Отговори
# 360
  • Nearby
  • Мнения: 194
Здрвейте, момичета   bouquet

Аз днес ходих на БХС. Кръвта + ехографкото изследване = 162лв в Селена.

При нас всичко е наред. Развива се човека - 5,47см, има си всичко. Много смешно ми стана защото помаха с ръчички, изпъна крак да го видим и после демонстративно обърна гръб. Общително като баща си  Mr. Green  ММ беше с мен в кабинета и много се развълнува. Той е изключително мълчалив по принцип и днес цял ден само се усмихва едно щастливо такова  Blush

И понеже е малко да се каже с точност, вероятността да е мома е 70%. Така казаха. А така ми се иска да е момченце. Но пък живи и здрави - всякакво ще си го обичаме.

Аз кисело мляко напоследък много ям Верея. Струва ми се вкусно. За запека само кафето ми помага. Грам не ми се пие, но иначе нищо друго не става. Пробвах круши, мюсли, грозде, топла вода с мед, топла вода с лимон.. не! 3 глътки кафе и тичам към тоалетната

Това е за сега Simple Smile

# 361
  • Мнения: 534
Аз чесно съм чувала от моя позната,че БХС е пълна глупост,но според мен се прави главно,за да се презастраховат докторите .. Thinking

# 362
  • Мнения: 550
Казаха ми парацетамол, но все още не съм го пила,не знам дали помага

# 363
  • Варна
  • Мнения: 3 617
M_E_G_I , Парацетамол, но пробвай първо с половин и дори може четвърт

# 364
  • Мнения: 128
Didi_Bidi пробвай да хапваш по 3-4 фурми сутрин,на мен много добре ми действа.И аз в началото имах запек,но сега съм горе-долу добре.
Момичета,скоро мерили ли сте си температурата.Днес по едно време се пипам по лицето и ми се стори топло,мерих си температурата 37 градуса  Sad дали е нормално или да звъня на доки Thinking

# 365
  • София
  • Мнения: 1 955
За температурата - нормално се покачва с няколко десети градуса при бременност. НЕ е нормално да е над 37 градуса...Т.е. до 37 е ок.

# 366
  • София
  • Мнения: 3 669
Моето бандитче и тази вечер доказа, че не обича червения цвят  Rolling Eyes

Една баба ми беше направила домашно лакомство и аз реших да опитам и 2-3 резенчета домашен домат - резултата е каране с WC  Sad  Всичко червено, което съм яла до момента е било връщано.

# 367
  • Мнения: 2 439
Моето бандитче и тази вечер доказа, че не обича червения цвят  Rolling Eyes

Една баба ми беше направила домашно лакомство и аз реших да опитам и 2-3 резенчета домашен домат - резултата е каране с WC  Sad  Всичко червено, което съм яла до момента е било връщано.
Няма да е ЦСКАрче  Whistling
Ми с характер и предпочитания си е детето. Аз пък съм жестоко скарана с царевицата... Дори две зрънца да хапна ми става тежко и ме боли стомахът...

# 368
  • Мнения: 83
 Мамчета, много пишете  Laughing
 My_december , и аз ходя в Селена (Пловдив), но ми взеха за БХС и ФМ 130 лв при д-р Петрова  Thinking
 Аз така като гледам, май ще имаме засега повече сини щъркелчета на първа страница. Другия месец ще знаем с по-голяма сигурност предполагам newsm78
 Аз бях онзи ден на Училище за родители в Селена - лекцията беше много интересна ( споделям за пловдивските мами ). Доктора кажа, че след 14 г.с може кафенце спокойно  Peace

# 369
  • Nearby
  • Мнения: 194

Ginger_86, аз ходих при Топалова. Може и заради това да няма цени на сайта, че при всеки е различно... Знам ли newsm78

# 370
  • Мнения: 159
Мамчета, много пишете  Laughing
 My_december , и аз ходя в Селена (Пловдив), но ми взеха за БХС и ФМ 130 лв при д-р Петрова  Thinking
 Аз така като гледам, май ще имаме засега повече сини щъркелчета на първа страница. Другия месец ще знаем с по-голяма сигурност предполагам newsm78
 Аз бях онзи ден на Училище за родители в Селена - лекцията беше много интересна ( споделям за пловдивските мами ). Доктора кажа, че след 14 г.с може кафенце спокойно  Peace


Хммм, аз пък от началото на бременността си пия кафе... newsm12 ама лекарката позволи де Simple Smile

# 371
  • Мнения: 377
Мамчета, много пишете  Laughing
 My_december , и аз ходя в Селена (Пловдив), но ми взеха за БХС и ФМ 130 лв при д-р Петрова  Thinking
 Аз така като гледам, май ще имаме засега повече сини щъркелчета на първа страница. Другия месец ще знаем с по-голяма сигурност предполагам newsm78
 Аз бях онзи ден на Училище за родители в Селена - лекцията беше много интересна ( споделям за пловдивските мами ). Доктора кажа, че след 14 г.с може кафенце спокойно  Peace

а кога се провеждат лекциите и от колко часа:)

# 372
  • Мнения: 91
Здравейте, в коя седмица сте че ви казват пола? Чудя се ако отида на 4д дали ще се види? Thinking
Доктора при който съм се записала за ЖК няма такава хубава техника и едва ли да ми каже скоро. В  петък ,като бях на преглед бебо беше застанал перфектно с разкрачени крачета срещу нас но нищо не каза за пол, поне  почна да мърда и да подскача нагоре - надолу, и се обърна срещу нас и започна да си пери ръчичката и да свива и разпъва пръстчета все едно ни маха, беше много хубаво  newsm44

# 373
  • София
  • Мнения: 3 669
mimsi, за моята лекарка знам, че преди 17 г.с. не се ангажира да казва пол и си чакам търпеливо Simple Smile Сега на феталната нищо не ми споменаха по въпроса, но аз не съм и питала, защото не искам предположения, а да чуя нещо категорично, макар и след месец Simple Smile Но аз за всичкото това време прекарано в процедури се научих на доста търпение  hahaha

snowche, за царевица даже не съм и помисляла, защото като знам как "излиза" ориза не ми се мисли за др.подобни зърнести  Mr. Green

# 374
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 99
Момичета не мога да ви изчета,аз сега чакам пред кабинета за преглед.С ПБ пола ми го казаха чак в 5мес.,стискаше краката и не можеше да се види дори на 4 d.И аз вече не знам какво да ям,постоянно  :O.С wc проблем за сега нямам.

Общи условия

Активация на акаунт