София - Зона Б5, Б18, Б19

  • 2 381
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 241
Здравейте майчета,

не съм писала скоро - но при нас е малка лудница - с тоя ремонт!! Сега живеем с майка ми в Б5 а правим ремонт в Б4- това е ул. Българска морава и от там ще ми е много по близо до готините градинки и до тая зад църквата "Св. Николай".  Но следващите седмици отиваме да живеем/пазим една къща в Бояна - и няма да мога да се придвижа съвсем  Cry, но се надявам интернет да има  Thinking
Коя мама е от Б5?

# 16
  • Мнения: 1 150
Здравейте майчета,

не съм писала скоро - но при нас е малка лудница - с тоя ремонт!! Сега живеем с майка ми в Б5 а правим ремонт в Б4- това е ул. Българска морава и от там ще ми е много по близо до готините градинки и до тая зад църквата "Св. Николай".  Но следващите седмици отиваме да живеем/пазим една къща в Бояна - и няма да мога да се придвижа съвсем  Cry, но се надявам интернет да има  Thinking
Коя мама е от Б5?

 wavey  с/у 30 у-ще

# 17
  • Мнения: 418
Да направим една срещичка,а?

# 18
# 19
  • Мнения: 1 000
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги във темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 20
  • Мнения: 241
Момичета  - и ние сме на линия - отново в къщи  Laughing Laughing!  Приемате ли кандидати за срещички?

# 21
  • Мнения: 1 150
Да, но трябва някой с добри организаторски умения - че аз все забравям  Embarassed

# 22
  • Мнения: 487
е добре де, толкоз ли е трудно да се раберем за една сутрин през седмицата или в събота (но тогава е препълнено навсякъде)?
казваме и го правим
всеки взима който познава, който не познава, му пишем тук и готово

искате ли например в петък да го направим?
в парка на Св. ТРоица или на Боримечката (на К.Величков)?
Или къде?

# 23
  • Мнения: 1 150
Хайде. Св. Тройца, мисля, че е по-удобно. А и Кабаната е под ръка, кафето в  Буримечката, работи само следобяд  Crazy

# 24
  • Мнения: 487
вярно е...

ами хайде - кога?

# 25
  • Мнения: 1 150
Другата седмица?
Тази свърши вече  Crazy

# 26
  • Мнения: 418
Момичета,да Ви се похваля.Вече имам син Калоян на 16 дни е.Родих на 9 август през нощта.Обадете се,като решите нещо за среща да се запознаем.

# 27
  • Мнения: 1 150
Честито, да е жив и здрав и много да те радва  Hug

# 28
  • Мнения: 241
Tricky  - Честито! Да ти е жив и здрав и много да те радва!  Hug

# 29
  • Мнения: 487
ДА ти е жив и здрав! Simple Smile

Eunos, днес за малко сме се разминали в Парка, на акцията.... Simple Smile

Хайде, ще правим ли Зонална среща?

Общи условия

Активация на акаунт