Инвитро в Истанбул - тема 14

  • 99 568
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • Мнения: 10
Oshte vednyj se izviniavam, zatova che pisha na latinica! Telefona mi niama bg meniu bouquet

# 752
  • Мнения: 46
Ако ми дойде преди да съм залепила последната лепенка Климара, трябва ли да спра с лепенките?

# 753
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Oshte vednyj se izviniavam, zatova che pisha na latinica! Telefona mi niama bg meniu bouquet
вече всички телефони имат и опция да се пише на БГ, където и да сте по света.

# 754
  • Мнения: 1 630
Ако ми дойде преди да съм залепила последната лепенка Климара, трябва ли да спра с лепенките?


Ако ти дойде, оставаш с лепенката, която в момента е залепена. Отиваш при доктора, той я сваля. На мен по тази схема ми остана 1 неизползвана лепенка. Май при повечето момичета е така.  Peace

# 755
  • Мнения: 605
Здравейте момичета, за съжаление при мен нещата не се развиват добре. Днес чхг-то е само 105. Кофти, ама си дадох сметка, че това е по-малкото зло. Да приключат сега нещата без да трябва да ме бъркат. Напролет ще направя нов опит и вярвам вече ще е успешен. Само дано не се налага нова ЦС, ама ако трябва ще правя. Успех на всички. Въпреки моя резултат, мога смело да кажа, че там са най-добрите ембриолози. Там за 1 път имах 3 ембриона от 4 яйцеклетки и всички преживяха 3 ден. Тук съм имала по 1 икси от 4, а втория път от 1 от 6. Смятам, че при мен може да се промени стимулацията, тъй като малко не улучихме нещата и ще се получи вече.  Hug

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 363
Момичета имам един въпрос към тези който са купували лекарства в Одрин имали във всяка аптека кринон гел и клексан.Ще бъда много благодарна за отговора дори и на лични.

# 757
  • Мнения: 29
Здравейте ,искам да ви попитам някой започвал ли е само с лепенки климара преди стимулация.

# 758
  • Мнения: 312
Kalpazankak, аз съм купувала кринон гел от Къркларели, предполагам и в Одрин трябва да има

# 759
  • Бургас
  • Мнения: 363
Нова Надежда успех на пролет и този път си вземи компания знам че нямаше възможност да си през цялото време с мъжа си изкарайте един втори меден месец мен когато ме питаха къде отивам отговарях преди 10 години когато се омъжих не отидох на меден месец и сега отивам и наистина го изживях точно така един град цяла магия , Edilucky благодаря за информацията в събота ще  пътувам ,Мима 37 аз бях само на лепенки климара.

# 760
  • Мнения: 605
Благодаря за пожеланията!  Hug Пожелавам ти лека бременност.
Казаха ми да не спирам лекарствата и нов тест, ама то умряла работа няма как да възкръсне според мен. Grinning

# 761
  • Мнения: 178
Може ли някоя бременна девойка да пусне нова тема. Вероятно е скоро да ни заключат минахме 50 стр.  bouquet

# 762
  • Мнения: 31
Мили момичета, след дълги шест месеца на лекарства най накрая моя съпруг показа близки до нормалните резултати и другата седмица тръгваме и ние за истанбул. За стимулация. Идеята е той да бъде срязан в деня на пункцията. Моля ви всички стискайте палци да се получи. Успех на всички.

# 763
  • Мнения: 4 097
Стискам палци за успех!

# 764
  • Мнения: 47
Стискамммм :*

Общи условия

Активация на акаунт