Отговори
# 30
  • Мнения: 18 626
Роминке, Зизунке  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug wavey wavey чичеци за вас  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Нарде сте бре, къзлар ? Зизуно, много се радвам, че намина при нас! Какво да правим, нищим битието на сапфиря  Joy Joy Joy Joy Joy

# 31
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Роминке, Зизунке  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug wavey wavey чичеци за вас  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Нарде сте бре, къзлар ? Зизуно, много се радвам, че намина при нас! Какво да правим, нищим битието на сапфиря  Joy Joy Joy Joy Joy
Ан тъй Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Па на мен ми стана мъчничко, пък наминах да си развеем новия парцал Laughing Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 18 626
И на мен ми е мъчничко за тебе  Heart Eyes Аз вече не обръщам внимание с какъв парцал си, ти ги сменяш всеки ден  hahaha Кажи, гледаш ли нещо или нямаш време ?

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз ся кога имам време съм на ХАмериканско...турско не гледам. Сал некъв Отново любов, ама не чакам новия сезон с трепет...бана не Joy Joy Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 2 992
Ооо,  имаме гости! Добре дошала Зиз!  Да те почерпя!
Скрит текст:


С тази снимка,аз слагам точка на спора за днес!100% съм сигурна,че Нуртен така ги вижда нещата!
 Joy Joy Joy

Скрит текст:
Момчето даже е русичко Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 27 авг 2015, 21:33 от kamelia741

# 35
  • Мнения: 18 713

С тази снимка,аз слагам точка на спора за днес!100% съм сигурна,че Нуртен така ги вижда нещата!
 Joy Joy Joy

Скрит текст:

 hahaha hahaha hahaha hahaha
оооо маймунката е доста хубавичка за представите на Нуртен Mr. Green

Зиз Hug ние па гледаме ПО Wink Mr. Green
ама голяма лигня стана......

# 36
  • Мнения: 1 012
Зизункеее!  Heart Eyes Hug  love001 hug Аз не ти ги виждам парцалките, щото съм изключила подписите, иначе страниците ми вървят по-бавно от обикновено. Ама съм сигурна, че са ти страхотни, както винаги.
Фенче, аз съм на хАмериканско на семинари, след малко тръгвам, пожелавам ви приятна вечер!  Hug
Камии, много точно *казано*!  Joy

# 37
  • Мнения: 18 626
Камиии  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Зизунке  Heart Eyes а пък аз гледам таман 4  hahaha С мирис на ягоди, Любов под наем, Семеен статус - объркан и Малки сладки лъжкини - първите три са много свежи комедийки, много ми харесват! Хамериканско изобщо не ми се гледа  Laughing
Роминче  Heart Eyes благодаря, а на теб приятни семинари  Laughing До утре! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 4 642

   Ками, тези снимки виждани ли са от онези мацки. Или и те просто дъвчат. Ако Башак ме пита мен - да си живее живота както си иска. Защото ако се преструва ще е кратко и после всеки си показва същността си. Любопитно ми е следното: и тя е туркиня, но се държи много по-освободено. При това е жена. Т.е това ми говори че е с друг манталитет. Не е анадолски. А и защо никъде не се пише за родителите ѝ, за родителите на други известни техни личности от тази среда. Скоро от форума чух нещо за майката на Кенан, Берениния. Само, че там още по-изкилифирчено. Тя пък недоволства от политическите възгледи на снаха си!  Joy Joy Joy hahaha hahaha

# 39
  • Мнения: 4 642


  Камелиьооо!  1:0 за теб с тази снимка! Спечели си приза кралица на вечерта! Поднасям ти короната!

 
 
  Зиз, не знам каква ти е премяната, защото съм си махнала тази опция по технически причини. Но ми стига и тази въртяща се трътка дет си я сложила за аватар. Сал не мога да разбера що е!?!?

# 40
  • София
  • Мнения: 2 992
Орси,  мисля,че беше нещо подобно newsm78

Скрит текст:






# 41
  • Мнения: 4 642


   Хм, че кво толокова! Има нещо загатнато. Едно време в тинейджърските си години не танцувахме много по двойки, а момиче с момиче. Момчетата бяха по-срамежливи повечето. Да не сме били обратни. И сега си се хващаме жените под ръка като вървим...
   Е, не е матрона с каменно лице, че и сърце. Ама ай да не се паля пак!
   Отивам да гледам Нериманката.

# 42
  • Мнения: 18 626
Вай бе  ooooh! и от тези ли снимки някои заключиха, че Башак е с наклонности на лезбийка  newsm78 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
че и аз си се гушкам с моята най-добра приятелка, пък сме си съвсем нормални  hahaha Само дето не се снимаме ... но Башак обича да провокира анадолците  Mr. Green
на мен пък ми харесват двамата  smile3534 smile3533

Последна редакция: чт, 27 авг 2015, 22:33 от queen_fenka

# 43
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


  
  Зиз, не знам каква ти е премяната, защото съм си махнала тази опция по технически причини. Но ми стига и тази въртяща се трътка дет си я сложила за аватар. Сал не мога да разбера що е!?!?
Махам короната, че не ми е на главата, от което бай дъ уей , егото ми се тръшна на земята в нокаут Mr. Green Naughty
По въпроса Орси Hug не знам кво е туй на аватара ми...некво животно дет си върти задника 24/7 Joy Joy hahaha hahaha

Роминка Hug Айрич Hug

# 44
  • Мнения: 18 713
Камиии  Hugопасна си, откъде ги намери тия снимки Crazy
първата ми е малко по-......... Embarassed
Фену Heart Eyes и аз си ги обичам!! Grinning


Зиз Hug не ти е лесно и на теб с твойто его Laughing
Ади лека ви вечер Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт