Звездни компромати - 258 част

  • 77 016
  • 734
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Малко снимки от наградите.




Ако от сега има такова бедро и целулит, не ми се мисли след 10 години.  Laughing

# 406
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
MTV наградите (за музика повече, но и за кино все повече...) отдавна са пълно безумие откъм "стил" за мен. Пък нека да съм консерва.  Crossing Arms
По едно време се канех да търся архивни кадри и да видя винаги ли е било така / ако не, откога е тръгнало това "търкаляне по надолнището"... пък после се отказах. Не си струва усилието.   Tired

# 407
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
А, да, Тифани, забравих я тази Иги Азалия. Сигурно пропускам и други модерни  звезди Peace

Мяч, значи и аз към консервите Laughing Peace, не си сама.
Така е, но може би всяко нещо с времето си. Аз, като момиче гледах МТВ наградите и чаках с нетърпение, но и слушах тогавашните изпълнители....Сега,може би младите харесват това, което ние не одобряваме. Така си мисля.

# 408
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Мазна ми изглежда, не толкова тялото, а погледа ми мазнее  Joy

Скрит текст:

Някой знае ли от къде стана известна? За Никито също.

Ванеса ми се струва сякаш облечена повече за наградите  hahaha

Скрит текст:

Малеее, Джоджо, това дете, че пораснало и заякнало и то
Скрит текст:

# 409
  • Мнения: 9 578
Мазна ми изглежда, не толкова тялото, а погледа ми мазнее  Joy

Скрит текст:


На мен пък не знам защо ,но винаги ми е лъхала на нечистоплътност  Outta Joint Отблъсква ме и аз не знам причината,но ми е някак неприятна Simple Smile

# 410
  • IT
  • Мнения: 3 704
Как съм опуснала този  доктор(специализант)

# 411
  • Варна
  • Мнения: 10 669
Eй таз Иги и на мен ми е много противна каквото и откъдето и да я погледна.
Лика прилика с Гери-Никол, че и трътли, ама щедро трътки на показ.

# 412
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Вижте Бийбър  hahaha hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:


Сиара и тя е облякла някакво перде

Скрит текст:

# 413
  • DE
  • Мнения: 9 068
И аз не харесвам Иги Азалея, Ники, Тейлър, Майли.... Тейлър и Майли пишат хубави песни, но някак не мога да ги харесам. Тейлър има излъчване на хищна хиена  Crazy много ми е неприятна въпреки, че изглежда много добре. Майлито я харесвах като дете, а откакто стана "лошо момиче" направо ми е противна  Sick
Не съм много млада, но следя музикалните тенденции и с удоволствие гледам всякакви награди.
Силно се надявам да не натресан Майли и на ЕМА тази година. Те и без това въртят едни и същи и в Америка и Европа.

# 414
  • Вестерос
  • Мнения: 38 390
Аз се чудя къде са другите истинските звезди- Мадона, Лопез, Агилера, Кери и компания  newsm78

# 415
  • Мнения: 1 455
На мен пък Иги ми стана мила на МТВ наградите, когато се разплака, осъзнавайки как взема преднина пред титани като Еминем, който е от години в музикалния бизнес.
На 15г напуска Австралия под предлог, че отива на екскурзия до Щатите. Сама и без много пари.Установява се там и работи яко, докато не я забелязва Ти Ай и решава да инвестира в нея.  Peace

# 416
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Музикалният шоубизнес отвъд океанчето винаги е бил кич и безумие (Мадони, Гуен Стефанита, Джей Ло-та и прочее "кралици" също са циганка до циганката, нека не се лъжем Laughing), но в последно време просто удрят дъното на пошлостта с новото поколение виещи хиени. Затова и много отдавна тези, които правят истинска музика, не се явяват въобще на подобни церемонии. То да те е срам да си Майкъл Стайп и да те снимат на едно място с Майли ... Tired

# 417
  • София
  • Мнения: 1 079
Мтв си стана фрийк телевизия отдавна, а пък церемониите са безвкусни и глуповати от край време.

Беше време, когато това беше скандално,
минем през това и това

После идва нашествието на изродщината с гъзолините и Майли.

# 418
  • Мнения: 9 144
MTV много отдавна е нещо средно между реалити и пошла чалга-телевизия тип Пайнер и това е точно благодарение на тенденции тръгнали от Мадона, Майли с нищо не е по-различна от нея. Цъканията с език сега и преди 30 години са абсолютно идентични

Vikute, благодаря за примерите точно на място Peace

# 419
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе имаше време, когато покрай гъзовете се изпяваше и по някоя и друга хубава песен, сега и това го няма. Но какво да се лъжем, днес на Тейлърчето песничките се имат за хубава музика, явно дъното се оре и музикално, не само визуално.

Общи условия

Активация на акаунт