и вече идея си нямам какво следва.  Tired

# 770
  • Мнения: 2 999
Момичета, ще ни затворят темата.
Моля някое бременно момиче да направи и пусне нова!

# 771
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря на всички, които ми писаха тук и на лични  bouquet
Пожелавам на всички борбени момичета здрави и доносени сбъднати рожби  Praynig bouquet

# 772
  • Мнения: 774
Здравейте, момичета Hug
Като гледам няма желаещи за пускането на нова тема, и явно пак мен ме чака Mr. Green
Имаше предложения за добавяне на центровете за ЦС, както и инфо за ЗЕТ в Мемориал - това ще го направя Peace
Ако някоя от вас се сеща за нещо друго, сега е момента да ми пише на лс.

Хубав ден bouquet

пс. Линк към новата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=886322.new#new

Последна редакция: сб, 21 ное 2015, 13:26 от El_Vel

Общи условия

Активация на акаунт