Звездни компромати - 258 част

  • 77 001
  • 734
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 181
Ръкавните татуси са отврат. От кога стана модерно да се татуираш? Едно време само затворниците, моряците и наркоманите го правеха...

# 391
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Малко снимки от наградите.
 Иначе за татутата-модерно е да, няма "звезда" без такава.

Скрит текст:

# 392
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Големите баджаци и целулитът явно са императив за сексапил в музикалните среди. Колко им е лесно в сравнение с кино-звездите Laughing

# 393
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
 hahaha Права си Джой, не ми пре1чи, че са такива, ама да не се показват така с гордост, да се обличат като за фигурата си. И още

Скрит текст:

# 394
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ръкавните татуси са отврат. От кога стана модерно да се татуираш? Едно време само затворниците, моряците и наркоманите го правеха...
Ръкавните татуси са отврат, когато самия татус (или отделни татуси, свързани в едно) са кофти.
Не знам от кога е модрено, аз отдавна съм татуирана, имам и ръкав, не съм нито наркоманка, нито съм била в затвора, нито съм моряк.

# 395
  • Мнения: 1 365
Тази рокля стана страшно популярна, виждам доста хора с нея Rolling Eyes

# 396
  • Мнения: 4 690
Тази рокля стана страшно популярна, виждам доста хора с нея Rolling Eyes
Тази коя е ? Не я разпознавам .

# 397
  • Варна
  • Мнения: 10 659
Скрит текст:
hahaha Права си Джой, не ми пре1чи, че са такива, ама да не се показват така с гордост, да се обличат като за фигурата си. И още

Скрит текст:
Mного баджак, много нещо.
Иги Азалия дори камилско копито демонстрира  Mr. Green
-----------------------------------------------------------------------
Онзи сърфист с Джулия Робъртс е жесток  Heart Eyes

# 398
  • Мнения: 1 365
Тази рокля стана страшно популярна, виждам доста хора с нея Rolling Eyes
Тази коя е ? Не я разпознавам .
Кайли от Кардашките.
https://www.youtube.com/watch?v=X8AurWRkRpo
Ето я в новия клип на Тайга.

# 399
  • Мнения: X

Скрит текст:
hahaha Права си Джой, не ми пре1чи, че са такива, ама да не се показват така с гордост, да се обличат като за фигурата си. И още

Скрит текст:
След тези снимки, само да съм ви чула да оплювате визията на родните чалгарки  Wink

# 400
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Сърфиста бих го взела само заради ръцете, ама и останалото го бива  Mr. Green
Тига на първ поглед не отстъпва на младежите от циганската маала, но знам ли може да има някакви скрити достойнства....нямам да му слушам моанетата, ако ще и кралицата да се е снимала в клипа му  Naughty
Много изпротивяха семейството К,  сега пак видях Кендъл в една реклама на Фенди, навсякъде са - майки, деца, кучета, мечки.....

# 401
  • Мнения: X
Ръкавните татуси са отврат. От кога стана модерно да се татуираш? Едно време само затворниците, моряците и наркоманите го правеха...
Все едно дядо ми го е писал.
Eто малко наркомани и затворници, има не лоши сред тях.
http://www.cosmopolitan.co.uk/fashion/celebrity/g3547/hot-celebrity-tattoos/?

# 402
  • Мнения: 4 482
Малко снимки от наградите.
 Иначе за татутата-модерно е да, няма "звезда" без такава.

Скрит текст:

Рита Ора е много секси в последния си клип, но тук ми изглежда в категорията на Ким К. и Ники...
Бритни на Teen Choice ми хареса, тук - никак.
Но Деми е разкошна  Heart Eyes Харесвам и роклята.

# 403
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Големите баджаци и целулитът явно са императив за сексапил в музикалните среди. Колко им е лесно в сравнение с кино-звездите Laughing
newsm10

Пълно е с неприятни за мен нови музикални звезди... То, едните баджаци да бяха, то са кичозни парцали/маркови естествено/, то безвкусица. Като някакви чучела, дано поне музиката им да си струва. Аз не слушам сегашните модни певици, не ги и знам даже. Знам Риана и Лейди Гага от новите и ги слушам с удоволствие Peace Това, такива - Деми Ловато, Ники Минаж, Тейлър Суифт, Рита Ора, Майлито от тази тема ги научих и не предизвикват в мен никакво желание да си ги пусна Blush

# 404
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Най-противна ми е Иги Азалеа , а след нея Ники Минаж  Sick


Татутата повечето от статията са супер грозни и направени без вкус. А такива на Майли и Хари някакъв си , които си цапат навсякъде тъпотии, са ми най-зле  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт